Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A6 Limousine | Uuendus äriklassis
Luksusauto Audi A6 Sedaan sõiduauto

A6 Limousine

Uuendus äriklassis-
Uus Audi A6 Limousine.

Audi tuli välja uue A6 mudeliga, esitledes selle eduka sedaani kaheksandat põlvkonda ning olles segmenti täiendanud mitme innovaatilise lahendusega. Ei ole vahet, kas tegu on digitaliseerimise, mugavuse või sportlikkusega - elegantse vormiga Audi A6 on multitalent luksusklassi autode seas. Ulatuslikud ühenduvus- ja juhiassistentide lahendused annavad tunnistust intelligentsusest. Vedrustus ühendab sujuva sõidumugavuse ja stabiilsuse, luues mudeli veelgi sportlikumaks.

Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080_CLASSIC_M01_SEDAN_COMP_09_FINAL_FLAT.jpg
1920x1080_CLASSIC_M01_SEDAN_COMP_09_FINAL_FLAT.jpg
Väliskujundus.
Tehniline ja elegantne.
Sarnaselt mudelitega A8 ja A7 Sportback on ka A6 uue disainikeele väljendusrikas toetaja. Pingul pindade, teravate servade ja silmatorkavate joontega äriklassi sedaan annab edasi oma eripära: sportlik elegants, kõrgtehnoloogia ja keerukus detailides. Välisilme puhul torkavad silma tasakaalus proportsioonid - pikk kapott, pikk teljevahe ja lühikesed üleulatused. Madalal paiknevast laiast Singleframe iluvõrest, lamedatest esilaternates ja võimsatest kontuuritud õhusisselaskeavadest õhkub sportlikkust. Külgvaates vähendavad auto visuaalset kõrgust kolm silmatorkavat joont. Võimsalt pingul kontuurid rataste peal annavad tunnistust Audi quattro geenidest. Siluetti iseloomustab pingul katusejoon, mis aheneb lamedateks C-piilariteks. Lühike pakiruumi luuk on otstest kumerate servadega, et aerodünaamikat optimaalselt ära kasutada. Silmatorkav kroomriba rõhutab tagaosa kolmemõõtmelist kuju ja ühendab omavahel tagatuled. Lisaks põhivariandile saavad kliendid valida sport- ja disainipakettide ning S line välispaketi vahel.
Luksusauto Audi A6 Sedaan LED valgusti

Audi ambient interjööri valgustuspakett.

Audi pakub salongi jaoks kahte erinevat valgustuspaketti.

Valgustuspakett I "Ambiente Lighting" - "Ambient" valgustus armatuurlauas ja ustes (ees, taga) ning sisenemisvalgustus tagumistes ustes.

Valgustuspakett II "Contour/Ambient" lighting" - Ambient ja kontuurvalgustus kogu autos (võimalik valida 30-ne värvitooni vahel).

Interjöör - futuristlik kujundus.

Uue A6 interjööris valitsevad mustad paneelid - lihvitud välimus, mis väljendab selle äriklassi auto tehnilist pädevust ja digitaalset iseloomu. Sellega luuakse pingevaba salongiõhkkond disainikeeles, mis mõjutab lakoonilise ja asjalikuna. Elegantne näidikupaneel ning rahulik ja pidev horisontaaljoon loovad õhulise ruumilisuse mulje.
Keskkonsool on suunatud juhile; ka ülemine puudutustele reageeriv „MMI touch response" on kergelt vasakule poole kaldu. Mustade paneelide keskel kaob see väljalülitatuna alumiiniumisalve peaaegu ära. Kuvar aktiveeritakse ukse avamisel; selle graafiline kasutajaliides tundub napp, sobitudes kogu sisekujundusega.
Täiesti uued istmed rõhutavad veelgi Audi A6 kui elegantse pikkadeks sõitudeks mõeldud mudeli karakterit. Kohandatud kontuuristmed on ulatuslikult reguleeritavad ja ülimalt mugavad. Esiistmetele võib tellida ventilatsiooni ja massaažifunktsiooni. Katusele on võimalik tellida suure klaasprofiilidega panoraamaken, mis täidab salongi valgusega.

Luksusauto Audi A6 Sedaan interjöör
Audi A6 Limousine spetsifikatsioonid
400

Isikupärastatavat funktsiooni

4

Vedrustuse seadistamise võimalust

21"

Lisavarustuse veljed

Rohkem sõidukist
Rohkem assistentsüsteemidest
Luksusauto Audi A6 Sedaan mootor

Jõuülekanne.

Audi A6 tuleb Euroopas müügile kahe võimsa ja sujuva mootoriga - üks diisel ja teine bensiinimootor. Bensiiniauto (kombineeritud kütusekulu, l/100 km: 7,1-6,7; kombineeritud CO2 heited g/km: 161-151) mootor on 3.0 TFSI. V6 turboülelaaduriga mootor kiirendab selle äriklassi sedaani nullist 100 kilomeetrini tunnis 5,1 sekundiga pöördemomendiga 250 kW (340) hj) ja 500 Nm; elektroonikaga piiratud tippkiirus 250 km/h on pelgalt tehniline küsimus. 3.0 TDI mootor võimsusega 210 kW (286 hj) pakub sarnast tulemust (kombineeritud kütusekulu, l/100 km: 5,8-5,5; kombineeritud CO2 heited g/km: 150-142), pöördemoment väntvõllil on 620 Nm.

A6 sedaani kaheksas põlvkond.
Juhtides segmenti innovaatiliste lahendustega.

Ulatuslikud ühenduvus- ja juhiassistentide lahendused annavad tunnistust intelligentsusest. Vedrustus ühendab sujuva sõidumugavuse ja stabiilsuse, muutes mudeli veelgi sportlikumaks.

auto Audi A6 Sedaan sõiduauto