• Uus A1 citycarver
  Uus A1 citycarver
  Hind alates: 23,500.00 EUR

  Värske ja enesekindel hoiak, palju võimalusi isikupärastamiseks ning tipptasemel ühenduvus: need on Audi A1 citycarveri märksõnad. Uue Audi A1 perekonna kõige progressiivsem liige tunneb end koduselt igas keskkonnas: linnas, väikesel külateel, kiirteel ning isegi kergemal maastikul.

 • A3 Limousine
  A3 Limousine
  Hind alates: 28.500,00 EUR

  Uus Audi A3 Limousine avaldab muljet oma sportlikult stiilse disaini, kvaliteetse ja juhile keskendunud sõitjateruumi ning erimudeliga Edition One.

 • A3 Sportback TFSI e
  A3 Sportback TFSI e

  Elektri-, hübriid- ja sisepõlemismootoriga: Audi A3 Sportback TFSI e pistikhübriid omab neid kõiki ja pakub tänu sellele muljetavaldavat dünaamikat. Ka Sportbacki välisdisain räägib dünaamilisustest, kiirusest ja nauditavatest sõiduomadustest. Ning sõitjateruumis on ühendatud disain, funktsionaalsus, kasutusmugavus ja digitaalsus.

 • S3 Sportback
  S3 Sportback
  Hind alates: 48.800,00 EUR

  Uus S3 Sportback pakub korraga nii puhast sõidunaudingut kui ka igapäevast kasutusmugavust. See mudel avaldab muljet oma käsitsetavuse, dünaamilise disaini ja täiustatud tehnoloogiate ning juhiabisüsteemidega. Erimudel Edition One on aga veelgi sportlikum. Toimunud areng on selgesti tunnetatav.

 • S3 Limousine
  S3 Limousine
  Hind alates: 49.800,00 EUR

  Tugevam. Sportlikum. Põnev juba esmapilgul: uus Audi S3 Sedan Edition One. See mudel kombineerib omavahel sõidusoorituse, elegantsi ja kupeelikku disaini ning pakub lugematul hulgal igapäevaelu lihtsustavat tehnikat.

 • RS 3 Sportback
  RS 3 Sportback
  Hind alates: 56,400.00 EUR

  Disainikeel, mis räägib selgelt auto võimetest võidusõidurajal. Alates eristuvast kärjestruktuuriga Audi Singleframe iluvõrest kuni võimsate küljejoonteni ja lõpetades selgelt struktureeritud tagaosaga: jõuline välisilme tõotab esmaklassilist sooritusvõimet. Eksklusiivsed 19-tollised kergmetallveljed rõhutavad seda veelgi.

 • RS 3 Limousine
  RS 3 Limousine
  Hind alates: 58,100.00 EUR

  Uus tippsportlane kompaktklassis näitab oma sportlikku iseloomu juba välisilmega. Kolmemõõtmeline kärjestruktuuriga Singleframe iluvõre quattro logoga ulatub alumise spoilerini.

 • Uus A4 Avant
  Uus A4 Avant
  Hind alates: 34.250,00 EUR

  Veel rohkem ruumi, veel rohkem elegantsust: Uue põlvkonna Audi A4 Avant ühendab endas lummava tehnoloogia ja esteetika. Kaubamärgi kõige enim müüdud tootepere tehnoloogiat on täielikult uuendatud, nii et see tähistab taas tootesegmendi uut verstaposti. Arendustöö käigus pandi suurt rõhku CO2-heitmete vähendamisele. Kõigi tehnoloogiate puhul keskenduti sõidutakistuse vähendamisele.

 • Uus A4 Avant g-tron
  Uus A4 Avant g-tron
  Hind alates: 39.800,00 EUR

  Audi A4 Avant g-tron on erakordselt paindlik nii igapäevases perekasutuses kui ka töösõitudel – seda suuresti tänu oma dünaamilisusele ja universaalkere praktilisusele. Audi CNG tehnoloogia tõestab, et saad alternatiivkütust oma igapäevaelus usaldada.

 • Uus A4 allroad quattro
  Uus A4 allroad quattro
  Hind alates: 48.550,00 EUR

  Uus Audi A4 allroad quattro kehastab ainulaadset kontseptsiooni: selles on ühendatud kõrge mugavusaste ja maastikusõidu omadused, mis annavad allroad quattrole enda turusektoris unikaalse positsiooni. Tänu standardvarustusse kuuluvale nelikveole ja suurendatud kliirensile jätkab see mudel sõitmist ka siis, kui asfalttee otsa lõpeb.

 • Uus S4 Limousine
  Uus S4 Limousine
  Hind alates: 66.400,00 EUR

  Sportlik välimus on standardvarustuses. S4 Singleframe iluvõre ja esiletõstetud horisontaalsetest varbadest moodustuv muster rõhutavad laiust ja dünaamikat. Kaitseraud ja õhu sisselaskeavad on silmatorkava kontuuriga. Sportlikku välimust rõhutavad muljetavaldavalt ainuomane S disaini kaheharuline kroomitud väljalaskesüsteem ja tagaspoiler.

 • Uus S4 Avant
  Uus S4 Avant
  Hind alates: 68.400,00 EUR

  Kõik kes valivad Audi, tahavad sportliku sõidukogemust, atraktiivset disaini ja innovatiivset disaini. Kõik kes valivad Audi S4 Avanti saavad veelgi enam: sportautoliku võimsuse ja sõidudünaamika ent praktilise ja funktsionaalse igapäeva sõiduki. Ei mingeid kompromisse. Läbinisti Audi, kuid midagi veelgi enamat.

 • Uus RS 4 Avant
  Uus RS 4 Avant
  Hind alates: 79.300,00 EUR

  Legendaarsest sugupuust pärinev edumudel väljendab oma dünaamilisi ambitsioone uuendatud esiosa ning sportlikuma sõitjateruumiga, sh uue MMI touch kasutajaliidesega. Kahe turboga V6 mootori võimsus on 331 kW (450 hj) ning muljet avaldav pöördemoment 600 Nm on kasutatav väga laias pööretevahemikus 1900 kuni 5000 p/min.

 • A5 Sportback
  A5 Sportback
  Hind alates: 43,200.00 EUR

  Uus Audi A5 Sportback on nüüd uue, jõulisema disainiga ning kõrgtehnoloogilise MMI touch kasutuskontseptsiooniga. Poolhübriidtehnoloogia tagab suurema mugavuse, vähendades samas ka kütusekulu.

 • Uus A5 Sportback g-tron
  Uus A5 Sportback g-tron
  Hind alates: 44.350,00 EUR

  Audi A5 Sportback g-tron ühendab lummaval moel dünaamilise iseloomu ja emotsionaalse kupeeliku disaini. Tänu surugaasiga töötavale mootorile tõestab see, et sportlikkust on võimalik ühendada säästlikkusega.

 • Uus S5 Coupé TDI
  Uus S5 Coupé TDI
  Hind alates: 67,400.00 EUR

  Uus Audi S5 Coupé TDI on atleetlik, sportlik ja elegantne, uue ja lihvitud välimusega ning täis kõrgtehnoloogiat. Selle disain on on ühendatud keeruka aerodünaamikaga. Pealispinna all avaldab S5 Coupé TDI muljet täiesti uue veermiku, võimsate mootorite ja juhiabisüsteemide uuenduslikkusega.

 • Uus S5 Sportback TDI
  Uus S5 Sportback TDI
  Hind alates: 67,100.00 EUR

  S5 Sportback TDI viieukselises kupees on ühendatud elegantsus ja emotsionaalne disain ning ülim funktsionaalsus ja väga mugav salong. See peresõbralik auto on täiuslike võrguühendustega, pakkudes uusimaid teabe ja meelelahutuse võimalusi. Lisaks eeltoodule on teise põlvkonna mudelitel täiesti uus vedrustus, suure võimsusega mootorid ja uuenduslikud juhiabisüsteemid.

 • Uus RS 5 Coupé
  Uus RS 5 Coupé

  Uus Audi RS 5 Coupé kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • Uus RS 5 Sportback
  Uus RS 5 Sportback

  Uus Audi RS 5 Sportback kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • A6 Avant
  A6 Avant
  Hind alates: 49,700.00 EUR

  Sujuvam, laiem ja madalam - Uus Audi A6 Avant demonstreerib oskust püüda pilke. Silmatorkavad rattakoopad, pikalt langev katusejoon ja tugevalt kaldus D-piilar rõhutavad dünaamilisi proportsioone ja loovad võrreldamatu silueti. Sõiduki tagaosa rõhutab sportlik katusespoiler ja kroomliist. Atleetlik väljanägemine koos kompromissitu mahutavusega.

 • A6 Limousine TFSI e
  A6 Limousine TFSI e
  Hind alates: 59,800.00 EUR

  Kui tahad teistest ees olla, pead valima oma tee. Audi A6 55 TFSI e quattro Limousine teeb selle Sinu jaoks lihtsaks muljet avaldaval moel, pakkudes efektiivset pistikuhübriid-tehnoloogiat, teedrajavat juhtkontseptsiooni, mugavat sõitjateruumi ja atleetlikku disaini.

 • A6 Avant TFSI e
  A6 Avant TFSI e

  Kui tahad teistest ees olla, pead valima oma tee. Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro teeb selle Sinu jaoks lihtsaks muljet avaldaval moel, pakkudes efektiivset pistikuhübriid-tehnoloogiat, teedrajavat juhtkontseptsiooni, mugavat sõitjateruumi ja atleetlikku disaini.

 • A6 allroad
  A6 allroad
  Hind alates: 68,000.00 EUR

  20 aastat maastikusuutlikku A6 Avanti: Uus Audi A6 allroad quattro. Tänu standardvarustusse kuuluvale nelikveole, adaptiivsele õhkvedrustusele ja kõrgemale kliirensile tunneb ta end ühtmoodi koduselt nii teedel kui ka maastikul. Võimsad V6 TDI mootorid tagavad enam kui piisava veovõime: haagise lubatud mass on kuni 2,5 tonni. Tänu eelkäijast veelgi isikupärasemale disainile ja suuremas ulatuses kohandatavale varustusele veenab uus A6 allroad quattro kliente, kes hindavad jõulist disaini, erakordset paindlikkust ning tipptasemel mugavust.

 • S6 Limousine
  S6 Limousine
  Hind alates: 81,100.00 EUR

  Audi S6 Limousine on sportlik, mitmekülgne ja efektse disainiga auto, mille varustusse kuulub kõige moodsam info-, meelelahutus- ja juhiabisüsteemide tehnoloogia ning võimas jõuallikas.

 • S6 Avant
  S6 Avant
  Hind alates: 83,900.00 EUR

  Audi S6 Avant on sportlik, mitmekülgne ja efektse disainiga auto, mille varustusse kuulub kõige moodsam info-, meelelahutus- ja juhiabisüsteemide tehnoloogia ning võimas jõuallikas.

 • RS 6 Avant
  RS 6 Avant
  Hind alates: 121,100.00 EUR

  25 aastat RS-i, 25 aastat võimsaid universaale Audilt: Audi Sport avab uue RS 6-ga kiirete Avantide loos uue peatüki. Tänu poolhübriidsüsteemile senisest veelgi võimsam ja efektiivsem RS 6 Avant on täiuslik kaaslane igas olukorras.

 • Uus A7 Sportback TFSI e
  Uus A7 Sportback TFSI e
  Hind alates: 70,700.00 EUR

  Elegantne välimus, muljetavaldav võimsus ja efektiivsus, tippkvaliteediga sõitjateruum Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro. innovaatilise pistikuhübriidi kombinatsioon, mille hübriidjõuallikas koosneb võimsast sisepõlemismootorist ning efektiivsest elektrimootorist, mis võimaldab sõita kohapealsete heitmeteta. Koge meie sportlikus kupees ka kõige moodsamat juhiabi-, info- ja meelelahutustehnoloogiat.

 • Uus S7 Sportback
  Uus S7 Sportback
  Hind alates: 90,700.00 EUR

  Elegantne välimus, muljetavaldav võimsus, tippkvaliteediga sõitjateruum – Audi S7 Sportback veenab nii oma väliste kui ka sisemiste omadustega. Koge meie sportlikus kupees ka kõige moodsamat juhiabi-, info- ja meelelahutustehnoloogiat.

 • Uus RS 7 Sportback
  Uus RS 7 Sportback
  Hind alates: 126,100.00 EUR

  Uus, teise põlvkonna Audi RS 7 Sportback on unikaalsem kui kunagi varem. Audi Sport GmbH esitleb Frankfurdi autonäitusel (IAA) RS 7 Sportbacki esmakordselt viiekohalisena, uudiseks on ka RS 7 Sportbacki poolhübriidsüsteem, mis tagab veelgi suurema võimsuse ja efektiivsuse.

 • Uus A8 TFSI e
  Uus A8 TFSI e

  Elegantse luksussedaani ja innovaatilise pistikuhübriidi kombinatsioon – see ongi Audi A8 60 TFSI e quattro. Tema hübriidjõuallikas koosneb võimsast sisepõlemismootorist ning efektiivsest elektrimootorist, mis võimaldab sõita kohapealsete heitmeteta. Tänu laiale info- ja meelelahutussüsteemide valikule jätkavad juht ja kaassõitjad nii ees kui ka tagaistmel häirimatult oma digitaalset igapäevaelu.

 • Uus S8 TFSI
  Uus S8 TFSI
  Hind alates: 135,200.00 EUR

  Reisimine võib olla uskumatult lõõgastav: Audi S8 TFSI näitab kuidas – luksussedaan oma kõige sportlikumas vormis. Jõua sihtkohta kiirelt ja puhanult – see on eesmärk. Tänu külluslikule ruumikusele ja mugavusele, uuenduslikule kasutuskontseptsioonile, suurele hulgale info-, meelelahutus- ja ühenduvusvõimalustele ning võimsale topeltturboga V8 TFSI mootorile on see lapsemäng.

 • Uus Audi SQ2
  Uus Audi SQ2

  Kompaktne sportauto individualistile - Audi SQ2. Q2 perekonna uues tippmudelis koged Audi S-mudelitele omast kirglikku võimsust.

 • Q3 TFSI e
  Q3 TFSI e
  Hind alates: 48,000.00 EUR

  Elektriseeriv linnamaastur kogu perele. Audi Q3 TFSI e. Uuenduslik pistikhübriid, mis suudab elektriliselt ning kohapealsete heitmeteta läbida kuni 41 kuni 51 kilomeetrit. Ning pakub seejuures palju ruumi, tehnilisi innovatsioone ning täiustatud vedrustust, mis muudab sõidu veelgi dünaamilisemaks.

 • Uus Q3 Sportback
  Uus Q3 Sportback
  Hind alates: 36,450.00 EUR

  Uus Q3 Sportback ühendab maasturi mõjuva välimuse ja mitmekülgse igapäevamugavuse ning kupee elegantsi ja suurepärase juhitavuse. See teeb Q3 Sportbackist Audi esimese kompaktse crossoveri.

 • Uus Q3 Sportback TFSI e
  Uus Q3 Sportback TFSI e
  Hind alates: 50,400.00 EUR

  Sportlik ja elektriseeriv. Audi Q3 Sportback TFSI e. Uuenduslik pistikhübriid, mis suudab elektriliselt ja kohapealsete heitmeteta läbida kuni 45 kuni 50 kilomeetrit. Väljendusrikkad kaitserauad ja kupeelik katusejoon kannavad endaga sportlikku ning dünaamilist aurat.

 • Uus RS Q3
  Uus RS Q3
  Hind alates: 64,600.00 EUR

  Audi Sport esitleb uue põlvkonna RS Q3. Sportlik kompaktauto on erakordse sooritusvõime-, atleetliku disaini- ja maksimaalse igapäevakasutuseks mõeldud paindlikkusega.

 • Uus RS Q3 Sportback
  Uus RS Q3 Sportback
  Hind alates: 66,900.00 EUR

  Audi Sport esitleb esmakordselt RS Q3 Sportbacki. Sportlik kompaktauto on erakordse sooritusvõime-, atleetliku disaini- ja maksimaalse igapäevakasutuseks mõeldud paindlikkusega.

 • Q5 Sportback
  Q5 Sportback
  Hind alates: 50,800.00 EUR

  Audi Q5 Sportback ühendab maasturi muljetavaldava sooritusvõime ja suurepärase kasutusmugavuse. Kupeelik katusejoon järgib uut sportlikku disainikeelt ning pidev quattro nelikvedu vaimustab igal sõidul.

 • Q5 TFSI e
  Q5 TFSI e

  Efektiivne, sportlik ning elektrirežiimis kohapealsete heitmeteta – elektri- ja sisepõlemismootorit ühendava Audi Q5 55 TFSI e quattro pistikhübriidiga võid nautida mõlemat jõuallikat. Ühtlasi pakub Q5 55 TFSI e quattro premium-linnamaasturile omast mugavust ja praktilisust.

 • Q5 Sportback TFSI e
  Q5 Sportback TFSI e

  Efektiivne, sportlik ning elektrirežiimis kohapealsete heitmeteta – elektri- ja sisepõlemismootorit ühendava Audi Q5 Sportback 55 TFSI e quattro pistikhübriidiga võid nautida mõlemat jõuallikat. Ühtlasi pakub Q5 Sportback 55 TFSI e quattro premium-linnamaasturile omast mugavust ja praktilisust.

 • SQ5 TDI
  SQ5 TDI

  Jõua sihtpunkti kiiresti, ületa enesekindlalt kõik väljakutsed ja jäta visuaalselt mõjuv mulje. Uuel Audi SQ5-l on standardvarustuses võimas diiselmootor, pidev quattro nelikvedu ja disain, mis räägib meeliköitvast dünaamikast ka siis, kui auto seisab.

 • SQ5 Sportback TDI
  SQ5 Sportback TDI

  Kupeeliku siluetiga sportlik linnamaastur on täiuslikult universaalne, pakkudes muu hulgas palju ruumi kõige erinevamateks vajadusteks. Teedrajav disain, võimas V6 TDI mootor ja pidev quattro nelikvedu, mis kannab Audi SQ5 Sportbacki jõu kindlalt teele.

 • Uus Q7 TFSI e
  Uus Q7 TFSI e
  Hind alates: 70,300.00 EUR

  Audi Q7 TFSI e ühendab endas võimsuse ja nutikuse: 55 TFSI e quattro elektrimootori ja kolmeliitrise V6 TFSI mootori koguvõimsus on 280 kW (381 hj), 60 TFSI e quattro võimsus aga 335 kW (456 hj). Ühtlasi suudab Q7 TFSI e läbida elektrirežiimis ja kohapealsete heitmeteta kuni 40 kilomeetrit. Lisaks oleme me oma uue mudeli varustanud eeskujuliku maastikusuutlikkusega, mille tagavad õhkvedrustus, elektromehaaniline roolivõimendus, Audi drive selecti maastikurežiim ja quattro nelikvedu.anud uue Q-perekonnale omase disaini ning pakub lisaks ruumikusele suurepärast dünaamikat ja erakordset mugavust. Poolhübriidtehnoloogia, digitaalne kasutuskontseptsioon ja lisavarustusse kuuluvad HD Matrix LED laseresituled on vaid mõned uue mudeli märkimist väärivad omadused.

 • Uus SQ7
  Uus SQ7
  Hind alates: 99,400.00 EUR

  Puhas sõidurõõm, jõuline välimus ja suurepärane ruumikus – kõik see võtab kokku Audi SQ7 TFSI olemuse. Salongis veenab pere-linnamaastur sõitjaid kõrge mugavuse ning meelelahutus- ja infosüsteemi uusimate kasutusvõimalustega. Vajutus gaasipedaalile päästab valla 373 kW (507 hj) arendava V8-biturbo-TFSI-mootori jõu.

 • Q8 TFSI e
  Q8 TFSI e
  Hind alates: 76.300,00 EUR

  Uutmoodi sportlikkus. Meeliköitva disainiga võimas pistikhübriid: Audi Q8 TFSI e on läbi aegade Audi kõige eesrindlikum kupee-linnamaastur, mis pakub vaimustavat sõiduelamust ja nutikaid laadimisvõimalusi nii kodus kui ka teel olles.

 • Uus SQ8
  Uus SQ8
  Hind alates: 110.400,00 EUR

  Progressiivne disain, võimas mootor, püsiv quattro nelikvedu ja suurepärane mugavus kõigile autos istujatele – Audi SQ8 TFSI on kombinatsioon dünaamilisest luksklassi kupeest, emotsioone tekitavast sportautost ja ruumikast linnamaasturist. Tervikule paneb punkti kompleksne põhivarustusse kuuluv info- ja meelelahutussüsteem.

 • Uus RS Q8
  Uus RS Q8
  Hind alates: 129,400.00 EUR

  Kõige võimsam kupeemaastur Audi Sport’ilt: 441 kW (600 hj) arendav Audi RS Q8. Lisaks oma RS-võimekusele avaldab RS Q8 muljet erakordse mitmekülgsusega – nii sõidukogemuse kui ka disaini osas.

 • TTS Coupé
  TTS Coupé
  Hind alates: 39,655.00 EUR

  Selle kompaktse sportauto kolmas põlvkond kütkestab taas oma emotsionaalse disaini ja dünaamiliste omadustega. Uut kupeed iseloomustab uuenduslike tehnoloogiate kasutamine mootoris ning Audi virtuaalset näidikutepaneeli hõlmavas juhtimis- ja kuvamiskontseptsioonis.

 • RS 3 Limousine
  RS 3 Limousine
  Hind alates: 58,100.00 EUR

  Uus tippsportlane kompaktklassis näitab oma sportlikku iseloomu juba välisilmega. Kolmemõõtmeline kärjestruktuuriga Singleframe iluvõre quattro logoga ulatub alumise spoilerini.

 • Uus RS 4 Avant
  Uus RS 4 Avant
  Hind alates: 79,300.00 EUR

  Legendaarsest sugupuust pärinev edumudel väljendab oma dünaamilisi ambitsioone uuendatud esiosa ning sportlikuma sõitjateruumiga, sh uue MMI touch kasutajaliidesega. Kahe turboga V6 mootori võimsus on 331 kW (450 hj) ning muljet avaldav pöördemoment 600 Nm on kasutatav väga laias pööretevahemikus 1900 kuni 5000 p/min.

 • Uus RS 5 Coupé
  Uus RS 5 Coupé

  Uus Audi RS 5 Coupé kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • Uus RS 5 Sportback
  Uus RS 5 Sportback

  Uus Audi RS 5 Sportback kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • RS 6 Avant
  RS 6 Avant
  Hind alates: 117,600.00 EUR

  25 aastat RS-i, 25 aastat võimsaid universaale Audilt: Audi Sport avab uue RS 6-ga kiirete Avantide loos uue peatüki. Tänu poolhübriidsüsteemile senisest veelgi võimsam ja efektiivsem RS 6 Avant on täiuslik kaaslane igas olukorras.

 • RS 7 Sportback
  RS 7 Sportback
  Hind alates: 126,100.00 EUR
 • Uus RS Q8
  Uus RS Q8
  Hind alates: 124,500.00 EUR

  Kõige võimsam kupeemaastur Audi Sport’ilt: 441 kW (600 hj) arendav Audi RS Q8. Lisaks oma RS-võimekusele avaldab RS Q8 muljet erakordse mitmekülgsusega – nii sõidukogemuse kui ka disaini osas.

 • Uus e-tron Sportback
  Uus e-tron Sportback
  Hind alates: 74.400,00 EUR

  Audi e-tron Sportback on dünaamiline kupeemaasturmaastur võimsusega kuni 300 kW ning sõiduulatusega kuni 446 kilomeetrit (WLTP). Esmakordselt on seeriaautol saadaval digitaalsed maatriks-LED esilaternad, mille valgustus jagatakse väikesteks piksliteks, mida saab juhtida erakordselt täpselt. See muudab näiteks kitsastel teedel oma sõidurajas püsimise lihtsamaks ning näitab auto kohta sõidurajal.

 • Uus e-tron S
  Uus e-tron S
  Hind alates: 96.200,00 EUR

  Tänu dünaamikale, mida suudab pakkuda vaid võimas elektrimootor, on iga sõit uuenenud disainiga täiselektrilises Audi e-tron S-is äärmiselt põnev. Ülihea reaktsiooniga gaasipedaaliga Audi e-tron S kiirendab paigalt 100 km/h’ni vaid 4.5 sekundiga ja seda peaaegu hääletult. Sõiduulatus on ühe laadimisega tervelt 364 km (WLTP) ning muljetavaldavad on ka selle mudeli agiilsus ja veojõud.

 • Uus e-tron S Sportback
  Uus e-tron S Sportback
  Hind alates: 98.700,00 EUR

  Täiselektriline Audi e-tron S Sportback avaldab muljet oma kolme võimsa elektrimootori, sportliku disaini ja sõiduulatusega, mis on ühe laadimisega kuni 370 km (WLTP). 370 kW-ne võimsus lubab kupee-linnamaasturil saavutada paigalt 100 km/h tunnikiiruse vaid 4.5 sekundiga ja nautida igat sõitu täiel määral.

 • Uus A5 Sportback g-tron
  Uus A5 Sportback g-tron
  Hind alates: 44.350,00 EUR

  Audi A5 Sportback g-tron ühendab lummaval moel dünaamilise iseloomu ja emotsionaalse kupeeliku disaini. Tänu surugaasiga töötavale mootorile tõestab see, et sportlikkust on võimalik ühendada säästlikkusega.

Audi RS 4 Avant | Värskendatud superuniversaal | Audi Eesti
 • stage_exterior_front.jpg
Der neue Audi RS 4 Avant in der Seitenfrontansicht

RS 4 Avant

Värskendatud superuniversaal:
Uus Audi RS 4 Avant

Uus disainikeel ja veelgi eristuvam kujustus. Võimas ja efektiivne: Twin-turbo V6 mootor võimsusega 331 kW (450 hj) ja maksimaalse pöördemomendiga 600 Nm. MMI touch: uus kasutajaliides ja uued spetsiaalsed RS-näidikud.

Legendaarsest sugupuust pärinev edumudel väljendab oma dünaamilisi ambitsioone uuendatud esiosa ning sportlikuma sõitjateruumiga, sh uue MMI touch kasutajaliidesega. Kahe turboga V6 mootori võimsus on 331 kW (450 hj) ning muljet avaldav pöördemoment 600 Nm on kasutatav väga laias pööretevahemikus 1900 kuni 5000 p/min.

Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080-ARS4_191008.jpg
1920x1080-ARS4_191008.jpg
Audi RS 4 Avant numbrites

Võimsus

331

kW

(450 hj)

Kiirendus

4,1

Sek.

0 kuni 100 km/h

Maksimaalne pöördemoment

600

Nm

Täielik haardevõime: mootor ja jõuülekanne

Uue 2,9 TFSI topeltturbo V6-mootoriga jätkab Audi Sport GmbH traditsioone, mis algasid 1999. aasta RS 4 Avanti legendaarse 2,7-liitrise V6-ga. Toona oli topeltturboga V6 võimsus 279 kW (380 hj). Uue RS 4 Avanti võimsus on 331 kW (450 hj), mis tähendab liitrivõimsust 155,5 hj. See võimaldab RS 4 Avantil kiirendada 0-100 km/h vaid 4,1 sekundiga. TFSI mootor kaalub ainult 182 kilogrammi, mis on 31 kilogrammi vähem kui 2012. aastal esitletud eelkäija V8-l. See mõjutab nii auto massi kui ka kaalujaotust — kaht olulist eeldust, et saavutada muljet avaldav dünaamika. Topeltturboga V6 mootor annab suurepärase pöördemomendi 600 Nm vahemikus 1900 - 5000 mootoripööret. Tippkiirus on elektrooniliselt piiratud 250 km/h, kuid RS dünaamikapakett tõstab selle kiiruseni 280 km/h.
2,9 TFSI mootori kummalegi silindrireale annab lisajõudu oma turbo, mis suudab tekitada kuni 1,5-baarise laaderõhu. Nagu kõikidel Audi V6 ja V8 mootoritel on turbod paigutatud 90-kraadise mootori silindriridade vahele, väljalase asub samuti plokikaane sisemisel küljel ning sisselaskekollektor mootori välisküljel. Selline konstruktsioon võimaldab ehitada kompaktsema mootori, lühendada heitgaaside liikumisteed ning minimeerida selle kadusid. Ühtlasi tähendab see, et 2,9 TFSI mootor reageerib gaasipedaalile eriti kiiresti.

Võimas V6 ei avalda muljet ainult oma jõuga, vaid ka kõrgel tasemel efektiivsusega. WLTP metoodika järgi on keskmine kütusekulu vaid 9,2 l/100 km ning CO2 heide 208 g/km. See tähendab eelkäijaga võrreldes 17 protsendi võrra suuremat ökonoomsust. Selliste näitajate saavutamisel on oluline faktor TFSI mootori uus kütusesegu põlemisprotsess, mida teatakse ka kui B-tsüklit. See on spetsiaalselt loodud mootori osakoormuste jaoks, mis on auto tavapärasel kasutamisel valdav. Suurema koormuse ja kõrgemate pöörete juures sulgeb kaheastmeline Audi klapiajastussüsteem (AVS) sisselaskeklapid hiljem, suurendades nii nende lahtiolekut väntvõlli 200-kraadise pöördenurgani. Samal ajal suureneb ka klapitõus kuuelt millimeetrilt kümnele. Vastavalt sellele kasvab silindri täituvus — mootor läheb kiiremini pöördesse ning annab suurema võimsuse.

2,9-liitrise TFSI jõud viiakse quattro nelikveoni sportliku kaheksaastmelise tiptronic käigukastiga. Tavasõidul suunatakse rohkem jõudu tagasillale. Mehaaniline keskdiferentsiaal suunab 60% veojõust tagasillale ja 40% esisillale. Kui kummagi silla haardumine väheneb, kantakse automaatselt ja väga kiiresti rohkem jõudu teisele sillale — kuni 70% ette ja kuni 85% taha. Seega reguleeritakse pöördemomenti vastavalt olukorrale suures ulatuses, selles on abiks ESC juhtsüsteemide ning ratastevahelise momendijaotuse väga täpne koostöö.

Ratastevaheline pöördemomendi juhtimine toimib kõikidel pinnastel. Sportlikult sõites pidurdab see elektroonilise stabiilsuskontrolli ESC abil veidi sisekurvipoolseid rattaid, suurendades nii välimistele ratastele suunatavat pöördemomenti. Veojõu erinevus suunab autot kurvis, võimaldades sel rooliratta asendit täpselt järgida. Tulemus: täpne, elav ja neutraalne juhitavus. Lisavarustusse kuuluv spetsiaalse RS-seadistusega quattro sportdiferentsiaal tagab kurvides veelgi dünaamilisema kiirenduse. See jagab veojõudu sihipäraselt tagarataste vahel, parandades nii haarduvust, stabiilsust ja dünaamilisust. Kurvi pöörates ja kiirendades eelistatakse veojõu jagamisel välimist ratast — piltlikult öeldes surutakse autot kurvi ning kõrvaldatakse väiksemgi alajuhitavus. Ülejuhitavuse korral stabiliseerib sportdiferentsiaal autot, suunates rohkem pöördemomenti sisekurvipoolsele rattale.

Audi RS 4 Avant

Sportlikus seades: vedrustus

Viiehoovaline vedrustus nii esi- kui ka tagasillal tagab optimaalse piki- ja ristijõudude summutuse. Standardvarustusse kuuluva RS sportvedrustusega on Audi RS 4 Avant 7 mm võrra madalam kui sportvedrustusega S4 baasmudel.

Soovi korral saab tellida ka RS sportvedrustus plusi koos Dynamic Ride Control (DRC) süsteemiga, mis tagab veelgi elavama juhitavuse. Sellega kaasneb auto kaldumist ja õõtsumist vähendav elektroonikavaba amortisaatorite juhtsüsteem, mis vähendab viivituseta auto kere liikumist rataste kohal. Kui auto pöörab kurvi ja läbib seda, muudetakse amortisaatorite tööd nii, et kere kaldumine-õõtsumine väheneb olulisel määral nii piki- kui ka põikitelje suhtes. Amortisaatorid on kahe eraldi õlivooliku kaudu diagonaalselt ühendatud keskklapiga, mis kompenseerib sisemiste kolbide ja rõhu all oleva gaasi abil amortisaatorite kokkusurumist. Kurvi pööramisel ja selle läbimisel tekitab keskklapp diagonaalsete amortisaatorite vahel õlisurve, mis võimendab nende tööd. Kui surve ühele amortisaatorile väheneb, muudetakse töökarakteristikat nii, et kere kaldumine on minimaalne. Tulemusena tagab see eriti tundlik süsteem, et RS-id on kurvides erakordselt täpsed.

Audi drive select süsteemi abil saab juht amortisaatoreid kolmeastmeliselt reguleerida ning seeläbi mõjutada ka oma sõiduelamust. Integreeritud klappidega uue põlvkonna amortisaatorid on kompaktsemad ja kergemad. Lisaks võimaldavad need comfort ja dynamic režiimide suuremat erinevust ja vedrustuse täpsemat suurte jõududega kohandumist, eriti suurel kiirusel kurvide läbimisel. Tulemus: RS sportvedrustus koos Dynamic Ride Control (DRC) süsteemiga on “comfort” režiimis oluliselt mugavam. “Dynamic” režiimis pakub aga erakordselt täpset ja kindlat juhitavust isegi väga suurel kiirusel kurve võttes.

Dünaamiline vedrustus Audi RS 4 Avant

Standardvarustuse elektromehaanilise roolivõimendi kõrval kuulub valikusse ka ainult RS-ile pakutav dünaamiline roolisüsteem. See muudab rooliülekannet vastavalt sõidukiirusele, rooli pöördenurgale ja Audi drive select valitud sõidurežiimile kuni 100% ulatuses. Madalal kiirusel — näiteks linnaliikluses ja manööverdades — on dünaamiline roolisüsteem väga kiire; rool teeb ühest servast teiseni vaid kaks täispööret. Ka roolivõimendus on tugevam, muutes manööverdamise eriti lihtsaks. Suuremal kiirusel muutub rool progresseeruvalt aeglasemaks ja roolivõimendus nõrgemaks. Suurel kiirusel teevad roolisüsteemi sujuvaks vähesem roolivõimendus koos muudetud ülekandesuhtega, tagades ka väga hea suunastabiilsuse. Sportliku juhitavuse ning sõiduohutuse nimel teeb dünaamiline roolisüsteem tihedat koostööd elektroonilise stabiilsuskontrolli ESC-ga. Kui tarvis, tekitab see rooli pööramisele kerget vastusurvet; selline kerge korrigeerimine, mis jääb juhile enamikus olukordades märkamatuks, vähendab nii ala- kui ka ülejuhitavust. Pidurdades ebaühtlase haardeteguriga pinnasel, aitab see süsteem rooli liigutades stabiilsust säilitada.

Juht saab ise oma sõidukogemust mõjutada standardvarustusse kuuluva Audi drive select dünaamilise juhitavussüsteemi abil. Valikus on viis sõiduprofiili: comfort, auto, dynamic ja RS-i spetsiifilised RS1 ning RS2, mida saab vastavalt oma maitsele seadistada. Audi drive select mõjutab mootori ja käigukasti juhtimist, roolisüsteemi ja -võimendust, vedrustust, quattro sportdiferentsiaali, mootori häält ja kliimaseadet. Seadistatava RS2 režiimi ülesanne on elektroonilise stabiilsuskontrolli ESC töö reguleerimine – see käib ühe nupuvajutusega ja kiiresti.

Uus RS 4 Avant tuleb tehasest 19-tolliste sepisalumiiniumvelgedega, rehvimõõt on 265/35. Soovi korral saab valida ka erineva disainiga 20-tolliseid velgi, teiste hulgas viie kodaraga mattpronksi värvi freesvelgi. Suuremate velgede puhul on rehvimõõt 275/30. Võimsa aeglustuse tagavad RS-i teraspidurid, kus kasutatakse perforeeritud komposiitkettaid. Esisillas on piduriketaste diameeter 375 millimeetrit, tagasillas 330 millimeetrit. Kuue kolviga pidurisadulad kannavad RS embleeme ja on värvitud mustaks, kuid neid saab tellida ka punasena. Lisavarustusena kuuluvad valikusse eriti võimekad keraamilised pidurid esiteljel. Nende puhul on saadaval punased, hallid ja sinised pidurisadulad. Perforeeritud ketaste läbimõõt on 400 millimeetrit.

Audi RS4 Avant

Ühendatud: sõitjateruum

Audi RS 4 Avanti sõitjateruum on musta värvi. Uksekontuure ning keskkonsooli ääristavad LED-valgusjooned — lisavarustusena pakutava meeleoluvalgustuspaketi puhul kuni 30 värvitoonis. Ekraanide horisontaalne paigutus muudab sõitjateruumi visuaalselt avaramaks. Juhti ja kaassõitjat tervitavad valgustusega RS 4 embleemid lävepakkudel. Soovi korral lisab interjööri värve RS disainipakett, mille puhul kaunistavad keskkonsooli, käetugesid, turvavöid ja põrandamatte RS embleemid. Rooliratas, käigukang ja põlvepolstrid on kaetud Alcantaraga ning nende õmblused on kontrastset punast värvi. Laiendatud RS disainipakett pakub lisaks punasele veel halle kontrasttoone. Uue RS-i punase disainipaketi muudavad veelgi erilisemaks istme seljatugede sama värvi tagaküljed.

Cockpit des Audi RS 4 Avant
Rohkem juhiteabe ja multimeediasüsteemist

Mitmekülgne: varustus

RS 4 Avant on igapäevakasutuses sama võimekas kui tavaline A4 Avant. Pakiruumi maht on 495 liitrit ning kui tagaistmete seljatoed alla klappida ja laadida pakiruum täis kuni katuseni, kasvab maht 1495 liitrini. Pakiruumi luuk ja pakiruumi kate on elektriliselt liigutatavad juba standardvarustuses. Anduri abil avatav ja suletav pakiruumi luuk kuulub lisavarustusse, saadaval on ka nupuvajutusel elektriliselt lukustusest vabanev veokonks.

Soovi korral assisteerib RS 4 juhti paljudes olukordades: super-Avanti mitmekülgsusest argikasutuses räägivad muu hulgas enam kui 30 juhiabisüsteemi. Juhiabisüsteemid on koondatud pakettide “tour” ja “city” alla ning nende hulka kuuluvad näiteks stop & go funktsiooniga adaptiivne sõiduassistent, ristmikuassistent, rajavahetushoiatus ja äärekivihoiatus.

RS 4 Avanti kliendid saavad valida kaheksa kerevärvi vahel, teiste seas uue Turbo Blue mattsinise ja Tango Red metallikpunase. Paljusid lisavõimalusi pakub Audi exclusive programm, näiteks pärliefektiga sinist kerevärvi Nogaro Blue. Muuseas, see värv on iseloomulik kõikidele RS-ide esiisale: 1994. aasta RS 2 Avantile.

Mitmekülgne varustus Audi RS 4 Avant