AOZ_P_161018_HEADER_DER_STORYSEITE_1300x551px_sRGB.jpg

Kõige kaunimates kohtades pole hotelle.

Ole loodusele maksimaalselt lähedal, jäta tsivilisatsioon kaugele ning põgene argirutiinist. Taasavasta vabadus, telkides metsikus looduses.

AOZ_D_151014_STORY_CONTENTBILDER_890x500px_sRGB.jpg

Horvaatia kivine maastik pakub igal sammul suursuguseid vaateid, mis muudab ta muljetavaldavaid taustaplaane otsivate filmitegijate lemmikkohaks: seal on filmitud linateoseid alates Winnetoust kuni Troonide mänguni. Pikal ja maalilisel rannikul moodustavad paeluva kontrasti kristallselge türkiissinine vesi ja järsud kaljuservad. See pole keskkond, kust esmajärgus otsida lõõgastavat mugavust. Kuid ometi eelistavad paljud just siia oma telgi püsti panna. Need on inimesed, kes vajavad kaugusi, et end tõeliselt koduselt tunda, ja kelle jaoks on reisimine endiselt seiklus: metsikus looduses telkijad. Nad otsivad inimtegevusest puutumatuid paiku, kus igapäevaelu stressiallikad on sama kaugel kui lähim viietärnihotell. Nad ei vaja palju, ainult tugevat vabaduseiha ja õiget varustust.

Balkani regioon on telkimiseks tänaseni täiuslik sihtkoht, kuhu jõudmine ei vaja suuri jõupingutusi. Maapiirkonnad on vähese asustusega, mis pakub ideaalse telkimiskoha leidmiseks palju võimalusi. Muidugi on alati tähtis austusega kohelda nii loodust kui ka kohalikke inimesi, vaatamata sellele (või seetõttu isegi veel enam), et Balkanil suhtutakse metsikus looduses telkijatesse soosivalt. Telkimiskohta valides on alati mõistlik välja uurida, milliste reeglitega peab seal arvestama – näiteks kas selleks on tarvis luba. Mõistagi on telkimine keelatud looduskaitsealal või põldudel. Eramaale saabudes on oluline kõigepealt omanikuga rääkida. Ning looduses on veel kindlaid reegleid, mida järgida: näiteks ei tohi endast maha jätta prahti, häirida loomi ja ilma loata lõket teha. Lisaks seiklusihale on parim käituda oma kainet mõistust järgides.

AOZ_D_151013_STORY_CONTENTBILDER_890x500px_sRGB.jpg

Kui sulle meeldib metsikus looduses viibida ja oled lisaks ka Audi omanik, saad parima mõlemast maailmast, valides telgi Audi originaaltarvikute valikust. Koos tunnustatud telgitootja Heimplanetiga välja töötatud telk ühendab sõltumatuse ja mugavuse ning pakub täiesti uut väljas olemise kogemust. Tänu nutikale ehitusele ja uuenduslikele funktsioonidele võid nautida mugavat öömaja ilma, et peaksid seda ette broneerima. See telk on ka praktiline ja lihtne püsti panna. Innovaatiline ühe-pumpamise süsteem tagab, et õhkraam ning sisemine ja välimine telk saavad hõlpsalt üles. Ühtlasi naudid maksimaalset paindlikkust, sest telki saab kasutada autost sõltumata. Või siis ühendad selle vastavate lisadega otse oma Q-mudeliga. Ükskõik, kus sa viibid, sul on alati võimalus leida pisut vabadust.

Kui sa otsid uusi väljakutseid, vajad muidugi magamiskohast enamat. Audi originaaltarvikutega võtad reisil tekkivatest võimalustest viimast. Kui näiteks soovid päeva alustada hea tassitäie espressoga, siis on selle jaoks olemas Audi originaaltarvik “Espresso mobile”. Lihtsalt ühenda see sigaretisüüteliga, vala välja vesi ning lisa kohvipadi. Juba kahe minuti pärast saad rahus selga toetada ning nautida päeva esimesi päikesekiiri, käes kuum ja värske espresso.

Ning parim pala seiklusi täis päeva lõpetuseks: mugav ja turvaline öömaja. Vaata juhendit, mille abil püstitad Audi originaaltarvikute hulka kuuluva matkatelgi lihtsalt ja kiiresti:
00:00 | 00:00
00:00 | 00:00
 • s-l1600.jpg
  Süstahoidja

  Ühekohalise süsta jaoks kaaluga kuni 45 kg.
  Kallutatav. Süstahoidjat ja kinnitusrihmasid saab
  lukustada eraldi. Saab kasutada vaid koos
  katuseraamiga (saadavad eraldi).

  Ava e-poes
 • s-l1600 (1).jpg
  Suusa- ja lumelaua hoidjad

  Hoiab kuni 6 suusapaari või 4 lumelauda.
  Lukustatav. Saab kasutada vaid koos katuseraamiga
  (saadaval eraldi).

  Ava e-poes
 • s-l1600_2.jpg
  Rattahoidja

  Anodeeritud alumiiniumist profiil. Disainitud kiireks ja mugavaks jalgratta kinnitamiseks. Lukustatav. Maks kandevõime: 17 kg. Saab kasutada vaid koos katusraamiga (saadaval eraldi).

  Ava e-poes
 • s-l1600_3.jpg
  Rattahoidja haakeseadmele

  Maksimaalne kandevõime: 60 kg (kuni 2 ratast). Alla
  poole pööratav. Eraldi lukud ratastele ja hoidjale.
  Eraldi saadaval laiendus kolmandale rattale. Sobilik
  ka elektriratastele.

  Ava e-poes
 • s-l1600_5.jpg
  Katuseboksid

  Saadaval kas plaatinahallina (süsimusta küljeliistuga) või kõrgläikemustana. Saadaval erinevates suurustes: 300 l, 360 l
  ja 405 l. Lukustatav. Avatav mõlemalt küljelt. Kiirkinnituse süsteem. Saab kasutada vaid koos katuseraamiga (saadaval eraldi).

  Ava e-poes
 • s-l16004.jpg
  Katuseboksi kotid

  Veekindel põhi. 5 cm kõrge, veekindlad. Võimalikud on erinevad kombinatsioonid. Saadaval kolmes suuruses: S (43
  l), M (76 l) ja L (82 l)

  Ava e-poes
 • s-l16006.jpg
  Katuseraamide kotid

  Disainitud katuseraamide (saadaval eraldi) ladustamiseks ja transportimiseks. Kõrgekvaliteetne antratsiithall
  kangas robustse lukuga. Käepide ja praktilised sangad tagavad mugava transpordi ja ladustamise. Küljetaskuga väiksemate osade jaoks.

  Ava e-poes
 • s-l16007.jpg
  Katuseraamid

  Erinevate katuse moodulite jaoks. Prinditud Audi logoga. Anodeeritud alumiiniumist profiil. Vargusvastane kinnitus.

  Ava e-poes