AOZ_P_161027_HEADER_DER_STORYSEITE_1300x551px_sRGB.jpg

Elu kiires blogimaailmas.

Kuidas tuleb moeblogija toime oma kiire eluga internetis ja sealt väljaspool, kui ta on teel? Kas autoga kohtumisele sõites on olemas lihtne viis e-kirjade lugemiseks? Püüa päeva Audi connectiga.

Nutitelefonid on meie alatised kaaslased. Tänu Audi originaaltarvikutele oled alati ühendatud nii interneti kui ka oma Audiga.

AOZ_P_161026_STORY_CONTENTBILDER_890x500px_sRGB.jpg

Kas värsked uudised, sotsiaalmeedia või digitaalse elustiili väikesed täiustused: me soovime rahutult pulseeriva maailmaga alati kursis olla ja teada, et ei jää millestki ilma. Moeblogijate kohta käib see eriti – seda teab Hamburgis elav Julia Haghjoo liigagi hästi. Tema igapäevasete seiklustega soovib Instagramis ja Snapchatis kursis olla umbes 90 000 jälgijat. Tema töö on internetis alati kohal olla, toota sisu ja püsida oma jälgijatega kontaktis. Tänu lisavarustusena pakutavatele Audi connecti võimalustele on see autoga sõites lihtsam kui eales varem. Sinu nutitelefon ühendub ja sünkroniseerib hõlpsalt sinu autoga – kõnede tegemiseks, navigeerimiseks, sõnumite ja isegi Twitteri funktsioonide kasutamiseks. Lisaks blogijatele on see eeliseks ka teistele.

AOZ_A4_D_161012_STORY_CONTENTBILDER_890x500px_sRGB.jpg

Pidevalt internetis viibivate inimeste nagu Julia jaoks on see oluline eelis: kohvikus hommikukohvi juues sisestab ta oma nutitelefonis või sülearvutis Google Mapsi, MyAudi või Audi MMI Connect rakendusse kõik edasise päeva sihtpunktid: nii on need käepärast, kui neid hiljem vaja läheb. Parkimisinfo funktsioon tagab lähima parkla vabu kohti kuvades, et autole leiab koha liigse stressita. Ja mis juhtub, kui ta unustab moebutiigi külastuse ja oma järgmise kohtumise vahel ära, kuhu ta auto parkis? Siis tuletab telefon talle auto täpse asukoha meelde ning ta ei pea hilinemise pärast muretsema.

 • AOZ_DIV_161002_TEASER_MODUL_563x317px_sRGB.jpg
  Juhtmevaba laadimine.

  Juhtmevaba. Ühenduv. Mugav. Juhtmevaba laadimine võimaldab sul oma nutitelefoni akut laadida teel või kodus – nagu öeldud – juhtmevabalt.

  Praegu on raske ette kujutada igapäevaelu ilma nutitelefonita – see on muutunud meie alatiseks kaaslaseks. Me peame oma telefoni sageli laadima kodust või kontorist eemal olles ning õiget laadimiskaablit pole alati võtta. Kas oled teel või kodus, tänu Audi originaaltarvikute laadimisseadmetele, juhtmevabale laadimiskattele ja juhtmevabale laadimisalusele saad mugavalt oma telefoni laadida ilma igasuguste kaabliteta.

  Vaata lisaks
 • s-l16021.jpg
  Audi nutitelefoniliides Q7, A6

  Ühendab sinu nutitelefoni autoga. Toob nutitelefoni
  sisu nagu navigatsiooni, telefoniraamatu, muusika ja
  valitud rakendused läbi USB kaabli veatult MMI
  ekraanile¹.

  Ava e-poes
 • s-l16022.jpg
  Audi mobiilne meelelahutusseade

  Tahvelarvuti esiistme seljatoele. Kasutatav ka väljaspool sõidukit. Videote, piltide vaatamiseks, mängimiseks ja muusika kuulamiseks. Preemiumklassi meelelahutus suurepärase pildikvaliteediga 10,1-tollisel ekraanil. Erinevad
  ühendamisvõimalused. Wifi ühendusega. Eeldus sõidukisse paigaldamiseks: Rear Seat Entertainment süsteemi ettevalmistus.

  Ava e-poes
 • s-l16023.jpg
  Juhtmevaba laadimisalus– Qi laadimiseks

  Võimaldab juhtmevaba laadimist ükskõik millise Qi laadimist toetavale nutiseadmele. Peenejooneline, kompaktne disain. Ei ole sobilik sõidukis kasutamiseks.

  Ava e-poes
 • s-l16024.jpg
  Bluetooth kõrvaklapid

  Sobilik Bluetooth'i toetavate mobiilseadetega. Kokkuvolditavad. Kaasas on kott. Taaslaetavad akud tööajaga
  kuni 15 tundi.

  Ava e-poes
 • s-l16025.jpg
  USB adapterjuhe

  Kasutamiseks Audi nutitelefoniliidese ja Audi phone box'iga. USB adapterjuhet saab seadme kiireks ja mugavaks
  laadimiseks kasutada ka autoga sõites.

  Ava e-poes
 • s-l16026.jpg
  Kahe pesaga USB laadimisadapter

  Kahe pesaga USB laadimisadapter võimaldab sul sõidukis laadida kahte mobiilseadet korraga kasutades kahte laadimiskaablit, millest mõlemat läbib 2,4-ampriline vool. Ühendus läbi sõiduki 12V pistiku.

  Ava e-poes