Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A6 Avant | Kindlalt mitmekülgne
Uus Audi A6 avant universaal premium

A6 Avant

Kindlalt mitmekülgne.
Uus Audi A6 Avant.

Väljapasitev ruumikus ja tuleviku suunatud digitaalne kompetents kombineerituna atleetliku vormiga: Uus Audi A6 Avant tuleb võitjana välja igast olukorrast. Sportlik ja elegantne välisilme, kultiveeritud ja rikkalik interjöör, A6 Avant on kõikehõlmavalt seotud digitaalajastul ning seab uued standardid äriklassis innovatiivsete juhiabisüsteemidega. Taaskord.

Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080_AA6_A_181003.jpg
1920x1080_AA6_A_181003.jpg
Võrratult dünaamiline.
Eksimatult Avant.
Sujuvam, laiem ja madalam - Uus Audi A6 Avant demonstreerib oskust püüda pilke. Silmatorkavad rattakoopad, pikalt langev katusejoon ja tugevalt kaldus D-piilar rõhutavad dünaamilisi proportsioone ja loovad võrreldamatu silueti. Sõiduki tagaosa rõhutab sportlik katusespoiler ja kroomliist. Atleetlik väljanägemine koos kompromissitu mahutavusega.
Rohkem välisilmest
Võrdlus eelkäijaga
+ 21

mm

Salongi pikkus

+ 14

mm

Pearuumi tagaistmel

+ 7

mm

Õlaruumi

Pakub märkimisväärset mahutavust

Kompromissitult mugav: Audi A6 Avant optimeeritud ruumikasutus pakub juhile ja kaassõitjatele rohkem jala-, pea- ja õlaruumi muutmata pagasiruumi mahutavust. Jaotatud tagumine iste läbilaadimisavaga võimaldab istmete seljatugesid kokku klappida suhtes 40:20:40 . Pagasiruumi mahutavus on 565 kuni 1680 liitrit.

Audi A6 Avant universaal
Rohkem ruumikusest
Audi A6 interjöör C8 Avant istmed mutimeedia juhiabi

Varustuspaketid

Lisaks baasmudelile on saadaval neli varustuspaketti: sport, disain, design selection ning S line välispakett, millest igaühel on oma värvikontseptsioon.

Minimalistlik disain.

Uue A6 interjööris valitsevad mustad paneelid - lihvitud välimus, mis väljendab selle äriklassi sõiduki tehnilist pädevust ja digitaalset iseloomu. Sellega luuakse pingevaba salongiõhkkond disainikeeles, mis mõjutab lakoonilise ja asjalikuna. Elegantne näidikupaneel ning rahulik ja pidev horisontaaljoon loovad õhulise ruumilisuse mulje. Keskkonsool on suunatud juhile; ka ülemine puudutustele reageeriv „MMI touch response" on pööratud kergelt vasakule poole. Mustade paneelide keskel kaob see väljalülitatuna alumiiniumisalve peaaegu ära. Kuvar aktiveeritakse ukse avamisel; selle graafiline kasutajaliides tundub napp, sobitudes kogu sisekujundusega. Täiesti uued istmed rõhutavad veelgi Audi A6 kui elegantse pikkadeks sõitudeks mõeldud mudeli karakterit. Kontuuristmed on ulatuslikult reguleeritavad ja ülimalt mugavad. Esiistmetele võib tellida ventilatsiooni ja massaažifunktsiooni. Katusele on võimalik tellida suure klaasprofiilidega panoraamaken, mis täidab salongi valgusega.

Interjöör Audi A6 Avant salong dekoorliistud nahk premium
Rohkem juhiinfosüsteemist
Rohkem laternate tehnoloogiast
400

Isikupärastatavat funktsiooni

38

Juhi assistent süsteemi

12.3

-tolli

Lisavarustuses täisdigitaalne
näidikute paneel

Rohkem juhiabisüsteemidest

Jõuülekanne

Audi A6 tuleb Euroopas müügile kahe võimsa mootoriga - üks diisel ja teine bensiinimootor. Turboülelaaduriga 3.0 TFSI V6 bensiinimootor (võimsus 250 kW (340 hj); pöördemoment 500 Nm; kombineeritud kütusekulu 7,1-6,7 l/100 km; kombineeritud CO2 heited 161-151 g/km) kiirendab selle äriklassi sedaani nullist 100 kilomeetrini tunnis 5,1 sekundiga. Elektrooniliselt piiratud tippkiirus 250 km/h on pelgalt tehniline küsimus. 3.0 TDI diiselmootor võimsusega 210 kW (286 hj) pakub sarnast tulemust (pöördemoment 620 Nm; kombineeritud kütusekulu 5,8-5,5 l/100 km; kombineeritud CO2 heited 150-142g/km).

A6 Avant Mootor premium sõiduauto universaal
Rohkem mootorist
Sõidudünaamika sportlik sõiduauto Audi A6 avant

Vilkam. Paremini manööverdatav. Sportlikum.

Standardvarustusse kuuluv progressivne roolimissüsteem koos sportliku käigukastiga tagab võimsa sõidudünaamika, eriti kombineerides lisavarustuses pakutava dünaamilise nelikroolimisega, suurendades seeläbi väledust ja manööverdamisvõimet.

Rohkem sõidudünaamikast
A6 Avant