• Uus A1 citycarver
  Uus A1 citycarver
  Hind alates: 23,500.00 EUR

  Värske ja enesekindel hoiak, palju võimalusi isikupärastamiseks ning tipptasemel ühenduvus: need on Audi A1 citycarveri märksõnad. Uue Audi A1 perekonna kõige progressiivsem liige tunneb end koduselt igas keskkonnas: linnas, väikesel külateel, kiirteel ning isegi kergemal maastikul.

 • A3 Limousine
  A3 Limousine
  Hind alates: 28.500,00 EUR

  Uus Audi A3 Limousine avaldab muljet oma sportlikult stiilse disaini, kvaliteetse ja juhile keskendunud sõitjateruumi ning erimudeliga Edition One.

 • A3 Sportback TFSI e
  A3 Sportback TFSI e

  Elektri-, hübriid- ja sisepõlemismootoriga: Audi A3 Sportback TFSI e pistikhübriid omab neid kõiki ja pakub tänu sellele muljetavaldavat dünaamikat. Ka Sportbacki välisdisain räägib dünaamilisustest, kiirusest ja nauditavatest sõiduomadustest. Ning sõitjateruumis on ühendatud disain, funktsionaalsus, kasutusmugavus ja digitaalsus.

 • S3 Sportback
  S3 Sportback
  Hind alates: 48.800,00 EUR

  Uus S3 Sportback pakub korraga nii puhast sõidunaudingut kui ka igapäevast kasutusmugavust. See mudel avaldab muljet oma käsitsetavuse, dünaamilise disaini ja täiustatud tehnoloogiate ning juhiabisüsteemidega. Erimudel Edition One on aga veelgi sportlikum. Toimunud areng on selgesti tunnetatav.

 • S3 Limousine
  S3 Limousine
  Hind alates: 49.800,00 EUR

  Tugevam. Sportlikum. Põnev juba esmapilgul: uus Audi S3 Sedan Edition One. See mudel kombineerib omavahel sõidusoorituse, elegantsi ja kupeelikku disaini ning pakub lugematul hulgal igapäevaelu lihtsustavat tehnikat.

 • RS 3 Sportback
  RS 3 Sportback
  Hind alates: 56,400.00 EUR

  Disainikeel, mis räägib selgelt auto võimetest võidusõidurajal. Alates eristuvast kärjestruktuuriga Audi Singleframe iluvõrest kuni võimsate küljejoonteni ja lõpetades selgelt struktureeritud tagaosaga: jõuline välisilme tõotab esmaklassilist sooritusvõimet. Eksklusiivsed 19-tollised kergmetallveljed rõhutavad seda veelgi.

 • RS 3 Limousine
  RS 3 Limousine
  Hind alates: 58,100.00 EUR

  Uus tippsportlane kompaktklassis näitab oma sportlikku iseloomu juba välisilmega. Kolmemõõtmeline kärjestruktuuriga Singleframe iluvõre quattro logoga ulatub alumise spoilerini.

 • Uus A4 Avant
  Uus A4 Avant
  Hind alates: 34.250,00 EUR

  Veel rohkem ruumi, veel rohkem elegantsust: Uue põlvkonna Audi A4 Avant ühendab endas lummava tehnoloogia ja esteetika. Kaubamärgi kõige enim müüdud tootepere tehnoloogiat on täielikult uuendatud, nii et see tähistab taas tootesegmendi uut verstaposti. Arendustöö käigus pandi suurt rõhku CO2-heitmete vähendamisele. Kõigi tehnoloogiate puhul keskenduti sõidutakistuse vähendamisele.

 • Uus A4 Avant g-tron
  Uus A4 Avant g-tron
  Hind alates: 39.800,00 EUR

  Audi A4 Avant g-tron on erakordselt paindlik nii igapäevases perekasutuses kui ka töösõitudel – seda suuresti tänu oma dünaamilisusele ja universaalkere praktilisusele. Audi CNG tehnoloogia tõestab, et saad alternatiivkütust oma igapäevaelus usaldada.

 • Uus A4 allroad quattro
  Uus A4 allroad quattro
  Hind alates: 48.550,00 EUR

  Uus Audi A4 allroad quattro kehastab ainulaadset kontseptsiooni: selles on ühendatud kõrge mugavusaste ja maastikusõidu omadused, mis annavad allroad quattrole enda turusektoris unikaalse positsiooni. Tänu standardvarustusse kuuluvale nelikveole ja suurendatud kliirensile jätkab see mudel sõitmist ka siis, kui asfalttee otsa lõpeb.

 • Uus S4 Limousine
  Uus S4 Limousine
  Hind alates: 66.400,00 EUR

  Sportlik välimus on standardvarustuses. S4 Singleframe iluvõre ja esiletõstetud horisontaalsetest varbadest moodustuv muster rõhutavad laiust ja dünaamikat. Kaitseraud ja õhu sisselaskeavad on silmatorkava kontuuriga. Sportlikku välimust rõhutavad muljetavaldavalt ainuomane S disaini kaheharuline kroomitud väljalaskesüsteem ja tagaspoiler.

 • Uus S4 Avant
  Uus S4 Avant
  Hind alates: 68.400,00 EUR

  Kõik kes valivad Audi, tahavad sportliku sõidukogemust, atraktiivset disaini ja innovatiivset disaini. Kõik kes valivad Audi S4 Avanti saavad veelgi enam: sportautoliku võimsuse ja sõidudünaamika ent praktilise ja funktsionaalse igapäeva sõiduki. Ei mingeid kompromisse. Läbinisti Audi, kuid midagi veelgi enamat.

 • Uus RS 4 Avant
  Uus RS 4 Avant
  Hind alates: 79.300,00 EUR

  Legendaarsest sugupuust pärinev edumudel väljendab oma dünaamilisi ambitsioone uuendatud esiosa ning sportlikuma sõitjateruumiga, sh uue MMI touch kasutajaliidesega. Kahe turboga V6 mootori võimsus on 331 kW (450 hj) ning muljet avaldav pöördemoment 600 Nm on kasutatav väga laias pööretevahemikus 1900 kuni 5000 p/min.

 • A5 Sportback
  A5 Sportback
  Hind alates: 43,200.00 EUR

  Uus Audi A5 Sportback on nüüd uue, jõulisema disainiga ning kõrgtehnoloogilise MMI touch kasutuskontseptsiooniga. Poolhübriidtehnoloogia tagab suurema mugavuse, vähendades samas ka kütusekulu.

 • Uus A5 Sportback g-tron
  Uus A5 Sportback g-tron
  Hind alates: 44.350,00 EUR

  Audi A5 Sportback g-tron ühendab lummaval moel dünaamilise iseloomu ja emotsionaalse kupeeliku disaini. Tänu surugaasiga töötavale mootorile tõestab see, et sportlikkust on võimalik ühendada säästlikkusega.

 • Uus S5 Coupé TDI
  Uus S5 Coupé TDI
  Hind alates: 67,400.00 EUR

  Uus Audi S5 Coupé TDI on atleetlik, sportlik ja elegantne, uue ja lihvitud välimusega ning täis kõrgtehnoloogiat. Selle disain on on ühendatud keeruka aerodünaamikaga. Pealispinna all avaldab S5 Coupé TDI muljet täiesti uue veermiku, võimsate mootorite ja juhiabisüsteemide uuenduslikkusega.

 • Uus S5 Sportback TDI
  Uus S5 Sportback TDI
  Hind alates: 67,100.00 EUR

  S5 Sportback TDI viieukselises kupees on ühendatud elegantsus ja emotsionaalne disain ning ülim funktsionaalsus ja väga mugav salong. See peresõbralik auto on täiuslike võrguühendustega, pakkudes uusimaid teabe ja meelelahutuse võimalusi. Lisaks eeltoodule on teise põlvkonna mudelitel täiesti uus vedrustus, suure võimsusega mootorid ja uuenduslikud juhiabisüsteemid.

 • Uus RS 5 Coupé
  Uus RS 5 Coupé

  Uus Audi RS 5 Coupé kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • Uus RS 5 Sportback
  Uus RS 5 Sportback

  Uus Audi RS 5 Sportback kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • A6 Avant
  A6 Avant
  Hind alates: 49,700.00 EUR

  Sujuvam, laiem ja madalam - Uus Audi A6 Avant demonstreerib oskust püüda pilke. Silmatorkavad rattakoopad, pikalt langev katusejoon ja tugevalt kaldus D-piilar rõhutavad dünaamilisi proportsioone ja loovad võrreldamatu silueti. Sõiduki tagaosa rõhutab sportlik katusespoiler ja kroomliist. Atleetlik väljanägemine koos kompromissitu mahutavusega.

 • A6 Limousine TFSI e
  A6 Limousine TFSI e
  Hind alates: 59,800.00 EUR

  Kui tahad teistest ees olla, pead valima oma tee. Audi A6 55 TFSI e quattro Limousine teeb selle Sinu jaoks lihtsaks muljet avaldaval moel, pakkudes efektiivset pistikuhübriid-tehnoloogiat, teedrajavat juhtkontseptsiooni, mugavat sõitjateruumi ja atleetlikku disaini.

 • A6 Avant TFSI e
  A6 Avant TFSI e

  Kui tahad teistest ees olla, pead valima oma tee. Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro teeb selle Sinu jaoks lihtsaks muljet avaldaval moel, pakkudes efektiivset pistikuhübriid-tehnoloogiat, teedrajavat juhtkontseptsiooni, mugavat sõitjateruumi ja atleetlikku disaini.

 • A6 allroad
  A6 allroad
  Hind alates: 68,000.00 EUR

  20 aastat maastikusuutlikku A6 Avanti: Uus Audi A6 allroad quattro. Tänu standardvarustusse kuuluvale nelikveole, adaptiivsele õhkvedrustusele ja kõrgemale kliirensile tunneb ta end ühtmoodi koduselt nii teedel kui ka maastikul. Võimsad V6 TDI mootorid tagavad enam kui piisava veovõime: haagise lubatud mass on kuni 2,5 tonni. Tänu eelkäijast veelgi isikupärasemale disainile ja suuremas ulatuses kohandatavale varustusele veenab uus A6 allroad quattro kliente, kes hindavad jõulist disaini, erakordset paindlikkust ning tipptasemel mugavust.

 • S6 Limousine
  S6 Limousine
  Hind alates: 81,100.00 EUR

  Audi S6 Limousine on sportlik, mitmekülgne ja efektse disainiga auto, mille varustusse kuulub kõige moodsam info-, meelelahutus- ja juhiabisüsteemide tehnoloogia ning võimas jõuallikas.

 • S6 Avant
  S6 Avant
  Hind alates: 83,900.00 EUR

  Audi S6 Avant on sportlik, mitmekülgne ja efektse disainiga auto, mille varustusse kuulub kõige moodsam info-, meelelahutus- ja juhiabisüsteemide tehnoloogia ning võimas jõuallikas.

 • RS 6 Avant
  RS 6 Avant
  Hind alates: 121,100.00 EUR

  25 aastat RS-i, 25 aastat võimsaid universaale Audilt: Audi Sport avab uue RS 6-ga kiirete Avantide loos uue peatüki. Tänu poolhübriidsüsteemile senisest veelgi võimsam ja efektiivsem RS 6 Avant on täiuslik kaaslane igas olukorras.

 • Uus A7 Sportback TFSI e
  Uus A7 Sportback TFSI e
  Hind alates: 70,700.00 EUR

  Elegantne välimus, muljetavaldav võimsus ja efektiivsus, tippkvaliteediga sõitjateruum Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro. innovaatilise pistikuhübriidi kombinatsioon, mille hübriidjõuallikas koosneb võimsast sisepõlemismootorist ning efektiivsest elektrimootorist, mis võimaldab sõita kohapealsete heitmeteta. Koge meie sportlikus kupees ka kõige moodsamat juhiabi-, info- ja meelelahutustehnoloogiat.

 • Uus S7 Sportback
  Uus S7 Sportback
  Hind alates: 90,700.00 EUR

  Elegantne välimus, muljetavaldav võimsus, tippkvaliteediga sõitjateruum – Audi S7 Sportback veenab nii oma väliste kui ka sisemiste omadustega. Koge meie sportlikus kupees ka kõige moodsamat juhiabi-, info- ja meelelahutustehnoloogiat.

 • Uus RS 7 Sportback
  Uus RS 7 Sportback
  Hind alates: 126,100.00 EUR

  Uus, teise põlvkonna Audi RS 7 Sportback on unikaalsem kui kunagi varem. Audi Sport GmbH esitleb Frankfurdi autonäitusel (IAA) RS 7 Sportbacki esmakordselt viiekohalisena, uudiseks on ka RS 7 Sportbacki poolhübriidsüsteem, mis tagab veelgi suurema võimsuse ja efektiivsuse.

 • Uus A8 TFSI e
  Uus A8 TFSI e

  Elegantse luksussedaani ja innovaatilise pistikuhübriidi kombinatsioon – see ongi Audi A8 60 TFSI e quattro. Tema hübriidjõuallikas koosneb võimsast sisepõlemismootorist ning efektiivsest elektrimootorist, mis võimaldab sõita kohapealsete heitmeteta. Tänu laiale info- ja meelelahutussüsteemide valikule jätkavad juht ja kaassõitjad nii ees kui ka tagaistmel häirimatult oma digitaalset igapäevaelu.

 • Uus S8 TFSI
  Uus S8 TFSI
  Hind alates: 135,200.00 EUR

  Reisimine võib olla uskumatult lõõgastav: Audi S8 TFSI näitab kuidas – luksussedaan oma kõige sportlikumas vormis. Jõua sihtkohta kiirelt ja puhanult – see on eesmärk. Tänu külluslikule ruumikusele ja mugavusele, uuenduslikule kasutuskontseptsioonile, suurele hulgale info-, meelelahutus- ja ühenduvusvõimalustele ning võimsale topeltturboga V8 TFSI mootorile on see lapsemäng.

 • Uus Audi SQ2
  Uus Audi SQ2

  Kompaktne sportauto individualistile - Audi SQ2. Q2 perekonna uues tippmudelis koged Audi S-mudelitele omast kirglikku võimsust.

 • Q3 TFSI e
  Q3 TFSI e
  Hind alates: 48,000.00 EUR

  Elektriseeriv linnamaastur kogu perele. Audi Q3 TFSI e. Uuenduslik pistikhübriid, mis suudab elektriliselt ning kohapealsete heitmeteta läbida kuni 41 kuni 51 kilomeetrit. Ning pakub seejuures palju ruumi, tehnilisi innovatsioone ning täiustatud vedrustust, mis muudab sõidu veelgi dünaamilisemaks.

 • Uus Q3 Sportback
  Uus Q3 Sportback
  Hind alates: 36,450.00 EUR

  Uus Q3 Sportback ühendab maasturi mõjuva välimuse ja mitmekülgse igapäevamugavuse ning kupee elegantsi ja suurepärase juhitavuse. See teeb Q3 Sportbackist Audi esimese kompaktse crossoveri.

 • Uus Q3 Sportback TFSI e
  Uus Q3 Sportback TFSI e
  Hind alates: 50,400.00 EUR

  Sportlik ja elektriseeriv. Audi Q3 Sportback TFSI e. Uuenduslik pistikhübriid, mis suudab elektriliselt ja kohapealsete heitmeteta läbida kuni 45 kuni 50 kilomeetrit. Väljendusrikkad kaitserauad ja kupeelik katusejoon kannavad endaga sportlikku ning dünaamilist aurat.

 • Uus RS Q3
  Uus RS Q3
  Hind alates: 64,600.00 EUR

  Audi Sport esitleb uue põlvkonna RS Q3. Sportlik kompaktauto on erakordse sooritusvõime-, atleetliku disaini- ja maksimaalse igapäevakasutuseks mõeldud paindlikkusega.

 • Uus RS Q3 Sportback
  Uus RS Q3 Sportback
  Hind alates: 66,900.00 EUR

  Audi Sport esitleb esmakordselt RS Q3 Sportbacki. Sportlik kompaktauto on erakordse sooritusvõime-, atleetliku disaini- ja maksimaalse igapäevakasutuseks mõeldud paindlikkusega.

 • Q5 Sportback
  Q5 Sportback
  Hind alates: 50,800.00 EUR

  Audi Q5 Sportback ühendab maasturi muljetavaldava sooritusvõime ja suurepärase kasutusmugavuse. Kupeelik katusejoon järgib uut sportlikku disainikeelt ning pidev quattro nelikvedu vaimustab igal sõidul.

 • Q5 TFSI e
  Q5 TFSI e

  Efektiivne, sportlik ning elektrirežiimis kohapealsete heitmeteta – elektri- ja sisepõlemismootorit ühendava Audi Q5 55 TFSI e quattro pistikhübriidiga võid nautida mõlemat jõuallikat. Ühtlasi pakub Q5 55 TFSI e quattro premium-linnamaasturile omast mugavust ja praktilisust.

 • Q5 Sportback TFSI e
  Q5 Sportback TFSI e

  Efektiivne, sportlik ning elektrirežiimis kohapealsete heitmeteta – elektri- ja sisepõlemismootorit ühendava Audi Q5 Sportback 55 TFSI e quattro pistikhübriidiga võid nautida mõlemat jõuallikat. Ühtlasi pakub Q5 Sportback 55 TFSI e quattro premium-linnamaasturile omast mugavust ja praktilisust.

 • SQ5 TDI
  SQ5 TDI

  Jõua sihtpunkti kiiresti, ületa enesekindlalt kõik väljakutsed ja jäta visuaalselt mõjuv mulje. Uuel Audi SQ5-l on standardvarustuses võimas diiselmootor, pidev quattro nelikvedu ja disain, mis räägib meeliköitvast dünaamikast ka siis, kui auto seisab.

 • SQ5 Sportback TDI
  SQ5 Sportback TDI

  Kupeeliku siluetiga sportlik linnamaastur on täiuslikult universaalne, pakkudes muu hulgas palju ruumi kõige erinevamateks vajadusteks. Teedrajav disain, võimas V6 TDI mootor ja pidev quattro nelikvedu, mis kannab Audi SQ5 Sportbacki jõu kindlalt teele.

 • Uus Q7 TFSI e
  Uus Q7 TFSI e
  Hind alates: 70,300.00 EUR

  Audi Q7 TFSI e ühendab endas võimsuse ja nutikuse: 55 TFSI e quattro elektrimootori ja kolmeliitrise V6 TFSI mootori koguvõimsus on 280 kW (381 hj), 60 TFSI e quattro võimsus aga 335 kW (456 hj). Ühtlasi suudab Q7 TFSI e läbida elektrirežiimis ja kohapealsete heitmeteta kuni 40 kilomeetrit. Lisaks oleme me oma uue mudeli varustanud eeskujuliku maastikusuutlikkusega, mille tagavad õhkvedrustus, elektromehaaniline roolivõimendus, Audi drive selecti maastikurežiim ja quattro nelikvedu.anud uue Q-perekonnale omase disaini ning pakub lisaks ruumikusele suurepärast dünaamikat ja erakordset mugavust. Poolhübriidtehnoloogia, digitaalne kasutuskontseptsioon ja lisavarustusse kuuluvad HD Matrix LED laseresituled on vaid mõned uue mudeli märkimist väärivad omadused.

 • Uus SQ7
  Uus SQ7
  Hind alates: 99,400.00 EUR

  Puhas sõidurõõm, jõuline välimus ja suurepärane ruumikus – kõik see võtab kokku Audi SQ7 TFSI olemuse. Salongis veenab pere-linnamaastur sõitjaid kõrge mugavuse ning meelelahutus- ja infosüsteemi uusimate kasutusvõimalustega. Vajutus gaasipedaalile päästab valla 373 kW (507 hj) arendava V8-biturbo-TFSI-mootori jõu.

 • Q8 TFSI e
  Q8 TFSI e
  Hind alates: 76.300,00 EUR

  Uutmoodi sportlikkus. Meeliköitva disainiga võimas pistikhübriid: Audi Q8 TFSI e on läbi aegade Audi kõige eesrindlikum kupee-linnamaastur, mis pakub vaimustavat sõiduelamust ja nutikaid laadimisvõimalusi nii kodus kui ka teel olles.

 • Uus SQ8
  Uus SQ8
  Hind alates: 110.400,00 EUR

  Progressiivne disain, võimas mootor, püsiv quattro nelikvedu ja suurepärane mugavus kõigile autos istujatele – Audi SQ8 TFSI on kombinatsioon dünaamilisest luksklassi kupeest, emotsioone tekitavast sportautost ja ruumikast linnamaasturist. Tervikule paneb punkti kompleksne põhivarustusse kuuluv info- ja meelelahutussüsteem.

 • Uus RS Q8
  Uus RS Q8
  Hind alates: 129,400.00 EUR

  Kõige võimsam kupeemaastur Audi Sport’ilt: 441 kW (600 hj) arendav Audi RS Q8. Lisaks oma RS-võimekusele avaldab RS Q8 muljet erakordse mitmekülgsusega – nii sõidukogemuse kui ka disaini osas.

 • TTS Coupé
  TTS Coupé
  Hind alates: 39,655.00 EUR

  Selle kompaktse sportauto kolmas põlvkond kütkestab taas oma emotsionaalse disaini ja dünaamiliste omadustega. Uut kupeed iseloomustab uuenduslike tehnoloogiate kasutamine mootoris ning Audi virtuaalset näidikutepaneeli hõlmavas juhtimis- ja kuvamiskontseptsioonis.

 • RS 3 Limousine
  RS 3 Limousine
  Hind alates: 58,100.00 EUR

  Uus tippsportlane kompaktklassis näitab oma sportlikku iseloomu juba välisilmega. Kolmemõõtmeline kärjestruktuuriga Singleframe iluvõre quattro logoga ulatub alumise spoilerini.

 • Uus RS 4 Avant
  Uus RS 4 Avant
  Hind alates: 79,300.00 EUR

  Legendaarsest sugupuust pärinev edumudel väljendab oma dünaamilisi ambitsioone uuendatud esiosa ning sportlikuma sõitjateruumiga, sh uue MMI touch kasutajaliidesega. Kahe turboga V6 mootori võimsus on 331 kW (450 hj) ning muljet avaldav pöördemoment 600 Nm on kasutatav väga laias pööretevahemikus 1900 kuni 5000 p/min.

 • Uus RS 5 Coupé
  Uus RS 5 Coupé

  Uus Audi RS 5 Coupé kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • Uus RS 5 Sportback
  Uus RS 5 Sportback

  Uus Audi RS 5 Sportback kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • RS 6 Avant
  RS 6 Avant
  Hind alates: 117,600.00 EUR

  25 aastat RS-i, 25 aastat võimsaid universaale Audilt: Audi Sport avab uue RS 6-ga kiirete Avantide loos uue peatüki. Tänu poolhübriidsüsteemile senisest veelgi võimsam ja efektiivsem RS 6 Avant on täiuslik kaaslane igas olukorras.

 • RS 7 Sportback
  RS 7 Sportback
  Hind alates: 126,100.00 EUR
 • Uus RS Q8
  Uus RS Q8
  Hind alates: 124,500.00 EUR

  Kõige võimsam kupeemaastur Audi Sport’ilt: 441 kW (600 hj) arendav Audi RS Q8. Lisaks oma RS-võimekusele avaldab RS Q8 muljet erakordse mitmekülgsusega – nii sõidukogemuse kui ka disaini osas.

 • Uus e-tron Sportback
  Uus e-tron Sportback
  Hind alates: 74.400,00 EUR

  Audi e-tron Sportback on dünaamiline kupeemaasturmaastur võimsusega kuni 300 kW ning sõiduulatusega kuni 446 kilomeetrit (WLTP). Esmakordselt on seeriaautol saadaval digitaalsed maatriks-LED esilaternad, mille valgustus jagatakse väikesteks piksliteks, mida saab juhtida erakordselt täpselt. See muudab näiteks kitsastel teedel oma sõidurajas püsimise lihtsamaks ning näitab auto kohta sõidurajal.

 • Uus e-tron S
  Uus e-tron S
  Hind alates: 96.200,00 EUR

  Tänu dünaamikale, mida suudab pakkuda vaid võimas elektrimootor, on iga sõit uuenenud disainiga täiselektrilises Audi e-tron S-is äärmiselt põnev. Ülihea reaktsiooniga gaasipedaaliga Audi e-tron S kiirendab paigalt 100 km/h’ni vaid 4.5 sekundiga ja seda peaaegu hääletult. Sõiduulatus on ühe laadimisega tervelt 364 km (WLTP) ning muljetavaldavad on ka selle mudeli agiilsus ja veojõud.

 • Uus e-tron S Sportback
  Uus e-tron S Sportback
  Hind alates: 98.700,00 EUR

  Täiselektriline Audi e-tron S Sportback avaldab muljet oma kolme võimsa elektrimootori, sportliku disaini ja sõiduulatusega, mis on ühe laadimisega kuni 370 km (WLTP). 370 kW-ne võimsus lubab kupee-linnamaasturil saavutada paigalt 100 km/h tunnikiiruse vaid 4.5 sekundiga ja nautida igat sõitu täiel määral.

 • Uus A5 Sportback g-tron
  Uus A5 Sportback g-tron
  Hind alates: 44.350,00 EUR

  Audi A5 Sportback g-tron ühendab lummaval moel dünaamilise iseloomu ja emotsionaalse kupeeliku disaini. Tänu surugaasiga töötavale mootorile tõestab see, et sportlikkust on võimalik ühendada säästlikkusega.

Audi RS 6 Avant | RS-i legendi neljas põlvkond | Audi Eesti
Uus Audi RS6 Avant

RS 6 Avant

RS-i legendi neljas põlvkond: uus Audi RS 6 Avant

Keskmine kütusekulu: 11,7–11,5 l/100 km,
keskmine CO2 heide: 268 – 263 g/km

25 aastat RS-i, 25 aastat võimsaid universaale Audilt: Audi Sport avab uue RS 6-ga kiirete Avantide loos uue peatüki. Tänu poolhübriidsüsteemile senisest veelgi võimsam ja efektiivsem RS 6 Avant on täiuslik kaaslane igas olukorras.

Uue Audi RS 6 Avanti värvivalikus on 13 tooni. Teiste hulgas on kaks ainult RS-ile pakutavat värvi Nardo-hall ja Sebring-must, lisaks kristallefektvärvid ja viis mattvärvi. Välispeeglite korpused on musta värvi, kuid neid saab tellida ka kere- või mattalumiiniumvärvi. Mattalumiiniumi, musta värvi ja süsiniku stiilipaketid muudavad vertikaalribade, horisontaalspoileri, lävekarbi ehisdetailide, katusereelingute, aknaservade ning samuti tagadifuusori viimistlust. Musta värvi paketi või süsinikupaketiga võivad Audi Rings ja RS-i logod nii auto ees- kui ka tagaosas olla samuti läikivmustad. Audi eksklusiivne lisavarustuse valik pakub auto isikupärastamiseks veel palju muid võimalusi.

Audi RS 6 Avant
Audi RS 6 Avant
Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080-default-gallery-ARS6_191002.jpg
1920x1080-default-gallery-ARS6_191002.jpg
Audi RS 6 Avant numbrites

Võimsus

441

kW

(600 hj)

Kiirendus

3,6

Sek.

0 kuni 100 km/h

Tippkiirus (lisavarustusega)

305

km/h

250 km/h (standardis)

Ülim võimsus: mootor

Uue Audi RS 6 Avanti neljaliitrine TFSI mootor arendab 441 kW (600 hj) ja 800 Nm, mis on kasutatav vahemikus 2050 - 4500 p/min. Superuniversaali 0 – 100 km/h kiirendusaeg on vaid 3,6 sekundit, 200 km/h saavutab RS 6 Avant napi 12 sekundiga. Tippkiirus on elektrooniliselt piiratud 250 km/h. Lisavarustusena pakutava dynamic paketiga sõidab RS universaal kuni 280 km/h ja dynamic plus paketiga lausa 305 km/h.

Tänu 48-voldisele põhielektrisüsteemile ühendab topeltturboga V8 maksimaalse suutlikkuse ja suurepärase efektiivsuse. Poolhübriidsüsteemi (MHEV) südameks on rihmaga käitatav startergeneraator. Kergel aeglustusel salvestatakse liitiumioonakusse energiat võimsusega kuni 12 kW. Kui juht võtab jala gaasipedaalilt sõites kiirusega 55 kuni 160 km/h, valib juhtsüsteem kahe võimaluse vahel: sõltuvalt situatsioonist ja Audi drive selecti valikutest salvestab uus RS 6 Avant energiat või liigub kuni 40 sekundi vältel edasi väljalülitatud mootoriga. Startergeneraator käivitab mootori uuesti, kui juht vajutab gaasipedaali. MHEV tehnoloogia võimaldab stop/start süsteemil toimida kuni kiiruseni 22 km/h. Igapäevasõidus on võimalik kütust säästa kuni 0,8 liitrit saja kilomeetri kohta.

Järgmise efektiivsust suurendava tehnoloogiana kasutab uus RS 6 Avant silindrite deaktiveerimise (COD) süsteemi. Madalal ja keskmisel kiirusel ning koormusel deaktiveerib see 2., 3., 5. ja 8. silindri, lülitades välja sissepritse ja süüte ning sulgedes nii sisse- kui ka väljalaskeklapid. Neljasilindrilises režiimis kohandatakse aktiivsete silindrite tööd vastavalt muutunud koormusele efektiivsemaks, samas kui deaktiveeritud silindrid toimivad energiakadudeta nagu gaasiamortisaatorid. Kui juht vajutab gaasipedaali, aktiveeruvad silindrid koheselt uuesti.4,0 TFSI mootor teeb vaatamata oma efektiivsusele sportlikku ja mahlakat V8 häält. Juht saab mootorihäält mõjutada, kasutades Audi drive select süsteemi. Maksimaalselt sportliku helikogemuse tagab lisavarustusena pakutav mustade summutiotstega RS sportväljalase. Seadistatavates RS1 ja RS2 režiimides saavad kliendid ise otsustada, kas auto hääl peaks olema sportlik või tasakaalukas.

RS 6 Avanti neljaliitrise TFSI mootori jõu viib quattro pideva nelikveoni optimeeritud käiguvahetusaegadega kaheksakäiguline tiptronic käigukast. Veojõud jagatakse täismehaanilise keskdiferentsiaali abil esi- ja tagarataste vahel suhtes 40:60. Kui ühe ratta haardumine väheneb, suunatakse rohkem pöördemomenti automaatselt parema haarduvusega sillale. Esiratastele võidakse suunata kuni 70 protsenti ja tagaratastele kuni 85 protsenti veojõust.Uue RS 6 Avanti elavat ja turvalist juhitavust tõhustab veel pöördemomendi juhtimine – see pidurdab õrnalt vähenenud koormusega sisekurvipoolset ratast, enne kui see tühjalt ringi käima hakkab. Lisavarustuse dynamic ja dynamic plus pakettidega suunab quattro sportdiferentsiaal kurvide kiirel läbimisel veojõudu vastavalt vajadusele tagarataste vahel, parandades sellega haarduvust, stabiilsust ja dünaamikat.

Audi RS 6 Avant võimas mootor

Veelgi paindlikum: vedrustus

Uuel RS 6 Avantil kasutatakse piki- ja ristijõudude kontrollimiseks nii esi- kui ka tagasillas viiehoovalist vedrustust. Õõtshoovad ja abiraamid on suures osas tehtud alumiiniumist. Rööbe on ees 1668 millimeetrit ja taga 1650 millimeetrit.
Standardvarustuse adaptiivne õhkvedrustus seadistati spetsiaalselt RS-i jaoks ning tänu uuele juhtmoodulile suudab see olla kuni 50 protsendi võrra jäigem ning tagada esmakordselt (koos dynamic plus paketiga) tippkiiruse 305 km/h. Vedrustus on automaatse nivooreguleerimisega ning valida saab mitut sõidurežiimi. Uue RS 6 Avanti kere on 20 millimeetri võrra madalam kui standardvedrustusega Audi A6 Avantil; kiirusel alates 120 km/h laskub kere veel 10 millimeetri võrra madalamale. Sõites aeglaselt ja tõstetud režiimis, on auto 20 millimeetri võrra kõrgem. RS-i sportlik õhkvedrustus pakub juhile võimaluse valida pika teekonna mugavuse ning maksimaalse suutlikkuse vahel.
Alternatiivina on saadaval Dynamic Ride Control (DRC) süsteemiga RS plus-sportvedrustus. See kasutab terasvedrusid ja kolmeastmeliselt reguleeritavaid amortisaatoreid, mis on omavahel diagonaalselt ühendatud õlitorude ning keskklapiga. Kiirel kurvide läbimisel reguleerib klapp õlivoolu kokkusurutavas väliskurvipoolses esiamortisaatoris. See lisab rattale survejõudu ning vähendab kaldumist, parandab teelpüsivust ja muudab RS 6 Avanti veelgi paremini juhitavaks. Amortisaatorite uuel põlvkonnal on integreeritud juhtklapp, mis võimaldab palju suuremat erinevust Audi drive selecti sõidurežiimide vahel.
Uue RS 6 Avanti standardvarustusse kuulub sportlik progressiivne roolisüsteem, mis tekitab roolinurga suurenedes oluliselt suuremat tagasisurvet, muutes rooli tagasiside täpsemaks. Uus roolivõimendus ühendab vahetult juhi teega. Lisavarustuse dynamic ja dynamic plus paketiga on uus RS 6 Avant varustatud dünaamilise nelikroolimisega. See ühendab pidevalt muutuva ülekandega dünaamilist esirataste pööramist ning eraldi võlli ja roolivarrastega tagarataste juhtimist. Madalal kiirusel pööravad tagumised rattad kuni viie kraadi ulatuses esiratastega vastassuunas. See vähendab pöörderingi kuni ühe meetri võrra, muutes RS 6 Avanti linnaliikluses ja kitsastes kurvides vilkamaks. Keskmisel ja suurel kiirusel pööravad tagarattad kuni kahe kraadi võrra esiratastega samas suunas, suurendades stabiilsust eriti kiirel suunamuutusel.
Juht saab Audi drive select dünaamiliste sõidurežiimide abil oma RS6 Avanti iseloomu muuta. Valikus on kuus profiili: comfort, auto, dynamic, efficiency ja ainult RS-ile omased individuaalselt seadistatavad RS1 ja RS2, mille saab aktiveerida roolil asuva “RS MODE” nupuga. Seepeale ilmuvad Audi virtual cockpiti ekraanidele spetsiaalsed RS-kuvarežiimid. Audi drive select mõjutab mootori ja käigukasti juhtimist, roolivõimendust, vedrustust, dünaamilist nelikvedu, quattro sportdiferentsiaali, mootori häält ja automaatse kliimaseadme seadistust. RS2 sõidurežiim on spetsiaalselt loodud (nupuvajutusega) elektroonilise stabiilsuskontrolli (ESC) seadistamiseks.
Uue RS 6 Avanti standardvarustuses on 10 kodaraga 21-tollised alumiiniumveljed ning rehvid mõõduga 275/35. Lisavarustusena pakutakse ainult RS-ile mõeldud 22-tolliseid viie trapetsdisainiga V-kodaraga velgi ja 285/30 mõõdus rehve. Veljed võivad olla kas hõbedased, läikivhallid, läikivmustad või matt-titaani värvi. RS-i teraspidurite sadulad (ventileeritavad ja perforeeritud kettad mõõduga 420 millimeetrit ees ja 370 millimeetrit taga) on värvitud mustaks, lisavarustusena võivad need olla ka punased. Lisana pakutavate keraamiliste pidurite sadulad on kas hallid, punased või sinised. Eesmiste piduriketaste läbimõõt on 440 millimeetrit ja taga 370 millimeetrit. RS-i uus keraamiline pidurisüsteem kaalub umbes 34 kg vähem kui teraspidurid, see vähendab ka vedrustamata massi. Elektroonilisel stabiilsuskontrollil (ESC) on olemas sportrežiim, mille saab ka täielikult välja lülitada.

Audi RS 6 Avant vedrustus

Sportlik ja mitmekülgne: siseruum

Uuendusliku kujustusega sõitjateruum on orienteeritud juhile ning alumiiniumist viimistlusdetailid rõhutavad uue RS 6 Avanti sportlikku iseloomu. Mitmetasandiline horisontaalne näidikupaneel näib kerge ja õhuline. Täisdigitaalne kasutajaliides harmoneerub musta viimistlusega ning sellega on sujuvalt tervikuks liidetud ülemine MMI touch response ekraan. Selle ekraani “RS Monitor” kuvarežiim võimaldab juhil näha erinevate sõlmede töötemperatuuri, maksimaalseid g-kiirendusjõude, rehvirõhku ja -temperatuuri. Audi virtual cockpiti spetsiaalsed RS näidikud edastavad infot rehvirõhu, pöördemomendi, väljundvõimsuse, mootoriõli temperatuuri, ülelaaderõhu, ringiaegade, kiirenduse ja g-jõudude kohta. Käiguvahetusindikaator näitab juhile, millal saavutatakse mootori maksimumpöörded, ja käiguvahetusaega. Lisavarustuse RS Matrix LED laser-esituled pakuvad samuti mitut RS-i spetsiifilist graafilist valgusmängu.

100% perforeeritud nahaga kaetud sportrooli alumine serv on sirge, sel on uued suured alumiiniumist RS-käiguvahetuslabad ning multifunktsionaalsed nupud, millega saab muuhulgas valida Audi drive selecti uusi sõidurežiime RS1 ja RS2. Sõitjateruumis kaunistavad rooliratast, istmeid ja valgustusega lävepakke RS ja RS 6 embleemid. Nii esimeste kui ka tagumiste uste avamisel projitseeritakse teele Audi Sport logo.

Musta läikiva Nappa naha/Alcantaraga kaetud istmetel on reljeefsed RS logod ja rombimuster. Lisaks kuuluvad valikusse perforeeritud Valcona naha, kärjemustri ning RS-logodega RS sportistmed. Perforeerimine võimaldab esmakordselt pakkuda ka istmete ventileerimist. Sõitjateruumi lisavad värvi ja sportlikkust kaks RS disainipaketti – punane ja hall – mille puhul on rooliratta, käigukangi ja põlvepolsterduse Alcantara õmblused tehtud kontrastset värvi niidiga. Lisaks kuuluvad nende pakettide juurde värviliste servadega turvavööd ja RS põrandamatid. Valida saab ka süsinikust, naturaalsest puidust, halli/pruuni värvi ja mattalumiiniumist viimistluselemente.

Audi RS 6 Avant sõitjateruum, mitmekülgne disain

Suur valik: info- ja meelelahutus, juhiabisüsteemid, värvid ja materjalid

Uus RS 6 Avant pakub suurt hulka mugavusvarustust ning ühenduvus- ja juhiabisüsteeme. Nii liidab see ületamatu sportlikkuse ja pika teekonna mugavuse ning on juhile toeks paljudes olukordades. Saadaval on üle 30 abisüsteemi – muuhulgas adaptiivne kiirushoidik, rajavahetushoiatus, velgede kriimustamise hoiatus, ristmikuassistent ja 360-kraadi kaamerad.

Audi RS 6 pakiruumi mahutavus

Pagasiruumi mahutavus

Uus RS 6 Avant on seest veelgi ruumikam. Selle pakiruumi maht on 565 kuni 1680 liitrit, rattakoobaste vaheline laius on nüüd 1,05 meetrit – seda on 14 millimeetri võrra enam kui eelmisel mudelil. Tagaistme seljatuge saab pakiruumist mugavalt alla klappida suhtes 40:20:40. Standardvarustusse kuulub elektriline tagaluuk ja pakiruumi kate. Koos lisavarustusena pakutava nn mugavusvõtmega saab pakiruumi avada jalaliigutuse abil. Lisavarustusse kuuluval kaitseraua taha peitu pöörataval veokonksul on elektriline vabastusfunktsioon. Lisade hulka kuulub ka kaamerapõhine haagiseassistent, mis aitab juhti haagisega tagurdamisel ja manööverdamisel.

Audi RS 6 pakiruumi mahutavus