Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A1 citycarver | Nooruslik linnatüüp | Audi Eesti
  • stage_exterior_front.jpg
Der Audi A1 Citycarver vor einer nächtlichen Talkulisse

A1 citycarver

Nooruslik linnatüüp:
Audi A1 citycarver

Värske ja enesekindel hoiak, palju võimalusi isikupärastamiseks ning tipptasemel ühenduvus: need on Audi A1 citycarveri märksõnad. Uue Audi A1 perekonna kõige progressiivsem liige tunneb end koduselt igas keskkonnas: linnas, väikesel külateel, kiirteel ning isegi kergemal maastikul.

Välisdisain

Välisdisainis domineerib jõuline off-road stiil. Suur kaheksanurkne Singleframe esivõre meenutab Audi Q-mudelite oma, selle tugevalt vormitud kärjemuster on värvitud mattmustaks. A1 Sportbackist eristavad citycarverit kaks iseloomulikku ava esivõre kohal. Maastikuvõimekusele vihjavad roostevaba terase värvi põhjakaitsed. Rattakoobaste servi ja küljekarpe katavad kontrastset värvi laiendid. Esiosa jõulist disaini peegeldab uus tagumine kaitseraud.

A1 citycarveri välisvärvide valik koosneb üheksast toonist. Lisaks saab valida kas Mythos metallikmusta või Manhattan metallikhalli kontrastse katuse. Must stiilipakett hõlmab kere alaosa kaitsedetaile, mis värvitakse baasmudeli roostevaba terase ning hallide värvide asemel sügavmustaks.

Sarnaselt Audi A1 Sportbackiga on ka A1 citycarveri sõitjate- ning pakiruum avarad, pakiruumi maht on 335 liitrit. Sama kehtib rikkaliku baas- ja lisavarustuse kohta, mille hulka kuuluvad LED- tehnoloogiaga esilaternad koos tagumiste dünaamiliste suunatuledega. A1 citycarver erineb siiski näiteks S line katusespoileri ning suuremate (alates 16 tolli) rataste poolest. Suuremate segmentide autodelt on üle võetud juhiabisüsteemid, mille hulka kuuluvad adaptiivne kiirushoidik ja parkimisassistent. Standardvarustuses on Audi pre sense front (jalakäijate ja ratturite tuvastamine) ja sõidurajal püsimise hoiatus.

Der Audi A1 citycarver auf dem Gehsteig mit montierter Ski- und Gepäckbox von Audi Original Zubehör

Digitaalmaailma keskpunktis: info- ja meelelahutus ning Audi connect

Atraktiivsed info- ja meelelahutusüsteemid ning paljude võimalustega ühenduvus muudavad Audi A1 citycarveri nutikaks kaaslaseks – eriti noortele juhtidele. Standardvarustusse kuulub täisdigitaalne näidikupaneel, valiku tipust leiab Audi virtual cockpiti koos MMI navigation plusiga. Tipp-multimeediasüsteemi juhitakse kas 10,1-tolliselt puuteekraanilt või hääljuhtimisega. Navigeerimisel leitakse sihtpunkt kiiresti vaba tekstiotsinguga. Kaartide ja navigeerimisteenuse pakkuja HERE kalkuleerib internetiühenduse abil optimaalse teekonna, võttes arvesse liiklusolusid laias piirkonnas.

Lisaks pakub Audi MMI navigation plusiga kaasneva Audi connect navigation & infotainment paketi ning täiendava plus paketiga lisateenuseid nagu näiteks Google Earth navigeerimine, online-liiklusinfo, parkimisinfo, hübriidraadio ja Wi-Fi internetijagamine. Audi nutikas telefonihoidik ühendab täiuslikult auto ja nutitelefoni. Bang & Olufsen 3D Premium helisüsteemi võimsus on 560 vatti.

Audi virtual cockpit Audi A1 citycarver

Interjöör

Sõitjateruumi disain ning juhi poole pööratud juhtseadmed toimivad täiuslikus sümbioosis. Näiteks moodustab digitaalne näidikupaneel kompaktse terviku ventilatsiooniavadega. Ventilatsiooniavadel, keskkonsoolil ja ustel on kas mündirohelised, vasksed, oranžid või hõbehallid viimistluselemendid. S line’i puhul on võimalus valida ka struktuurhall värv.

Lisaks muule varustusele kuulub sõitjateruumi valikuvõimaluste hulka kolm paketti: advanced, design selection ja S line. S line’i puhul saab valida kas kangast/kunstnahast või Alcantarast/kunstnahast istmepolstri. Design selection sisaldab muu hulgas kontuur-/meeleoluvalgustust.

Blick raus aus dem Cockpit des Audi A1 citycarver auf die Strandpromenade

Vedrustus: Dynamic pakett tagab veelgi täiuslikuma sõiduelamuse

Kõige progressiivsema Audi A1 vedrustus on harmooniline ja täpne. Veelgi krapsakam on A1 citycarver lisavarustusena pakutava Dynamic paketiga, mis hõlmab sportlike punaste pidurisadulatega ketaspidureid, Audi drive select sõidurežiimide valikut, heligeneraatorit ja seadistatavate amortisaatoritega vedrustust. Audi drive select võimaldab valida nelja sõidurežiimi vahel – auto, dynamic, efficiency ja individual – ja on saadaval ka eraldi. Dynamic paketiga pakub Audi kuni 18-tolliseid rattaid.

Der Audi A1 citycarver in Frontseitenansicht auf einem Outdoor-Basketballfeld

"Edition one"

Turuesitluse puhul toob Audi välja erimudeli edition one, mis on värvitud kas arrow gray halliks või pulse orange oranžiks ning on varustatud 18-tolliste ratastega. Auto esiosas asuvad külgmised õhuvõtuavad, radiaatorivõre ning Audi rõngad Singleframe’il ja auto tagaluugil asuvad kirjad on värvitud mustaks. Nii esimesed kui ka tagumised tuled on toonitud; katus ja küljepeeglite korpused kerega kontrastset värvi. Külgi kaunistavad matthõbedased edition one embleemid. Eksklusiivne sõitjateruum põhineb S line paketil, millega kaasnevad kas hõbedased või oranžid viimistluselemendid.

Der Audi A1 citycarver in der Seitenansicht bei Abenddämmerung