AOZ_A4_D_161015_1300x551px_sRGB.jpg

Nutikas telefon? Nutikas laadimine.

Praegu on raske ette kujutada igapäevaelu ilma nutitelefonita – see on muutunud meie alatiseks kaaslaseks. Me peame oma telefoni sageli laadima kodust või kontorist eemal olles ning õiget laadimiskaablit pole alati võtta. Kas oled teel või kodus, tänu Audi originaaltarvikute laadimisseadmetele, juhtmevabale laadimiskattele ja juhtmevabale laadimisalusele saad mugavalt oma telefoni laadida ilma igasuguste kaabliteta.

Selle rahvusvahelise standardi suurim eelis on, et kõik Qi standardiga nutitelefonid ühenduvad iga Qi laadimislahendusega. See tähendab, et majapidamises võid hakkama saada ainult ühe laadimisjaamaga.
AOZ_DIV_161002_890X500px_sRGB.jpg

Juhtmevaba laadimiskate iPhone 6/6s’ile

Lae teel olles oma iPhone 6 või 6s’i akut Qi standardi kohaselt: juhtmevabalt spetsiaalse laadimiskatte abil. Lihtsalt aseta oma iPhone Audi telefonilaekasse või kodus juhtmevaba laadimise alusele. Tippkvaliteediga kate kaitseb nutitelefoni kriimustuste, löökide ja mustuse eest. Lihtsalt eemaldatav laadimiskate võimaldab aku täitmiseks kasutada ka alternatiivseid lahendusi, samuti kaabli abil sünkroniseerimist. Kõlar, andurid, nupud, kõrvaklapiliides ja kaamera on kõik vabalt kasutatavad. Laadimiskate on Apple iPhone’i nõuetele vastavalt sertifitseeritud (MFi).
Loe lisaks
AOZ_DIV_161291_890X500px_sRGB.jpg

Juhtmevaba laadimisalus

Tänu Audi originaaltarvikute hulka kuuluvale laadimisalusele on juhtmevaba laadimine nüüd võimalik ka kodus. See seade avaldab muljet oma õhukese ja veetleva disaini ning lihtsa kasutamisega. Ühenda lihtsalt laadimisalus kaasasoleva USB-kaabliga ja see ongi laadimiseks valmis. Nutitelefoni laadimist alustatakse automaatselt kohe, kui see on alusele paigutatud. Praktiline lahendus: väike sinine LED-lamp annab laadimisest märku.
Loe lisaks