Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A6 Avant TFSI e | Elektrifitseeritud ja funktsionaalne | Audi Eesti
Side view Audi A6 Avant TFSI e

A6 Avant 55 TFSI e quattro

Elektrifitseeritud ja funktsionaalne.
Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro.

Keskmine kütusekulu: 2.1–1.9 l/100 km
Keskmine energiatarve: 18.1–17.6 kWh/100 km
Keskmine CO₂ heide: 48–44 g/km

Kui tahad teistest ees olla, pead valima oma tee. Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro teeb selle Sinu jaoks lihtsaks muljet avaldaval moel, pakkudes efektiivset pistikuhübriid-tehnoloogiat, teedrajavat juhtkontseptsiooni, mugavat sõitjateruumi ja atleetlikku disaini.

Audi A6 Avant TFSI e quattro

Iga areng vajab mootorit – või kahte

Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro eeliseks on efektiivsus – ning seda tänu kõrgtehnoloogilisele sisepõlemismootori ja elektrimootori kombinatsioonile. Elektriline sõiduulatus on WLTP standardi järgi kuni 45 kilomeetrit. Kaheliitrise TFSI mootoriga koos on süsteemi koguvõimsus 270 kW (367 hj) ning maksimaalne pöördemoment 500 Nm. Kiirendus 0 - 100 km/h võtab aega 5,7 sekundit ja tippkiirus on 250 km/h.

Audi A6 Avant TFSI e quattro

Efektiivsuse eeskuju

Kui tahad saavutada edu, pead olema järjekindel. Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro ei jäta Sind hätta. Tema nutikad tehnoloogiad toetavad efektiivset ja säästlikku sõitu. Selle mudeli teeb muu hulgas eriliseks kliimaseadme õhksoojuspump, mis kasutab elektrilise jõuallika tekitatavat liigsoojust erinevatel eesmärkidel. Ühelt poolt soojendab see sõitjateruumi, teisalt tõstab energiaefektiivsust ja seega ka elektrilist sõiduulatust – isegi madala välistemperatuuri korral. Lisaks saad valida kolme sõidurežiimi vahel: EV, Battery-Hold ja Hybrid. Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro kasutab ennetavat sõidustrateegiat, kogudes infot teekonna kohta – viimaks Sind sihtpunkti võimalikult efektiivselt ja mugavalt.

Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro pistikhübriid spetsifikatsioon

Võimsus

270

kW

(367 hj)

Kiirendus

5,7

Sek.

0 kuni 100 km/h

Elektriline sõiduulatus

45

km

Audi A6 Avant TFSI e quattro laternad

Parem on, kui näed ja Sind nähakse

Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro standardvarustusse kuuluvad LED-tagalaternad koos dünaamiliste suunatuledega ja Matrix LED esilaternad. Lisaks pakume Sulle lisavarustusena tipp-paketti, mis sisaldab HD Matrix LED esilaternaid koos dünaamiliste suunatuledega. HD Matrix tehnoloogia tagab eriti täpse valgustuse, ilma et teisi liiklejaid pimestataks. Dünaamiliste suunatulede isikupärane valgus on eriti hästi nähtav.

Teedrajav. Ükskõik, kuhu sõidad

Standardvarustusse kuuluv tipp-multimeediasüsteem MMI navigation plus koos MMI touch response’iga tagab kahe puuteekraani või hääljuhtimise abil lihtsa kasutamise. Audi connect teenused annavad Sulle ligipääsu meie digitaalmaailmale. Ühtlasi kuulub standardvarustusse atraktiivne kõrgresolutsioonis Audi virtual cockpit, mis näitab auto kohta kogu olulist informatsiooni. Lisaks muule saad jälgida, kui täis on laetud auto aku, milline on elektriline sõiduulatus ja muud pistikuhübriidi tehnoloogiat puudutavat infot.

The EV modus of the Audi A6 Avant TFSI e

Aku seisust on ülevaade alati olemas

Audi e-tron laadimisteenus annab Euroopas ligipääsu enam kui 110 000 laadimispunktile. Laadimise alustamiseks piisab Audi e-tron laadimisteenuse kliendikaardist – sõltumata teenusepakkujast. myAudi telefonirakendusega saad alati kasutada Audi connect teenuseid, mis on eriti kasulikud meie elektriliste mudelite puhul. Näiteks saab selle rakendusega kontrollida, kui täis on auto aku ja milline on sõiduulatus, alustada laadimist, programmeerida laadimise taimerit ning vaadata statistikat laadimise ning elektrikulu kohta. Lisaks näitavad nii rakenduse teekonnaplaneerija kui ka Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro MMI Navigation süsteem laadimisjaamade asukohti.

Audi virtual cockpit of the Audi A6 Avant TFSI e
Lae alla
00:00 | 00:00
1920X1080-A6-Avant-TFSI-e_191005.jpg
1920X1080-A6-Avant-TFSI-e_191005.jpg

Võta sisse koht tulevikus

Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro-s on külluslikult jala- ja pearuumi kõikidele sõitjatele. Mõned S line sportpaketi standardelemendid väljendavad dünaamilisust: näiteks eesmised sportistmed. Kui nende mugavusest jääb väheks, saad juurde valida mitmeid heaolu tõstvaid lisasid: näiteks panoraam klaaskatuse, õhukvaliteedi paketi ning mitmevärvilise kontuur- ja meeleoluvalgustuse paketi. Pagasiruumi mahutavus on 405 liitrit või istmed klapituna 1,535 liitrit.

MMI-Süsteem ja cockpit Audi A6 Avant TFSI e

Välisdisain: atleetlik ja dünaamiline

Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro disainielemendid, tasakaalus proportsioonid, optiliselt lühikesed ülendid ja atleetlikud pinnad väljendavad dünaamilisust. Muu hulgas kuuluvad standardvarustusse S line väline disainipakett, musta värvi optikapakett, 19-tollised rattad ja punased pidurisadulad. Pilku püüavad ka lai ja sügav Sigleframe esivõre koos suurte külgmiste õhuvõtuavadega, rõhutatud rattakoopad, kaarjas õlajoon ustel ning voolundid uste all. Tagatulesid omavahel ühendav läikivmust viimistlus muudab auto visuaalselt veelgi laiemaks ning välisdisaini terviklikumaks.