• Uus A1 citycarver
  Uus A1 citycarver

  Värske ja enesekindel hoiak, palju võimalusi isikupärastamiseks ning tipptasemel ühenduvus: need on Audi A1 citycarveri märksõnad. Uue Audi A1 perekonna kõige progressiivsem liige tunneb end koduselt igas keskkonnas: linnas, väikesel külateel, kiirteel ning isegi kergemal maastikul.

 • A3 Limousine
  A3 Limousine
  Hind alates: 25,900.00 EUR

  Uuesti määratletud sedaan: Audi A3 Limousine ühendab Coupé iseloomu elegantse võluga. Madal, voolujooneline katus annab edasi puhta dünaamika ning enda jõulise ja trimmis pinnaga näitab sedaan oma enesekindlust. Võimsad, väljasirutatud poritiivad esiletungivate rattakoobastega raamivad velgi, mis on saadaval kuni 19 tollistena. Üks silmapaistavamaid elemente on Audi virtuaalne näidikutepaneel, mis on esimest korda saadaval ka kompaktklassis. Avasta mitmekülgne innovatsioon.

 • S3 Sportback
  S3 Sportback
  Hind alates: 43,000.00 EUR

  Võimsalt edasi. Audi S3 Sportback. Audi S3: rohkem võimsust, rohkem sportlikust, rohkem sõidunaudingut. Istu sisse ja naudi mida kõike pakub Audi S3.

 • S3 Limousine
  S3 Limousine
  Hind alates: 43,850.00 EUR

  Ülim jõud. Võimas suutlikkus standardvarustusesse kuuluva püsiva nelikveo quattro® abil. Ainulaadne välimus. Tüüpiline S.

 • RS 3 Sportback
  RS 3 Sportback
  Hind alates: 56,400.00 EUR

  Disainikeel, mis räägib selgelt auto võimetest võidusõidurajal. Alates eristuvast kärjestruktuuriga Audi Singleframe iluvõrest kuni võimsate küljejoonteni ja lõpetades selgelt struktureeritud tagaosaga: jõuline välisilme tõotab esmaklassilist sooritusvõimet. Eksklusiivsed 19-tollised kergmetallveljed rõhutavad seda veelgi.

 • RS 3 Limousine
  RS 3 Limousine
  Hind alates: 58,100.00 EUR

  Uus tippsportlane kompaktklassis näitab oma sportlikku iseloomu juba välisilmega. Kolmemõõtmeline kärjestruktuuriga Singleframe iluvõre quattro logoga ulatub alumise spoilerini.

 • Uus A4 Avant
  Uus A4 Avant
  Hind alates: 33.700,00 EUR

  Veel rohkem ruumi, veel rohkem elegantsust: Uue põlvkonna Audi A4 Avant ühendab endas lummava tehnoloogia ja esteetika. Kaubamärgi kõige enim müüdud tootepere tehnoloogiat on täielikult uuendatud, nii et see tähistab taas tootesegmendi uut verstaposti. Arendustöö käigus pandi suurt rõhku CO2-heitmete vähendamisele. Kõigi tehnoloogiate puhul keskenduti sõidutakistuse vähendamisele.

 • A4 Avant g-tron
  A4 Avant g-tron

  Audi A4 Avant g-tron on erakordselt paindlik nii igapäevases perekasutuses kui ka töösõitudel – seda suuresti tänu oma dünaamilisusele ja universaalkere praktilisusele. Audi CNG tehnoloogia tõestab, et saad alternatiivkütust oma igapäevaelus usaldada.

 • Uus A4 allroad quattro
  Uus A4 allroad quattro
  Hind alates: 47.550,00 EUR

  Uus Audi A4 allroad quattro kehastab ainulaadset kontseptsiooni: selles on ühendatud kõrge mugavusaste ja maastikusõidu omadused, mis annavad allroad quattrole enda turusektoris unikaalse positsiooni. Tänu standardvarustusse kuuluvale nelikveole ja suurendatud kliirensile jätkab see mudel sõitmist ka siis, kui asfalttee otsa lõpeb.

 • Uus S4 Limousine
  Uus S4 Limousine

  Sportlik välimus on standardvarustuses. S4 Singleframe iluvõre ja esiletõstetud horisontaalsetest varbadest moodustuv muster rõhutavad laiust ja dünaamikat. Kaitseraud ja õhu sisselaskeavad on silmatorkava kontuuriga. Sportlikku välimust rõhutavad muljetavaldavalt ainuomane S disaini kaheharuline kroomitud väljalaskesüsteem ja tagaspoiler.

 • Uus S4 Avant
  Uus S4 Avant

  Kõik kes valivad Audi, tahavad sportliku sõidukogemust, atraktiivset disaini ja innovatiivset disaini. Kõik kes valivad Audi S4 Avanti saavad veelgi enam: sportautoliku võimsuse ja sõidudünaamika ent praktilise ja funktsionaalse igapäeva sõiduki. Ei mingeid kompromisse. Läbinisti Audi, kuid midagi veelgi enamat.

 • RS 4 Avant
  RS 4 Avant
  Hind alates: 80,950.00 EUR

  Neljanda põlvkonna Audi RS 4 Avant kombineerib klassikalise RS-suutlikuse funktsionaalse ruumiga. Mudeli tunnusjoonteks on Audi tüüpiline RS kolmemõõtmelise meekärjestruktuuri ja RS 4 embleemiga Singleframe esivõre, tunnuslikud RS küljed, mis rõhutavad oma jõuliste kumerustega laiu rattakaari, väljalaskesüsteem suurte ovaalsete summutiotsadega. Iga detail on sõnaselgelt kinnitus sportlikusest pakkudes samaaegselt piisavalt ruumi argipäeva väljakutsetele.

 • A5 Sportback
  A5 Sportback
  Hind alates: 40,650.00 EUR

  Seitse aastat pärast mudeli A5 Sportback sündi tuleb turule uus versioon. Viieukselises kupees on ühendatud elegantsus ja emotsionaalne disain ning ülim funktsionaalsus ja väga mugav salong. See peresõbralik auto on täiuslike võrguühendustega, pakkudes uusimaid teabe ja meelelahutuse võimalusi.

 • A5 Sportback g-tron
  A5 Sportback g-tron

  Audi A5 Sportback g-tron ühendab lummaval moel dünaamilise iseloomu ja emotsionaalse kupeeliku disaini. Tänu surugaasiga töötavale mootorile tõestab see, et sportlikkust on võimalik ühendada säästlikkusega.

 • S5 Coupé
  S5 Coupé
  Hind alates: 65,800.00 EUR

  Uus Audi S5 Coupé on atleetlik, sportlik ja elegantne, uue ja lihvitud välimusega ning täis kõrgtehnoloogiat. Selle disain on on ühendatud keeruka aerodünaamikaga. Pealispinna all avaldab S5 muljet täiesti uue veermiku, võimsate mootorite ja juhiabisüsteemide uuenduslikkusega.

 • S5 Sportback
  S5 Sportback
  Hind alates: 65,800.00 EUR

  S5 Sportbacki uus versioon. Viieukselises kupees on ühendatud elegantsus ja emotsionaalne disain ning ülim funktsionaalsus ja väga mugav salong. See peresõbralik auto on täiuslike võrguühendustega, pakkudes uusimaid teabe ja meelelahutuse võimalusi. Lisaks eeltoodule on teise põlvkonna mudelitel täiesti uus vedrustus, suure võimsusega mootorid ja uuenduslikud juhiabisüsteemid.

 • RS 5 Coupé
  RS 5 Coupé
  Hind alates: 83.700,00 EUR

  Uus Audi RS 5 Coupé kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • RS 5 Sportback
  RS 5 Sportback
  Hind alates 83.700,00 EUR

  Uus Audi RS 5 Sportback kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • A6 Avant
  A6 Avant
  Hind alates: 49,700.00 EUR

  Sujuvam, laiem ja madalam - Uus Audi A6 Avant demonstreerib oskust püüda pilke. Silmatorkavad rattakoopad, pikalt langev katusejoon ja tugevalt kaldus D-piilar rõhutavad dünaamilisi proportsioone ja loovad võrreldamatu silueti. Sõiduki tagaosa rõhutab sportlik katusespoiler ja kroomliist. Atleetlik väljanägemine koos kompromissitu mahutavusega.

 • A6 allroad
  A6 allroad
  Hind alates: 66,100.00 EUR

  20 aastat maastikusuutlikku A6 Avanti: Uus Audi A6 allroad quattro. Tänu standardvarustusse kuuluvale nelikveole, adaptiivsele õhkvedrustusele ja kõrgemale kliirensile tunneb ta end ühtmoodi koduselt nii teedel kui ka maastikul. Võimsad V6 TDI mootorid tagavad enam kui piisava veovõime: haagise lubatud mass on kuni 2,5 tonni. Tänu eelkäijast veelgi isikupärasemale disainile ja suuremas ulatuses kohandatavale varustusele veenab uus A6 allroad quattro kliente, kes hindavad jõulist disaini, erakordset paindlikkust ning tipptasemel mugavust.

 • S6 Limousine
  S6 Limousine
  Hind alates: 79,800.00 EUR

  Audi S6 Limousine on sportlik, mitmekülgne ja efektse disainiga auto, mille varustusse kuulub kõige moodsam info-, meelelahutus- ja juhiabisüsteemide tehnoloogia ning võimas jõuallikas.

 • S6 Avant
  S6 Avant
  Hind alates: 82,600.00 EUR

  Audi S6 Avant on sportlik, mitmekülgne ja efektse disainiga auto, mille varustusse kuulub kõige moodsam info-, meelelahutus- ja juhiabisüsteemide tehnoloogia ning võimas jõuallikas.

 • RS 6 Avant
  RS 6 Avant

  25 aastat RS-i, 25 aastat võimsaid universaale Audilt: Audi Sport avab uue RS 6-ga kiirete Avantide loos uue peatüki. Tänu poolhübriidsüsteemile senisest veelgi võimsam ja efektiivsem RS 6 Avant on täiuslik kaaslane igas olukorras.

 • Uus S7 Sportback
  Uus S7 Sportback
  Hind alates: 88,600.00 EUR

  Elegantne välimus, muljetavaldav võimsus, tippkvaliteediga sõitjateruum – Audi S7 Sportback veenab nii oma väliste kui ka sisemiste omadustega. Koge meie sportlikus kupees ka kõige moodsamat juhiabi-, info- ja meelelahutustehnoloogiat.

 • Uus RS 7 Sportback
  Uus RS 7 Sportback

  Uus, teise põlvkonna Audi RS 7 Sportback on unikaalsem kui kunagi varem. Audi Sport GmbH esitleb Frankfurdi autonäitusel (IAA) RS 7 Sportbacki esmakordselt viiekohalisena, uudiseks on ka RS 7 Sportbacki poolhübriidsüsteem, mis tagab veelgi suurema võimsuse ja efektiivsuse.

 • Uus Q3 Sportback
  Uus Q3 Sportback

  Uus Q3 Sportback ühendab maasturi mõjuva välimuse ja mitmekülgse igapäevamugavuse ning kupee elegantsi ja suurepärase juhitavuse. See teeb Q3 Sportbackist Audi esimese kompaktse crossoveri.

 • Uus SQ7
  Uus SQ7
  Hind alates: 97,400.00 EUR

  Puhas sõidurõõm, jõuline välimus ja suurepärane ruumikus – kõik see võtab kokku Audi SQ7 TDI olemuse. Salongis veenab pere-linnamaastur sõitjaid kõrge mugavuse ning meelelahutus- ja infosüsteemi uusimate kasutusvõimalustega. Vajutus gaasipedaalile päästab valla 320 kW (435 hj) arendava V8-biturbo-TDI-mootori jõu.

 • Uus SQ8
  Uus SQ8
  Hind alates: 107.400,00 EUR

  Progressiivne disain, võimas mootor, püsiv quattro nelikvedu ja suurepärane mugavus kõigile autos istujatele – Audi SQ8 TDI on kombinatsioon dünaamilisest luksklassi kupeest, emotsioone tekitavast sportautost ja ruumikast linnamaasturist. Tervikule paneb punkti kompleksne põhivarustusse kuuluv info- ja meelelahutussüsteem.

 • TTS Coupé
  TTS Coupé
  Hind alates: 39,655.00 EUR

  Selle kompaktse sportauto kolmas põlvkond kütkestab taas oma emotsionaalse disaini ja dünaamiliste omadustega. Uut kupeed iseloomustab uuenduslike tehnoloogiate kasutamine mootoris ning Audi virtuaalset näidikutepaneeli hõlmavas juhtimis- ja kuvamiskontseptsioonis.

 • RS 3 Limousine
  RS 3 Limousine
  Hind alates: 58,100.00 EUR

  Uus tippsportlane kompaktklassis näitab oma sportlikku iseloomu juba välisilmega. Kolmemõõtmeline kärjestruktuuriga Singleframe iluvõre quattro logoga ulatub alumise spoilerini.

 • RS 4 Avant
  RS 4 Avant
  Hind alates: 80,950.00 EUR

  Neljanda põlvkonna Audi RS 4 Avant kombineerib klassikalise RS-suutlikuse funktsionaalse ruumiga. Mudeli tunnusjoonteks on Audi tüüpiline RS kolmemõõtmelise meekärjestruktuuri ja RS 4 embleemiga Singleframe esivõre, tunnuslikud RS küljed, mis rõhutavad oma jõuliste kumerustega laiu rattakaari, väljalaskesüsteem suurte ovaalsete summutiotsadega. Iga detail on sõnaselgelt kinnitus sportlikusest pakkudes samaaegselt piisavalt ruumi argipäeva väljakutsetele.

 • RS 5 Coupé
  RS 5 Coupé
  Hind alates 83.700,00 EUR

  Uus Audi RS 5 Coupé kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • RS 5 Sportback
  RS 5 Sportback
  Hind alates 83.700,00 EUR

  Uus Audi RS 5 Sportback kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • RS 6 Avant
  RS 6 Avant

  25 aastat RS-i, 25 aastat võimsaid universaale Audilt: Audi Sport avab uue RS 6-ga kiirete Avantide loos uue peatüki. Tänu poolhübriidsüsteemile senisest veelgi võimsam ja efektiivsem RS 6 Avant on täiuslik kaaslane igas olukorras.

 • RS 7 Sportback
 • A5 Sportback g-tron
  A5 Sportback g-tron

  Audi A5 Sportback g-tron ühendab lummaval moel dünaamilise iseloomu ja emotsionaalse kupeeliku disaini. Tänu surugaasiga töötavale mootorile tõestab see, et sportlikkust on võimalik ühendada säästlikkusega.

A1 Sportback > A1 > Audi Estonia
 Der neue A1 Sportback

A1 Sportback

Uus Audi A1 Sportback – täiuslik kaaslane linnas.

Aastal 2010 tegi A1 kujul oma debüüdi uhiuus Audi mudeliseeria. Ja nüüd veereb stardijoone poole eduka kompaktmudeli teine põlvkond. Just dünaamiline disain on see, mis määratleb Audi A1 Sportbacki. See auto on ideaalne kaaslane linnas liiklemiseks, ent sobib suurepäraselt ka pikemateks reisideks. Suurtelt Audi mudelitelt pärit teabe- ja meelelahutus- ning juhiabisüsteemidega A1 Sportback on digimaailmaga tihedalt seotud. Uued varustustasemed pakuvad rohkelt võimalusi auto isikupäraseks tegemiseks.

Kujunda oma A1
Uus A1 Sportback on saadaval kümnes värvitoonis. Lisavarustusena pakutakse A-piilarist kuni spoilerini kontrastses värvitoonis katust. Kontrasttoonis on saadaval ka küljepeeglite korpused, eesmiste küljespoilerite servad ja läveliistud. Turuletulekul pakutav S line varustuspaketil põhinev Edition mudel on eriti silmapaistev, demonstreerides oma arvukate kontrastidega ilmekalt A1 disainikeelt. Olenevalt välisviimistlusest pronksivärvi, valged või mustad suured 18-tollised veljed lisavad muljetavaldavaid aktsente. Velgedega samas toonis on saadaval ka auto külge kaunistav Audi logo. Legendaarse Audi Sport quattro jäljendamiseks on LED esi- ja tagalaternad tumedaks toonitud. Audi logo ja Singleframe iluvõre ning mudelitähis tagaosas on mustad.
Rohkem disainist

Väliskujundus: sportliku Ur-quattro rabavad maskuliinsed geenid

56 lisamillimeetriga A1 Sportback on nüüd tervelt 4,03 meetri pikkune. Samas on laius - 1,74 meetrit - peaaegu endine. Kõrgust on uue põlvkonna mudelil vaid 1,41 meetrit (antenniga 1,43 meetrit). Lai rööbe ja lühikesed ülendid loovad sportliku ilme. Silmapaistvas esiosas domineerivad madalal asetsev lai Singleframe iluvõre ja külgmised õhu sissevõtuavad. Mootoriruumi kaane esiserva all on kolm pilu austusavaldusena Audi 1984. aasta ikoonilisele võidusõiduautole Sport quattro. Uue A1 Sportbacki sarnasust Audi Ur-quattrole ja Sport quattrole võib imetleda ka külgvaates: lai, lame ja tugevalt kaldus C-piilar justkui lükkaks autot edasi ka siis, kui see seisab. Kahes tumedas toonis pakutav kontrastne katusejoon lõpeb C-piilari kohal, mistõttu tundub katus olevat lamedam ja auto ise veelgi madalam. Kõik akna alaserva ja ukseläve vahele jäävad küljejooned suunduvad teel tagaosa poole kiilukujulisena üles. Silmatorkavad rattad ja neid ühendav madal õlajoon annavad A1 Sportbackile kindlalt teel püsiva ilme. Tiivaservade vahele jääv joon tõmbab tähelepanu veelgi madalamale. Audi rõhutab oma uue mudeli sportlikku karakterit S line varustuspaketiga, mis sisaldab suuremaid õhu sissevõtuavasid, spetsiaalseid läveliiste, pikemat kahe ribiga pilu mootoriruumi kaane all ja suuremat tagatiiba. Tippklassi mootori tunneb ära kahe summutiotsa järgi.

Väliskujundus: sportliku Ur-quattro rabavad maskuliinsed geenid

LED esilaternad

Lisavarustusena pakutavate täis LED päevatulede graafika on inspireeritud tiiburlaevade dünaamilise kujuga tiibadest. Laevandusest on saanud inspiratsiooni ka esitulede põhifunktsioonide katikud. Tiivad loovad mulje väga laiast autost. Madalal asetsevad keskendunud ilmega esilaternad, mille ülaosa kaunistab väikestest rombidest muster, loovad sportliku üldilme. Dünaamilised motiivid ilmestavad ka tagalaternaid, muutes A1 tulede graafika koheselt äratuntavaks. Läätse 3D geomeetria on samuti muljetavaldav. Pimedas muudab tule graafika sujuv valgusmuster kaheosalised tagalaternad võrreldamatuks.

LED esilaternad

Täisdigitaalne: lülitid ja kuvamine

Uus Audi A1 Sportback on digitaalseks tulevikuks valmis. Isegi standardvarustusse kuulub täisdigitaalne näidikuteplokk koos kõrgresolutsioonilise 10,25 tollise ekraani ja multifunktsionaalse rooliga. Lisavarustusena pakutav laiendatud funktsioonidevalikuga Audi virtuaalne näidikutepaneel (Audi Virtual Cockpit) kuvab otse juhi vaatevälja põhjalikku ja mitmekesist teavet nagu animeeritud navigatsioonikaardid ja mõnede juhiabisüsteemide graafika.

Ühenduses ja alati ajakohastatud: teabe- ja meelelahutussüsteem ning Audi connect
Rohkem juhtimiskontseptisoonist

Sportlik ja tasakaalukas: vedrustus

Uue Audi A1 Sportbacki sillad tagavad nobeda, sportliku ja tasakaaluka sõiduelamuse. Esivedrustus on McPhersoni tüüpi, tagasillal on kasutatud kompaktset ja kerget väändetala. Lisaks standardvedrustusele pakutakse lisavarustusena ka jäigemat sportvedrustust. Iga mootoriversiooni jaoks spetsiaalselt konfigureeritud dünaamilised varustuspaketid sisaldavad valikuid, mis A1 Sportbacki veelgi sportlikumaks muudavad. Dünaamikapakett “Basic” on mõeldud baastaseme bensiinimootoriga versioonidele ning pakub sportvedrustust, punaseid pidurisadulaid ja suuremaid pidurikettaid. Teiste mootoritega pakub Audi dünaamikapaketti “Performance”. Sellesse paketti kuuluvad samuti punased pidurisadulad ja suuremad pidurikettad ning lisaks veel reguleeritavate amortidega vedrustus, heliaktuaator ja Audi drive select. Lisavarustusse kuuluv kohaltvõtu assistentsüsteem parandab turvalisust kallakutel, takistades auto liikumist pärast peatumist. Veljed on saadaval 15 - 18 tollistena.

A1 Sportback
Audi A1 Sportback juhiabisüsteemid infotainment

Ohutus eelkõige: juhiabisüsteemid

Audi A1 Sportbacki juhiabisüsteemid pärinevad samuti suurtelt Audi mudelitelt. Juhiabilised hoiavad selle kompaktse auto eessõitvast sõidukist õigel kaugusel, lihtsustavad sõidurajal püsimist ja aitavad parkida. Sõidurajalt kõrvalekaldumise hoiatusfunktsioon, mis aitab juhil kiirusel üle 65 km/h sõites autot sõidurajal hoida, kuulub standardvarustusse. Standardvarustusse kuulub ka kiiruse piiraja, mis ei lase A1 Sportbackil valitud maksimumkiirust ületada. Samuti pakutakse standardvarustusena Audi pre sense front funktsiooni. Radarandur tuvastab kriitilise olukorra teiste sõidukite, teed ületavate jalakäijate või jalgratturite suhtes isegi halva nähtavuse, näiteks udu korral. Ohu korral edastatakse juhile akustiline ja visuaalne hoiatus. Samal ajal valmistub süsteem võimalikuks pidurdamiseks ja vajadusel teostab automaatse hädapidurduse, et vältida kokkupõrget ära või leevendada selle tagajärgi. Vajadusel rakendatakse lisavarustusse kuuluva Audi pre sense basic süsteemi kuuluvaid turvameetmeid – aktiveeritakse esiistmete turvavööde elektrilised pingutid, aknad suletakse ja aktiveeritakse ohutuled. Radaril põhineb ka adaptiivne püsikiirushoidik, mis hoiab Audi A1 Sportbacki eessõitvast sõidukist valitud kaugusel. S tronic süsteemi olemasolul töötab süsteem kiirusel 0 - 200 km/h; manuaalkäigukasti puhul kiirusel üle 30 km/h. Peatustega liikluses, pidurdab S tronic süsteemiga A1 Sportback kuni peatumiseni ja jätkab teatud tingimustel automaatselt sõitu.

Uus ilme: sisekujundus

Disaini eesmärgiks oli pakkuda “kompaktklassi kõige sportlikumat interjööri”. Emotsionaalne sisekujundus on keskendunud juhile. Pilku püüavad eelkõige sportlikud kompaktsed õhuavad, armatuurlaud ja digitaalne näidikuteplokk. Kõik lülitid ja lisavarustusena pakutav MMI touch on selgelt juhile orienteeritud, tõstes juhikoha isikupära veelgi esile. MMI ekraan ja kaasreisijapoolne õhuavade riba on integreeritud läikivmusta paneeli. Tänu LED elementidele ja valikusse kuuluvale 30 värvitoonile äratab lisavarustusse kuuluv kontuur- ja miljöövalgustuse pakett interjööri pimedas ellu.

Sisekujundus interjöör Audi A1 Sportback

Võimas ja tõhus: mootorid

Võimsad mootorid muudavad uue Audi A1 Sportbacki juhtimise tõeliseks naudinguks nii linnatänavatel kui ka pikematel nädalalõpureisidel. Valikusse kuuluvad tõhusad bensiinimootorid võimsusega 70 kW (95 hj) kuni 147 kW (200 hj). Turboülelaadur, otsesissepritse ja kübemefilter kuuluvad standardvarustusse. Audi seitsmekäiguline topeltsiduriga S tronic käigukast on saadaval kõikide mootoritega peale tippmootori, mille puhul kuulub standardvarustusse kuuekäiguline S tronic.

Audi A1 jõuülekanne mootorid

Avaram ja mugavam: ruumikontseptsioon

Uus A1 Sportback on palju ruumikam – mugavamalt tunnevad end nii juht ja kaassõitja kui ka tagaistmetel reisijad. Kompaktsetele välismõõtmetele ja sportlikule katusejoonele vaatamata on tagaistmetel rohkelt pea- ja jalaruumi. Pagasiruumi maht on suurenenud 65 liitri võrra. Tavamaht on 335 liitrit ja allaklapitud tagaistmete korral tervelt 1090 liitrit. Pagasiruumi lävekõrgus on mugavalt madal - 67 sentimeetrit.

A1 Sportback Raumangebot