• A1 Sportback
  A1 Sportback
  Hind alates: 20,800.00 EUR

  Figures indicating potential Miles Per Gallon and Co2 emission levels given are standard EU Test figures for comparative purposes and may not reflect real driving results Fuel consumption, combined 74.3–54.3 mpg

  CO2 emissions, combined: 123–97 g/km

 • S1
  S1
  Hind alates: 30,600.00 EUR

  Tee on kontrolli all quattro® pideva nelikveoga. Külgetõmbejõud standardvarustuses. Eesrindlik kiirus. Jõudlus, mis seab uusi standardeid. Ühendatud disainiga, mis võidab sinu südame. Sportlik. S-spetsiifiline. Edumeelne. Audi S1. Linn on Sinu.

 • S1 Sportback
  S1 Sportback
  Hind alates: 31,300.00 EUR

  Tee on kontrolli all quattro® pideva nelikveoga. Külgetõmbejõud standardvarustuses. Eesrindlik kiirus. Jõudlus, mis seab uusi standardeid. Ühendatud disainiga, mis võidab sinu südame. Sportlik. S-spetsiifiline. Edumeelne. Audi S1 Sportback. Linn on Sinu.

 • A3 Sportback e‑tron
  A3 Sportback e‑tron
  Hind alates: 38,800.00 EUR

  Liikuvus seisab tulevikus silmitsi paljude probleemidega. Audil on vastus: Audi A3 Sportback e-tron. See premium-klassi pistikhübriidajamiga kompaktauto sobib igapäevaseks kasutamiseks. Sõiduk ühendab elektrilise ajami tugevused sisepõlemismootori eelistega. Tänu neljasilindrilisele mootorile võimaldab see elektriga sõitmist suurtes sõiduulatustes. Väljakutse on vastu võetud.

 • A3 Limousine
  A3 Limousine
  Hind alates: 25,900.00 EUR

  Uuesti määratletud sedaan: Audi A3 Limousine ühendab Coupé iseloomu elegantse võluga. Madal, voolujooneline katus annab edasi puhta dünaamika ning enda jõulise ja trimmis pinnaga näitab sedaan oma enesekindlust. Võimsad, väljasirutatud poritiivad esiletungivate rattakoobastega raamivad velgi, mis on saadaval kuni 19 tollistena. Üks silmapaistavamaid elemente on Audi virtuaalne näidikutepaneel, mis on esimest korda saadaval ka kompaktklassis. Avasta mitmekülgne innovatsioon.

 • S3 Sportback
  S3 Sportback
  Hind alates: 43,000.00 EUR

  Võimsalt edasi. Audi S3 Sportback. Audi S3: rohkem võimsust, rohkem sportlikust, rohkem sõidunaudingut. Istu sisse ja naudi mida kõike pakub Audi S3.

 • S3 Limousine
  S3 Limousine
  Hind alates: 43,850.00 EUR

  Ülim jõud. Võimas suutlikkus standardvarustusesse kuuluva püsiva nelikveo quattro® abil. Ainulaadne välimus. Tüüpiline S.

 • RS 3 Sportback
  RS 3 Sportback
  Hind alates: 56,400.00 EUR

  Disainikeel, mis räägib selgelt auto võimetest võidusõidurajal. Alates eristuvast kärjestruktuuriga Audi Singleframe iluvõrest kuni võimsate küljejoonteni ja lõpetades selgelt struktureeritud tagaosaga: jõuline välisilme tõotab esmaklassilist sooritusvõimet. Eksklusiivsed 19-tollised kergmetallveljed rõhutavad seda veelgi.

 • RS 3 Limousine
  RS 3 Limousine
  Hind alates: 58,100.00 EUR

  Uus tippsportlane kompaktklassis näitab oma sportlikku iseloomu juba välisilmega. Kolmemõõtmeline kärjestruktuuriga Singleframe iluvõre quattro logoga ulatub alumise spoilerini.

 • A4 Avant
  A4 Avant
  Hind alates: 34,700.00 EUR

  Veel rohkem ruumi, veel rohkem elegantsust: Uue põlvkonna Audi A4 Avant ühendab endas lummava tehnoloogia ja esteetika. Kaubamärgi kõige enim müüdud tootepere tehnoloogiat on täielikult uuendatud, nii et see tähistab taas tootesegmendi uut verstaposti. Arendustöö käigus pandi suurt rõhku CO2-heitmete vähendamisele. Kõigi tehnoloogiate puhul keskenduti sõidutakistuse vähendamisele.

 • A4 allroad quattro
  A4 allroad quattro
  Hind alates: 43,350.00 EUR

  Uus Audi A4 allroad quattro kehastab ainulaadset kontseptsiooni: selles on ühendatud kõrge mugavusaste ja maastikusõidu omadused, mis annavad allroad quattrole enda turusektoris unikaalse positsiooni. Tänu standardvarustusse kuuluvale nelikveole ja suurendatud kliirensile jätkab see mudel sõitmist ka siis, kui asfalttee otsa lõpeb.

 • S4 Limousine
  S4 Limousine
  Hind alates: 61,550.00 EUR

  Sportlik välimus on standardvarustuses. S4 Singleframe iluvõre ja esiletõstetud horisontaalsetest varbadest moodustuv muster rõhutavad laiust ja dünaamikat. Kaitseraud ja õhu sisselaskeavad on silmatorkava kontuuriga. Sportlikku välimust rõhutavad muljetavaldavalt ainuomane S disaini kaheharuline kroomitud väljalaskesüsteem ja tagaspoiler.

 • S4 Avant
  S4 Avant
  Hind alates: 63,400.00 EUR

  Kõik kes valivad Audi, tahavad sportliku sõidukogemust, atraktiivset disaini ja innovatiivset disaini. Kõik kes valivad Audi S4 Avanti saavad veelgi enam: sportautoliku võimsuse ja sõidudünaamika ent praktilise ja funktsionaalse igapäeva sõiduki. Ei mingeid kompromisse. Läbinisti Audi, kuid midagi veelgi enamat.

 • RS 4 Avant
  RS 4 Avant
  Hind alates: 80,950.00 EUR

  Neljanda põlvkonna Audi RS 4 Avant kombineerib klassikalise RS-suutlikuse funktsionaalse ruumiga. Mudeli tunnusjoonteks on Audi tüüpiline RS kolmemõõtmelise meekärjestruktuuri ja RS 4 embleemiga Singleframe esivõre, tunnuslikud RS küljed, mis rõhutavad oma jõuliste kumerustega laiu rattakaari, väljalaskesüsteem suurte ovaalsete summutiotsadega. Iga detail on sõnaselgelt kinnitus sportlikusest pakkudes samaaegselt piisavalt ruumi argipäeva väljakutsetele.

 • A5 Sportback
  A5 Sportback
  Hind alates: 40,650.00 EUR

  Seitse aastat pärast mudeli A5 Sportback sündi tuleb turule uus versioon. Viieukselises kupees on ühendatud elegantsus ja emotsionaalne disain ning ülim funktsionaalsus ja väga mugav salong. See peresõbralik auto on täiuslike võrguühendustega, pakkudes uusimaid teabe ja meelelahutuse võimalusi.

 • S5 Coupé
  S5 Coupé
  Hind alates: 65,800.00 EUR

  Uus Audi S5 Coupé on atleetlik, sportlik ja elegantne, uue ja lihvitud välimusega ning täis kõrgtehnoloogiat. Selle disain on on ühendatud keeruka aerodünaamikaga. Pealispinna all avaldab S5 muljet täiesti uue veermiku, võimsate mootorite ja juhiabisüsteemide uuenduslikkusega.

 • S5 Sportback
  S5 Sportback
  Hind alates: 65,800.00 EUR

  S5 Sportbacki uus versioon. Viieukselises kupees on ühendatud elegantsus ja emotsionaalne disain ning ülim funktsionaalsus ja väga mugav salong. See peresõbralik auto on täiuslike võrguühendustega, pakkudes uusimaid teabe ja meelelahutuse võimalusi. Lisaks eeltoodule on teise põlvkonna mudelitel täiesti uus vedrustus, suure võimsusega mootorid ja uuenduslikud juhiabisüsteemid.

 • RS 5 Coupé
  RS 5 Coupé
  Hind alates: 82.200,00 EUR

  Uus Audi RS 5 Coupé kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • A6 Avant
  A6 Avant
  Hind alates: 43,150.00 EUR

  Sportlikkus kohtub elegantsiga. Funktsionaalsus kohtub mugavusega. A6 Avant demonstreerib mitmekülgsust perfektselt tasakaalustatud kujul. Kergelt ja elegantselt voogavad proportsioonid ning täpselt defineeritud kontuurid moodustavad sõltumatu silueti. Kõrge õlg, kitsas aknariba ja kupeelaadne katusejoon paljastavad sellele sõidukile iseloomuliku juba esimesel pilguheidul.

 • A6 allroad quattro
  A6 allroad quattro
  Hind alates: 59,250.00 EUR

  Miks tallata samu paljukäidud radu nagu kõik teised? Audi A6 allroad quattro võimaldab teil avastada iseenda jaoks täiesti uusi teid. Otsustage tavatult atraktiivse ja muljetavaldava disaini kasuks. Kogege A6 allroad quattrot vaid teile ainuomasel viisil. Nii teedel kui teelt kõrvale põigates. Kuhu iganes teie soovid ja mõtted teid juhivad – A6 allroad quattro viib teid sinna.

 • S6 Limousine
  S6 Limousine
  Hind alates: 76,600.00 EUR

  Audi S6 on korraga nii paljut: Suursugune ametiauto. Prestiižne pereauto. Elegantsi ja atleetlikkust tulvil sõiduk igapäevaseks kasutamiseks. See on välimuselt muljetavaldav, intelligentset jõudu väljendav.

 • S6 Avant
  S6 Avant
  Hind alates: 79,100.00 EUR

  Jõulise silueti tasakaalustatud proportsioonid – see on uus Audi S6 Avant. Kaheosaline elektriliselt käitatav panoraamne klaaskatus avab uusi perspektiive. Katusespoiler genereerib sõidukit maadligi suruvat lisajõudu. Sõiduki jõulise tagaosa elektriliselt avatav pagasiruumi luuk muudab lihtsamaks pakkide laadimise ja mahalaadimise.

 • RS 6 Avant
  RS 6 Avant
  Hind alates: 112,900.00 EUR

  Uus Audi RS 6 Avant peidab endas paljut: inspireerivat võimsust, muljetavaldavat atraktiivsust ja intelligentset Audi ultra kergekaalulisuse tehnoloogiat. Sest kergem auto on ka väledam. Määra, mil see suurendab teie sõidunaudingut, ei saa arvudes väljendada. Ent seda saab mõõta emotsioonides. Kogege uut Audi RS 6 Avanti!

 • S7 Sportback
  S7 Sportback
  Hind alates: 83,700.00 EUR

  Kirg esimesest silmapilgust. Uus Audi S7 Sportback. Eridisainiga esituled kiirgavad valgust muljetavaldava mootorikatte alt, mis on külgedelt piiratud võimsate lävekarpidega. Tulemuseks on välimus, mis lubab puhast dünaamikat. ja see lubadus saab täidetud - tänu kaheksale silindrile ja 331 kW võimsusele. Täpi i-le paneb hämmastav võimsus. Nautige kompromissitut sportlikkust ilma mugavuses või efektiivsuses järelandmisi tegemata.

 • RS 7 Sportback
  RS 7 Sportback

  Kõik ühes sõidukis: uues Audi RS 7 Sportbackis. Järjepidev jõud: 4.0 liitrine TFSI mootor võimsusega 412 kW. Tänu maksimaalsele pöördemomendile 700 Nm kiirendab Audi RS 7 Sportback nullist sajani kõigest 3,9 sekundiga.

 • SQ5 TFSI
  SQ5 TFSI
  Hind alates: 66,500.00 EUR

  Uus Audi SQ5 TFSI avaldab muljet oivalise jõudlusega, igapäevase kohaldatavuse, progressiivse tehnoloogia ja varustusega. Äsja välja töötatud 3,0-liitrine V6 TFSI mootor pakub 260 kW (365 hj) ja paiskab auto nullist sajani 5,4 sekundiga, mida saadab iseloomulik mootorihääl.

 • Q7 e-tron quattro
  Q7 e-tron quattro
  Hind alates: 84,100.00 EUR

  Sportlikkus, mugavus ja tõhusus: Audi Q7 e-tron quattro on maailma esimene TDI laetav pistik-hübriidauto, millel on nelikvedu, ja ühtlasi maailma esimene diiselmootoriga pistik-hübriidauto Audilt. Auto kiirendab nullist saja kilomeetrini tunnis 6,2 sekundiga, tarbides kõigest 1,9 liitrit diiselkütust 100 km kohta.

 • SQ7 TDI
  SQ7 TDI
  Hind alates: 97,400.00 EUR

  Domineerimise uus mõõde: 320 kW (435 hj) võimsuse ja 900 Nm pöördemomendiga Audi SQ7 TDI näol on tegemist võimsaima turuloleva diiselmootoriga maasturiga. Kiirendus 0–100 km/h saavutatakse 4,8 sekundiga, tippkiiruseks on 250 km/h. Arvukad disainilahendused annavad SQ7 TDI-le ilmeka ja muljetavaldava välimuse. Ruumikas sisemus lausa kutsub lõõgastuma ja mahutab vastavalt vajadusele viis või seitse reisijat.

 • TTS Coupé
  TTS Coupé
  Hind alates: 39,655.00 EUR

  Selle kompaktse sportauto kolmas põlvkond kütkestab taas oma emotsionaalse disaini ja dünaamiliste omadustega. Uut kupeed iseloomustab uuenduslike tehnoloogiate kasutamine mootoris ning Audi virtuaalset näidikutepaneeli hõlmavas juhtimis- ja kuvamiskontseptsioonis.

 • RS 3 Limousine
  RS 3 Limousine
  Hind alates: 58,100.00 EUR

  Uus tippsportlane kompaktklassis näitab oma sportlikku iseloomu juba välisilmega. Kolmemõõtmeline kärjestruktuuriga Singleframe iluvõre quattro logoga ulatub alumise spoilerini.

 • RS 4 Avant
  RS 4 Avant
  Hind alates: 80,950.00 EUR

  Neljanda põlvkonna Audi RS 4 Avant kombineerib klassikalise RS-suutlikuse funktsionaalse ruumiga. Mudeli tunnusjoonteks on Audi tüüpiline RS kolmemõõtmelise meekärjestruktuuri ja RS 4 embleemiga Singleframe esivõre, tunnuslikud RS küljed, mis rõhutavad oma jõuliste kumerustega laiu rattakaari, väljalaskesüsteem suurte ovaalsete summutiotsadega. Iga detail on sõnaselgelt kinnitus sportlikusest pakkudes samaaegselt piisavalt ruumi argipäeva väljakutsetele.

 • RS 5 Coupé
  RS 5 Coupé
  Hind alates 82.200,00 EUR
 • RS 6 Avant
  RS 6 Avant
  Hind alates: 112,900.00 EUR

  Uus Audi RS 6 Avant peidab endas paljut: inspireerivat võimsust, muljetavaldavat atraktiivsust ja intelligentset Audi ultra kergekaalulisuse tehnoloogiat. Sest kergem auto on ka väledam. Määra, mil see suurendab teie sõidunaudingut, ei saa arvudes väljendada. Ent seda saab mõõta emotsioonides. Kogege uut Audi RS 6 Avanti!

 • RS 7 Sportback
  RS 7 Sportback
  Hind alates: 119,200.00 EUR

  Kõik ühes sõidukis: uues Audi RS 7 Sportbackis. Järjepidev jõud: 4.0 liitrine TFSI mootor võimsusega 412 kW. Tänu maksimaalsele pöördemomendile 700 Nm kiirendab Audi RS 7 Sportback nullist sajani kõigest 3,9 sekundiga.

 • Q7 e-tron quattro
  Q7 e-tron quattro
  Hind alates: 84,100.00 EUR

  Sportlikkus, mugavus ja tõhusus: Audi Q7 e-tron quattro on maailma esimene TDI laetav pistik-hübriidauto, millel on nelikvedu, ja ühtlasi maailma esimene diiselmootoriga pistik-hübriidauto Audilt. Auto kiirendab nullist saja kilomeetrini tunnis 6,2 sekundiga, tarbides kõigest 1,9 liitrit diiselkütust 100 km kohta.

 • Audi e-tron concept
  Audi e-tron concept

  Maailm on pidevas muutumises. Koge juba praegu homset mobiilsust. e-tron muudab maailma jätkusuutlikumaks ja sõbralikumaks. Erutav disain, hingemattev sõiduelamus ja innovatiivne tehnoloogia - kõik see annab sulle piiramatu vabaduse. Saa osa evolutsioonist: Audi e-tron Sportback concept ja Audi e-tron quattro concept.

SQ5 TFSI > Q5 > Audi Estonia
Sportauto linnamaastur Audi Q5
SQ5 TFSI

Valmis sportlikkuseks.

Proovi seda! Uus Audi SQ5 TFSI avaldab muljet oivalise jõudlusega, igapäevase kohaldatavuse, progressiivse tehnoloogia ja varustusega. Äsja välja töötatud 3,0-liitrine V6 TFSI mootor pakub 260 kW (365 hj) ja paiskab auto nullist sajani 5,4 sekundiga, mida saadab iseloomulik mootorihääl. Selge profiil, S-spetsiifilised matid titaanmustad õhuvõtuavad ja sportlikud iluliistud ustel rõhutavad Q-spetsiifilist välimust ja S-iseloomulikku eripära. Juhiistmel: tähelepanu, valmis olla, läks!

Download alle
00:00 | 00:00
Spetsifikatsioonid SQ5 TFSI

Võimsus

354

hj

Maksimaalne pöördemoment

500

Nm

Kiirendus 0 kuni 100 km/h

5,4

sekundit

Jõuline nagu sprinter

V6 TFSI muljetavaldava jõudlusega mootor 260 kW (365 hj), maksimaalse pöördemomendiga 500 Nm, kiirendab nullist sajani 5,4 sekundiga. Tippkiirus on 250 km/h. Seda toetavad muljetavaldavad tehnoloogiad: muu hulgas standardvarustusse kuuluv quattro nelikvedu koos lisavarustusena saadava sportdiferentsiaaliga ja S-spetsiifilise adaptiivse õhkvedrustusega. 8-käiguline tiptronic juhib käigukasti kiireid ja mugavaid vahetusi. Tunnetus on oluliselt paranenud. Nii on Audi SQ5 TFSI tippvormis kurvides ja ebatasastel teedel.

 Sportauto linnamaastur Audi Q5 mootor
Sportauto linnamaastur Audi Q5 metallikvärv

Visuaalselt lummav.

Uus Audi SQ5 on 4671 mm pikk, 1893 mm lai ja 1635 mm kõrge. Teljevahe on 2824 mm. SQ5 tühimass on 1995 kg, mis on 35 kg vähem kui eelmisel mudelil. Kere eripäraks on arukas alumiiniumi ja suure tõmbetugevusega terase kooslus. Isegi paigal seistes rõhutab hulk detaile uue Audi SQ5 dünaamilist iseloomu. Jõulised sportlikud kaitserauad ees ja taga, mida täiendavad S-spetsiifilised õhuvõtuavad ja difuusor koos kärjetaolise iluvõrega. Veel üks S-spetsiifiline lisa on alumiiniumist topeltliistudega iluvõre ja videvikuhalli kontrastvärvi viimistlusdetailid. Punaste rombidega S-logo on kasutusel arvukates kohtades rõhutades veelgi auto detaile.

Sportauto linnamaastur Audi Q5 LED tuled

Silmapaistva detailid

LED-tehnoloogia on standardvarustuses kõikidel valgustusfunktsioonidel. Dünaamilised suunatuled tagavad tuntuse. Külgedel välgatavad alumiinium-välimusega peeglid ja kerevärvi uste küljeliistud toonitavad sportlikku iseloomu.

Sportauto linnamaastur Audi Q5 LED tuled

Jõuline tagaosa

Tagumine kaitseraud ühendab S-spetsiifilise kaheharulise väljalaskesüsteemi koos kahe ovaalviimistlusega otsikuga summutitoru kummalgi harul ja alumiiniumist difuusori. Panther-must kristallefekt välisvärv on saadaval ainult uuele Audi SQ5-le.

Tere tulemast jõulisesse sisemusse!

Sisemus avaldab muljet juba esmapilgul teabemeelelahutuse ja tipptasemel viimistlusega. Standardvarustust on täiendatud: Alcantara/nahk sportistmed reljeefsete S-logodega, uste valgustatud lävepakuliistud, kui ka 3-kodaraga multifunktsionaalne S-logoga nahkkattega rool. Samuti on saadaval teabemeelelahutus, näiteks Audi virtuaalne näidikutepaneel või disainidetailid, nagu Carbon Atlas-viimistlusega dekoorliistud. Soovi korral saab kolmeosalist tagaistet reguleerida pikisuunas ja muuta istme kallet. Sõltuvalt tagaistme asendist on pakiruumi mahutavus 500 kuni 610 liitrit. Kokkuklapitud tagumiste istmeseljatugede puhul kasvab pagasiruumi maht 1550 liitrini. Lisaks on standardvarustuses 20-tollised 5-kodaraga alumiiniumist valuveljed, LED-esituled ja S-spetsiifiline vedrustuse kontrollsüsteem.

 Sportauto maastur Audi Q5 salong
Sportistmed sportauto linnamaastur Audi Q5

Koht, kus sooviksid olla kõik.

Tumedates toonides interjöör tervitab juhti ja reisijaid valgustatud lävepakuliistudega, mis kannavad eksklusiivselt S-logo. Kontrastsed õmblused nahkkattega roolil ja sportistmed loovad dünaamilise ja elegantse õhkkonna. Sportlikud Alcantara/nahkkattega S-istmed on võimalik asendada teemantstruktuuriga Nappa nahkpolstri ja pneumaatilise massaažifunktsiooniga istmetega. Harjatud alumiiniumist iluliistud on standardvarustuses koos lisavarustusena pakutava laia valikuga puit- ja süsinikkiust dekoordetailidega. Alumiiniumviimistlusega käiguvahetuslabad võimaldavad juhil kiiresti vahetada tiptronic käike. Pedaalid ja jalatugi on kaetud roostevabast terasest katetega. Uue Audi SQ5 tagaistmete seljatugi on kolmeosaline. Pikisuunaline ja seljatoe kalde reguleerimine on saadaval lisavarustusena. Sõltuvalt tagaistme asendist on pakiruumi mahutavus 500 kuni 610 liitrit. Kui tagaistme seljatugi on alla klapitud, suureneb pagasiruumi maht 1550 liitrini.

 Sportauto linnamaastur Audi Q5 meelelahutussüsteem

Juhile suunatud

SQ5 pakub esmaklassilise teabemeelelahutuse süsteemi MMI navigatsioon plus, MMI all-in-touch ja 8,3-tollist ekraani, mis on saadaval kombinatsioonis tiptronicuga. Süsteem tunneb ära nii käsitsi kirjutatu kui nutiseadmetes tuntud puuteliigutused nagu näiteks suurendamine. Samuti annab see värintagasisidet. Üheks elemendiks on Audi connect, mis ühendab uue SQ5 läbi LTE-mooduli internetiga. Audi connect võimaldab autosse paigaldatud SIM-kaardiga mugavalt ühenduda paljude teabemeelelahutuse teenustega Euroopas fikseeritud andmeedastuskiirusega. Kasutajad saavad reserveerida ka andmepakette Wi-Fi pääsupunktile, mis sisaldavad EL-i rändlustasusid. Koos paketiga „Audi connect safety & service including security & convenience” pakub SQ5 teenust Car2X. Õnnetuse või rikke korral saavad selle teenusega varustatud sõiduki kasutajad abi automaatselt või vajutades hädaabikõne nupule.

 Digitaalne näidikute paneel sportauto linnamaastur Audi Q5

Audi Virtual Cockpit

Üheks ekraani ja näidikute kontseptsiooni kõrghetkeks on Audi virtuaalne näidikutepaneel. See kuvab kogu olulise info 12,3-tollisel kõrgresolutsiooniga ekraanil. Juhile kuvatav info sisaldab ka S-spetsiifilist sportrežiimi, kus kesksel kohal kuvatakse tahhomeeter. Audi nutitelefoni liides toob Apple CarPlay ja Android Auto teie autosse.

Tehnoloogiline täiuslikkus.

Uus Audi SQ5 võtab üle Audi Q5 tuttavad kõrgtehnoloogilised juhiabisüsteemid. Ennetav efektiivsusassistent annab juhile soovitusi kütuse säästmiseks. Adaptiivne püsikiirusehoidja (ACC) koos ummikuabi süsteemiga võtab roolimise üle aeglases liiklusvoos. Audi active line juhiabisüsteem hoiab sõidukit oma sõidureas. Pikivahe hoiatus teavitab juhti, kui vahemaa eessõitva sõidukiga väheneb alla ohutuspiiri.

Sportauto linnamaastur Audi Q5 juhiabisüsteem