Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A3 Limousine | Areng mida tunned | Audi Eesti
The Audi A3 Sedan in a urban side view

A3 Limousine

Uus Audi A3 Limousine.

Keskmine kütusekulu: 5.0–3.6 l/100 km
Keskmine CO₂ heide: 114–96 g/km

Uus Audi A3 Limousine avaldab muljet oma sportlikult stiilse disaini, kvaliteetse ja juhile keskendunud sõitjateruumi ning erimudeliga Edition One.
Areng, mida tunned.

Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080-audi-a3-limousine-backlight-fallback.jpg
1920x1080-audi-a3-limousine-backlight-fallback.jpg

Esmamulje loeb

Su pilk jääb koheselt pidama uuele laiale Audi Singleframe esivõrele ja selle efektsele kärjemustrile. Küljel rõhutab uue Audi A3 Limousine’i pikkust tagausteni ulatuv õlajoon, atleetlikkust lisab lai rööbe.

The new MMI-System in the Audi A3 Limousine

Kasutuskontseptsioon ja multimeediasüsteemid

Uus Audi A3 Limosine’i loomisel oli eesmärgiks intuitiivne kasutamine – mille heaks näiteks on lisavarustusena pakutav MMI touch funktsiooniga MMI navigation plus. Lisavarustusse kuuluvad Audi virtual cockpit plus ja tuuleklaasinäidik kuvavad lisainfo täpselt juhi vaatevälja. Ning lisaks mootori häälele hellitab sõitjate kõrvu lisavarustuse Bang & Olufsen 3D Premium Sound System helisüsteem.

Juhiabisüsteemid

Uue Audi A3 Limousine’i juhiabisüsteemid¹ aitavad sul toime tulla olukordades, milles auto kontrollimine võib keeruliseks osutuda: näiteks hoiatab lisavarustusena pakutav adaptiivne püsikiirusehoidja, kui hoiad liiga väikest pikivahet. Parkimiskohalt välja sõites hoiatab lisavarustusse kuuluv ristiliikluse assistent küljelt läheneva sõiduki eest.

H1H1-U53_Pyramid_AU38x_A3_Limo_001.jpg
Manhattan-hall, metallikvärv Manhattan-hall, metallikvärv
Glacier-valge, metallikvärv Glacier-valge, metallikvärv
Atoll-sinine, metallikvärv Atoll-sinine, metallikvärv
Navarra-sinine, metallikvärv Navarra-sinine, metallikvärv
Tango-punane, metallikvärv Tango-punane, metallikvärv
18" Kergmetallveljed, 5-Y-kodaraga disain 18" Kergmetallveljed, 5-Y-kodaraga disain
18" Kergmetallveljed "Audi Sport", 5-kodaraga "flag" disain 18" Kergmetallveljed "Audi Sport", 5-kodaraga "flag" disain
19" Kergmetallveljed "Audi Sport", 5-Y-kodaraga "structure" disain 19" Kergmetallveljed "Audi Sport", 5-Y-kodaraga "structure" disain
19" Kergmetallveljed "Audi Sport", 5-topletkodaraga "edge" disain 19" Kergmetallveljed "Audi Sport", 5-topletkodaraga "edge" disain
19" Kergmetallveljed "Audi Sport" 5-kodaraga "trapezoid" disain 19" Kergmetallveljed "Audi Sport" 5-kodaraga "trapezoid" disain
Sõitjateruum: mitmekülgne

Uue Audi A3 Limousine’i sõitjateruumi märksõnad on juhile keskendumine ja digitaalsus. Lisavarustusse kuuluva meeleolu- ja kontuurvalgustuspaketiga saad sõitjateruumi valgustada 30 eri värviga. Progressiivse väljanägemise tagavad uus armatuurlaud, keskkonsoolil asuv käiguvahetusnupp – S tronicu puhul – ja lisavarustuse sportistmed. 10,1-tolline värviline MMI touch ekraan on integreeritud läikivmusta taustaga.

Matrix LED esilaternad

Standardvarustusse kuuluvad LED esilaternad ning lisaks saad uuele Audi A3 Limousine’ile tellida ka Matrix LED esilaternad, mida täiendavad digitaalse valgussignatuuriga päevasõidutuled. Need parandavad nähtavust ning vähendavad olulisel määral vastu tulevate ja eespool liikuvate sõidukite juhtide pimestamist. Valguspaketi hulka kuulub ka spetsiaalne dünaamiline tervitus- / lahkumisvalgustus.

Matrix LED headlights of the Audi A3 Sedan

Audi drive select

Efektiivne, dünaamiline, mugav, automaatne või individuaalne – uues A3 Limousine’is saad lisavarustusse kuuluva Audi drive selecti abil ise valida, milline režiim sobib sinu sõidustiiliga kõige paremini. Kas eelistad dünaamilisust või mugavust või hoopis nende kahe sõidurežiimi kombinatsiooni? Efektiivsusrežiim aitab sul kütust säästa.

Audi Genuine Accessories in the Audi A3 Sedan

Sinu jaoks kohandatud varustus

Audi Originaaltarvikute valikusse kuuluva lisavarustusega muudad oma Audi A3 Limousine’i kasutamise veelgi mugavamaks. Mitmekülgse Dualfix I-SIZE laste turvatooli teeb eriliseks selle 360-kraadi ulatuses pööramise võimalus. Tänu sellele saad istet hõlpsalt pöörata näoga sõidusuunda ja vastupidi, istet selleks autost välja tõstma ei pea. Parkides saad istme pöörata ka avatud ukse poole. See teeb lihtsamaks lapse tõstmise autosse ja sellest välja.

Loe lisaks