• A1 Sportback
  A1 Sportback
  Hind alates: 20,800.00 EUR

 • S1
  S1
  Hind alates: 30,600.00 EUR

  Tee on kontrolli all quattro® pideva nelikveoga. Külgetõmbejõud standardvarustuses. Eesrindlik kiirus. Jõudlus, mis seab uusi standardeid. Ühendatud disainiga, mis võidab sinu südame. Sportlik. S-spetsiifiline. Edumeelne. Audi S1. Linn on Sinu.

 • S1 Sportback
  S1 Sportback
  Hind alates: 31,300.00 EUR

  Tee on kontrolli all quattro® pideva nelikveoga. Külgetõmbejõud standardvarustuses. Eesrindlik kiirus. Jõudlus, mis seab uusi standardeid. Ühendatud disainiga, mis võidab sinu südame. Sportlik. S-spetsiifiline. Edumeelne. Audi S1 Sportback. Linn on Sinu.

 • A3 Sportback e‑tron
  A3 Sportback e‑tron
  Hind alates: 38,800.00 EUR

  Liikuvus seisab tulevikus silmitsi paljude probleemidega. Audil on vastus: Audi A3 Sportback e-tron. See premium-klassi pistikhübriidajamiga kompaktauto sobib igapäevaseks kasutamiseks. Sõiduk ühendab elektrilise ajami tugevused sisepõlemismootori eelistega. Tänu neljasilindrilisele mootorile võimaldab see elektriga sõitmist suurtes sõiduulatustes. Väljakutse on vastu võetud.

 • A3 Limousine
  A3 Limousine
  Hind alates: 25,900.00 EUR

  Uuesti määratletud sedaan: Audi A3 Limousine ühendab Coupé iseloomu elegantse võluga. Madal, voolujooneline katus annab edasi puhta dünaamika ning enda jõulise ja trimmis pinnaga näitab sedaan oma enesekindlust. Võimsad, väljasirutatud poritiivad esiletungivate rattakoobastega raamivad velgi, mis on saadaval kuni 19 tollistena. Üks silmapaistavamaid elemente on Audi virtuaalne näidikutepaneel, mis on esimest korda saadaval ka kompaktklassis. Avasta mitmekülgne innovatsioon.

 • S3 Sportback
  S3 Sportback
  Hind alates: 42,200.00 EUR

  Võimsalt edasi. Audi S3 Sportback. Audi S3: rohkem võimsust, rohkem sportlikust, rohkem sõidunaudingut. Istu sisse ja naudi mida kõike pakub Audi S3.

 • S3 Limousine
  S3 Limousine
  Hind alates: 43,050.00 EUR

  Ülim jõud. Võimas suutlikkus standardvarustusesse kuuluva püsiva nelikveo quattro® abil. Ainulaadne välimus. Tüüpiline S.

 • RS 3 Sportback
  RS 3 Sportback
  Hind alates: 53,500.00 EUR

  Disainikeel, mis räägib selgelt auto võimetest võidusõidurajal. Alates eristuvast kärjestruktuuriga Audi Singleframe iluvõrest kuni võimsate küljejoonteni ja lõpetades selgelt struktureeritud tagaosaga: jõuline välisilme tõotab esmaklassilist sooritusvõimet. Eksklusiivsed 19-tollised kergmetallveljed rõhutavad seda veelgi.

 • RS 3 Limousine
  RS 3 Limousine
  Hind alates: 57,200.00 EUR

  Uus tippsportlane kompaktklassis näitab oma sportlikku iseloomu juba välisilmega. Kolmemõõtmeline kärjestruktuuriga Singleframe iluvõre quattro logoga ulatub alumise spoilerini.

 • A4 Avant
  A4 Avant
  Hind alates: 34,700.00 EUR

  Veel rohkem ruumi, veel rohkem elegantsust: Uue põlvkonna Audi A4 Avant ühendab endas lummava tehnoloogia ja esteetika. Kaubamärgi kõige enim müüdud tootepere tehnoloogiat on täielikult uuendatud, nii et see tähistab taas tootesegmendi uut verstaposti. Arendustöö käigus pandi suurt rõhku CO2-heitmete vähendamisele. Kõigi tehnoloogiate puhul keskenduti sõidutakistuse vähendamisele.

 • A4 allroad quattro
  A4 allroad quattro
  Hind alates: 43,350.00 EUR

  Uus Audi A4 allroad quattro kehastab ainulaadset kontseptsiooni: selles on ühendatud kõrge mugavusaste ja maastikusõidu omadused, mis annavad allroad quattrole enda turusektoris unikaalse positsiooni. Tänu standardvarustusse kuuluvale nelikveole ja suurendatud kliirensile jätkab see mudel sõitmist ka siis, kui asfalttee otsa lõpeb.

 • S4 Limousine
  S4 Limousine

  Sportlik välimus on standardvarustuses. S4 Singleframe iluvõre ja esiletõstetud horisontaalsetest varbadest moodustuv muster rõhutavad laiust ja dünaamikat. Kaitseraud ja õhu sisselaskeavad on silmatorkava kontuuriga. Sportlikku välimust rõhutavad muljetavaldavalt ainuomane S disaini kaheharuline kroomitud väljalaskesüsteem ja tagaspoiler.

 • S4 Avant
  S4 Avant
  Hind alates: 63,400.00 EUR

  Kõik kes valivad Audi, tahavad sportliku sõidukogemust, atraktiivset disaini ja innovatiivset disaini. Kõik kes valivad Audi S4 Avanti saavad veelgi enam: sportautoliku võimsuse ja sõidudünaamika ent praktilise ja funktsionaalse igapäeva sõiduki. Ei mingeid kompromisse. Läbinisti Audi, kuid midagi veelgi enamat.

 • S4 Avant
  S4 Avant
  Hind alates: 63,400.00 EUR

  Kõik kes valivad Audi, tahavad sportliku sõidukogemust, atraktiivset disaini ja innovatiivset disaini. Kõik kes valivad Audi S4 Avanti saavad veelgi enam: sportautoliku võimsuse ja sõidudünaamika ent praktilise ja funktsionaalse igapäeva sõiduki. Ei mingeid kompromisse. Läbinisti Audi, kuid midagi veelgi enamat.

 • A5 Sportback
  A5 Sportback
  Hind alates: 40,750.00 EUR

  Seitse aastat pärast mudeli A5 Sportback sündi tuleb turule uus versioon. Viieukselises kupees on ühendatud elegantsus ja emotsionaalne disain ning ülim funktsionaalsus ja väga mugav salong. See peresõbralik auto on täiuslike võrguühendustega, pakkudes uusimaid teabe ja meelelahutuse võimalusi.

 • S5 Coupé
  S5 Coupé
  Hind alates: 64,800.00 EUR

  Uus Audi S5 Coupé on atleetlik, sportlik ja elegantne, uue ja lihvitud välimusega ning täis kõrgtehnoloogiat. Selle disain on on ühendatud keeruka aerodünaamikaga. Pealispinna all avaldab S5 muljet täiesti uue veermiku, võimsate mootorite ja juhiabisüsteemide uuenduslikkusega.

 • S5 Sportback
  S5 Sportback
  Hind alates: 64,800.00 EUR

  S5 Sportbacki uus versioon. Viieukselises kupees on ühendatud elegantsus ja emotsionaalne disain ning ülim funktsionaalsus ja väga mugav salong. See peresõbralik auto on täiuslike võrguühendustega, pakkudes uusimaid teabe ja meelelahutuse võimalusi. Lisaks eeltoodule on teise põlvkonna mudelitel täiesti uus vedrustus, suure võimsusega mootorid ja uuenduslikud juhiabisüsteemid.

 • RS 5 Coupé
  RS 5 Coupé
  Hind alates: 82.200,00 EUR
 • A6 Avant
  A6 Avant
  Hind alates: 43,150.00 EUR

  Sportlikkus kohtub elegantsiga. Funktsionaalsus kohtub mugavusega. A6 Avant demonstreerib mitmekülgsust perfektselt tasakaalustatud kujul. Kergelt ja elegantselt voogavad proportsioonid ning täpselt defineeritud kontuurid moodustavad sõltumatu silueti. Kõrge õlg, kitsas aknariba ja kupeelaadne katusejoon paljastavad sellele sõidukile iseloomuliku juba esimesel pilguheidul.

 • A6 allroad quattro
  A6 allroad quattro
  Hind alates: 59,250.00 EUR

  Miks tallata samu paljukäidud radu nagu kõik teised? Audi A6 allroad quattro võimaldab teil avastada iseenda jaoks täiesti uusi teid. Otsustage tavatult atraktiivse ja muljetavaldava disaini kasuks. Kogege A6 allroad quattrot vaid teile ainuomasel viisil. Nii teedel kui teelt kõrvale põigates. Kuhu iganes teie soovid ja mõtted teid juhivad – A6 allroad quattro viib teid sinna.

 • S6 Limousine
  S6 Limousine
  Hind alates: 76,600.00 EUR

  Audi S6 on korraga nii paljut: Suursugune ametiauto. Prestiižne pereauto. Elegantsi ja atleetlikkust tulvil sõiduk igapäevaseks kasutamiseks. See on välimuselt muljetavaldav, intelligentset jõudu väljendav.

 • S6 Avant
  S6 Avant
  Hind alates: 79,100.00 EUR

  Jõulise silueti tasakaalustatud proportsioonid – see on uus Audi S6 Avant. Kaheosaline elektriliselt käitatav panoraamne klaaskatus avab uusi perspektiive. Katusespoiler genereerib sõidukit maadligi suruvat lisajõudu. Sõiduki jõulise tagaosa elektriliselt avatav pagasiruumi luuk muudab lihtsamaks pakkide laadimise ja mahalaadimise.

 • RS 6 Avant
  RS 6 Avant
  Hind alates: 112,900.00 EUR

  Uus Audi RS 6 Avant peidab endas paljut: inspireerivat võimsust, muljetavaldavat atraktiivsust ja intelligentset Audi ultra kergekaalulisuse tehnoloogiat. Sest kergem auto on ka väledam. Määra, mil see suurendab teie sõidunaudingut, ei saa arvudes väljendada. Ent seda saab mõõta emotsioonides. Kogege uut Audi RS 6 Avanti!

 • S7 Sportback
  S7 Sportback
  Hind alates: 83,700.00 EUR

  Kirg esimesest silmapilgust. Uus Audi S7 Sportback. Eridisainiga esituled kiirgavad valgust muljetavaldava mootorikatte alt, mis on külgedelt piiratud võimsate lävekarpidega. Tulemuseks on välimus, mis lubab puhast dünaamikat. ja see lubadus saab täidetud - tänu kaheksale silindrile ja 331 kW võimsusele. Täpi i-le paneb hämmastav võimsus. Nautige kompromissitut sportlikkust ilma mugavuses või efektiivsuses järelandmisi tegemata.

 • RS 7 Sportback
  RS 7 Sportback

  Kõik ühes sõidukis: uues Audi RS 7 Sportbackis. Järjepidev jõud: 4.0 liitrine TFSI mootor võimsusega 412 kW. Tänu maksimaalsele pöördemomendile 700 Nm kiirendab Audi RS 7 Sportback nullist sajani kõigest 3,9 sekundiga.

 • SQ5 TFSI
  SQ5 TFSI
  Hind alates : 65,400.00 EUR

  Uus Audi SQ5 TFSI avaldab muljet oivalise jõudlusega, igapäevase kohaldatavuse, progressiivse tehnoloogia ja varustusega. Äsja välja töötatud 3,0-liitrine V6 TFSI mootor pakub 260 kW (365 hj) ja paiskab auto nullist sajani 5,4 sekundiga, mida saadab iseloomulik mootorihääl.

 • Q7 e-tron quattro
  Q7 e-tron quattro
  Hind alates: 84,100.00 EUR

  Sportlikkus, mugavus ja tõhusus: Audi Q7 e-tron quattro on maailma esimene TDI laetav pistik-hübriidauto, millel on nelikvedu, ja ühtlasi maailma esimene diiselmootoriga pistik-hübriidauto Audilt. Auto kiirendab nullist saja kilomeetrini tunnis 6,2 sekundiga, tarbides kõigest 1,9 liitrit diiselkütust 100 km kohta.

 • SQ7 TDI
  SQ7 TDI
  Hind alates: 97,400.00 EUR

  Domineerimise uus mõõde: 320 kW (435 hj) võimsuse ja 900 Nm pöördemomendiga Audi SQ7 TDI näol on tegemist võimsaima turuloleva diiselmootoriga maasturiga. Kiirendus 0–100 km/h saavutatakse 4,8 sekundiga, tippkiiruseks on 250 km/h. Arvukad disainilahendused annavad SQ7 TDI-le ilmeka ja muljetavaldava välimuse. Ruumikas sisemus lausa kutsub lõõgastuma ja mahutab vastavalt vajadusele viis või seitse reisijat.

 • TTS Coupé
  TTS Coupé
  Hind alates: 39,655.00 EUR

  Selle kompaktse sportauto kolmas põlvkond kütkestab taas oma emotsionaalse disaini ja dünaamiliste omadustega. Uut kupeed iseloomustab uuenduslike tehnoloogiate kasutamine mootoris ning Audi virtuaalset näidikutepaneeli hõlmavas juhtimis- ja kuvamiskontseptsioonis.

 • RS 3 Limousine
  RS 3 Limousine
  Hind alates: 57,200.00 EUR

  Uus tippsportlane kompaktklassis näitab oma sportlikku iseloomu juba välisilmega. Kolmemõõtmeline kärjestruktuuriga Singleframe iluvõre quattro logoga ulatub alumise spoilerini.

 • RS 5 Coupé
  RS 5 Coupé
  Hind alates 82.200,00 EUR
 • RS 6 Avant
  RS 6 Avant
  Hind alates: 112,900.00 EUR

  Uus Audi RS 6 Avant peidab endas paljut: inspireerivat võimsust, muljetavaldavat atraktiivsust ja intelligentset Audi ultra kergekaalulisuse tehnoloogiat. Sest kergem auto on ka väledam. Määra, mil see suurendab teie sõidunaudingut, ei saa arvudes väljendada. Ent seda saab mõõta emotsioonides. Kogege uut Audi RS 6 Avanti!

 • RS 7 Sportback
  RS 7 Sportback
  Hind alates: 119,200.00 EUR

  Kõik ühes sõidukis: uues Audi RS 7 Sportbackis. Järjepidev jõud: 4.0 liitrine TFSI mootor võimsusega 412 kW. Tänu maksimaalsele pöördemomendile 700 Nm kiirendab Audi RS 7 Sportback nullist sajani kõigest 3,9 sekundiga.

 • Q7 e-tron quattro
  Q7 e-tron quattro
  Hind alates: 84,100.00 EUR

  Sportlikkus, mugavus ja tõhusus: Audi Q7 e-tron quattro on maailma esimene TDI laetav pistik-hübriidauto, millel on nelikvedu, ja ühtlasi maailma esimene diiselmootoriga pistik-hübriidauto Audilt. Auto kiirendab nullist saja kilomeetrini tunnis 6,2 sekundiga, tarbides kõigest 1,9 liitrit diiselkütust 100 km kohta.

A4_laoautod1.jpg

Eripakkumise autod hinnaga 33 880€ - 41 810€

AUDI A4 Limousine sport 1.4 TFSI S tronic, 7-k - BRONEERITUD
T-230920-A4-2.png
Värv: Florett-hõbedane metallikvärv
Sisu: Tekstiilpolster, must
Tavahind: 44 880 EUR
Erihind: 33 880 EUR
Kuumakse: 338 EUR*
Tellimisnumber: 230920 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 Limousine sport 1.4 TFSI S tronic, 7-k
T-230917-A4-1.png
Värv: Mythos-must metallikvärv
Sisu: Tekstiilpolster, must
Tavahind: 44 880 EUR
Erihind: 33 880 EUR
Kuumakse: 338 EUR*

Tellimisnumber: 230917 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 Limousine sport 1.4 TFSI S tronic, 7-k
T-230918-A4-1.png
Värv: Matador-punane metallikvärv
Sisu: Tekstiilpolster, must
Tavahind: 44 880 EUR
Erihind: 33 880 EUR
Kuumakse: 338 EUR*

Tellimisnumber: 230918 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 Limousine sport 1.4 TFSI S tronic, 7-k
T-230919-A4-1.png
Värv: Argus-pruun metallikvärv
Sisu: Tekstiilpolster, must
Tavahind: 44 880 EUR
Erihind: 33 880 EUR
Kuumakse: 338 EUR*
Tellimisnumber: 230919 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 Limousine sport 2.0 TFSI ultra S tronic, 7-k
T-230921-A4-1.png
Värv: Florett-hõbedane metallikvärv
Sisu: Tekstiilpolster, must
Tavahind: 47 830 EUR
Erihind: 35 990 EUR
Kuumakse: 359 EUR*

Tellimisnumber: 230921 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 Limousine sport 2.0 TFSI ultra S tronic, 7-k
T-230922-A4-1.png
Värv: Florett-hõbedane metallikvärv
Sisu: Tekstiilpolster, must
Tavahind: 47 830 EUR
Erihind: 35 990 EUR
Kuumakse: 359 EUR*
Tellimisnumber: 230922 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 Limousine sport 2.0 TFSI ultra S tronic, 7-k
T-230923-A4-1.png
Värv: Manhattan-hall metallikvärv
Sisu: Tekstiilpolster, must
Tavahind: 47 830 EUR
Erihind: 35 990 EUR
Kuumakse: 359 EUR*
Tellimisnumber: 230923 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 Limousine sport 2.0 TFSI ultra S tronic, 7-k
T-230924-A4-1.png
Värv: Mythos-must metallikvärv
Sisu: Tekstiilpolster, must
Tavahind: 47 830 EUR
Erihind: 35 990 EUR
Kuumakse: 359 EUR*
Tellimisnumber: 230924 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 Limousine sport 2.0 TFSI ultra S tronic, 7-k
T-230925-A4-1.png
Värv: Kuuvaguse-sinine metallikvärv
Sisu: Tekstiilpolster, must
Tavahind: 47 830 EUR
Erihind: 35 990 EUR
Kuumakse: 359 EUR*
Tellimisnumber: 230925 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 Limousine sport 2.0 TFSI ultra S tronic, 7-k
T-230382-A4-1.png
Värv: Mythos-must metallikvärv
Sisu: "Alcantara/nahk", must
Tavahind: 56 300 EUR
Erihind: 41 810 EUR
Kuumakse: 418 EUR*
Tellimisnumber: 230382 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 Limousine basic 2.0 TDI S tronic, 7-k
T-230780-2.png
Värv: Argus-pruun metallikvärv
Sisu: Nahk/kunstnahk, must
Tavahind: 54 680 EUR
Erihind: 43 855 EUR

Tellimisnumber: 230780 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 Limousine basic 2.0 TDI S tronic, 7-k
T-230779-2.png
Värv: Mythos-must metallikvärv
Sisu: Nahk/kunstnahk, beež
Tavahind: 54 680 EUR
Erihind: 43 855 EUR

Tellimisnumber: 230779 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 Avant sport 2.0 TFSI ultra S tronic, 7-k
zks6ep778.jpeg
Värv: Scuba-sinine metallikvärv
Sisu: Nahk/kunstnahk, must
Tavahind: 55 245 EUR
Erihind: 44 305 EUR

Tellimisnumber: 230778 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 Limousine sport 2.0 TFSI ultra S tronic, 7-k - BRONEERITUD
T-230576-A43.png
Värv: Argus-pruun metallikvärv
Sisu: Nahkpolster "Milano", beež/hall
Tavahind : 56 865 EUR
Erihind: 39 975 EUR

Tellimisnumber: 230576 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 Limousine basic 2.0 TFSI quattro S tronic, 7-k
T.230516 - A4.jpeg
Värv: Argus-pruun metallikvärv
Sisu: Nahk/kunstnahk, beež
Tavahind: 64 955 EUR
Erihind: 52 075 EUR

Tellimisnumber: 230516 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic, 7-k
T.230384 - A4.jpeg
Värv: Mythos-must metallikvärv
Sisu: Nahkpolster "Milano", beež
Tavahind: 67 045 EUR
Erihind: 53 747 EUR

Tellimisnumber: 230384 Laoauto detailne pakkumine
AUDI S4 Limousine 3.0 TFSI quattro tiptronic, 8-k
T-230400-S4-1.jpg
Värv: Daytona-hall metallikvärv
Sisu: Nahkpolster "Fine Nappa", must
Tavahind: 81 090 EUR
Erihind: 64 800 EUR

Tellimisnumber: 230400 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 allroad quattro 2.0 TDI quattro S tronic, 7-k - SAABUMAS - BRONEERITUD
T-230978-A4-1.png
Värv: Monsuun-hall metallikvärv
Sisu: Nahk/kunstnahk, must
Tavahind: 61 640 EUR
Erihind: 46 370 EUR

Tellimisnumber: 230978 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 allroad quattro 2.0 TFSI quattro S tronic, 7-k - SAABUMAS - BRONEERITUD
T-230960-A41.png
Värv: Mythos-must metallikvärv
Sisu: Nahk/kunstnahk, pruun/must
Tavahind: 66 620 EUR
Erihind: 50 100 EUR

Tellimisnumber: 230960 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 allroad quattro 2.0 TFSI quattro S tronic, 7-k - SAABUMAS
T-230980-A4.jpeg
Värv: Glacier-valge metallikvärv
Sisu: Nahk/kunstnahk, must
Tavahind: 66 620 EUR
Erihind: 50 100 EUR

Tellimisnumber: 230980 Laoauto detailne pakkumine
AUDI A4 allroad quattro 2.0 TFSI quattro S tronic, 7-k - SAABUMAS
T-230979-A4.jpeg
Värv: Mythos-must metallikvärv
Sisu: Nahkpolster "Milano", beež
Tavahind: 67 575 EUR
Erihind: 50 820 EUR

Tellimisnumber: 230979 Laoauto detailne pakkumine
* Audi A4 Lim sport 1.4 TFSI S tronic, 7-k.
Kuumakse 338 eurot. Krediidi kulukuse esialgne määr on 2,22% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 33 880,00 eurot, sissemakse 10%, jääkväärtus 35,41% (krediidi summa 30 492 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 6 kuu Euribor + 1,99% aastas (04.10.2017 oli 6 kuu Euribor -0,273%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda 6 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 199 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Krediidi kogusumma on 35 854,06 eurot ja tagasimaksete summa on 32 267,06 eurot. Määr on arvestatud eeldusel, et põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Liisingteenuse pakkuja on AS Luminor Bank, Liivalaia 45, 10145 Tallinn (krediidiasutuste tegevusluba 01. augustist 2012 nr 4.1-1/54). Vajadusel konsulteeri asjatundjatega ning tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil : https://www.dnb.ee/ettevotja-tingimused/
**Keskmine krediidikulukuse määr.
Krediidi kulukuse esialgne määr on 2,20% aastas järgmistel näidistingimustel: vara hind käibemaksuga 42 163,00 eurot, sissemakse 10%, jääkväärtus 35,50% (krediidi summa 37 946,70 eurot), periood 60 kuud, tagasimaksete arv 61, intressimäär 6 kuu Euribor + 1,99% aastas (04.10.2017 oli 6 kuu Euribor -0,273%, lepingus fikseeritud Euribor võib muutuda 6 kuu järel ja negatiivse baasmäära korral kohaldatakse baasmäärana 0%), lepingutasu 199 eurot. Arvutamisel ei ole arvestatud võimalikke vara registreerimiskulusid, riigilõive, hindamisakti tasu ega liiklus- ja kaskokindlustuse aastamaksete suurust. Krediidi kogusumma on 44 572,54 eurot ja tagasimaksete summa on 40 157,24 eurot. Määr on arvestatud eeldusel, et põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena. Liisingu võtmisel tuleb sõlmida ka kasko- ja liikluskindlustus. Liisingteenuse pakkuja on AS Luminor Bank, Liivalaia 45, 10145 Tallinn (krediidiasutuste tegevusluba 01. augustist 2012 nr 4.1-1/54). Vajadusel konsulteeri asjatundjatega ning tutvu finantsteenuste tingimustega aadressil : https://www.dnb.ee/ettevotja-tingimused/
Audi Liising 1% 256x144.jpg

Maksa 1% auto hinnast kuus!