Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A7 Sportback TFSI e | Elegantne ja efektiivne | Audi Eesti
Audi A7 Sportback TFSI e

A7 Sportback

55 TFSI e quattro

Elegantne ja efektiivne.
Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro.

Keskmine kütusekulu: 2.1–1.9 l/100 km,
keskmine energiatarve: 18.1–17.5 kWh/100 km,
keskmine CO₂ heide: 48–44 g/km

Elegantne välimus, muljetavaldav võimsus ja efektiivsus, tippkvaliteediga sõitjateruum Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro. innovaatilise pistikuhübriidi kombinatsioon, mille hübriidjõuallikas koosneb võimsast sisepõlemismootorist ning efektiivsest elektrimootorist, mis võimaldab sõita kohapealsete heitmeteta. Koge meie sportlikus kupees ka kõige moodsamat juhiabi-, info- ja meelelahutustehnoloogiat.

Lae alla
00:00 | 00:00
1_1920x1080-default-AA7_TFSIe_191001.jpg
1_1920x1080-default-AA7_TFSIe_191001.jpg
Audi A7 TFSI e pistikhübriid spetsifikatsioon

Võimsus

270

kW

(367 hj)

Kiirendus

5,7

sek.

0 kuni 100 km/h

Sõiduulatus ainult elektrijõul vähemalt

40

km

Efektiivsuse eeskuju - jõuallikas

Audi A7 55 TFSI e quattro pistikuhübriidtehnoloogia ühendab parima mõlemast mootorist. Efektiivne elektrimootor võimaldab sõita kohapealsete heitmeteta ning tänu linnaliikluses vähemalt 40-kilomeetrilisele elektrilisele sõiduulatusele saad suurema osa oma päevasest teekonnast teha ainult elektri jõul. Koos sissepõlemismootoriga on süsteemi koguvõimsus 270 kW (449 hj), mis võimaldab kiirendada 0 - 100 km/h 5,7 sekundiga. Tänu hübriidmootori madalale mürale ning standardvarustuse õhkvedrustusele naudid alati mugavat sõitu.

Audi A7 Sportback TFSI e

Elegantne disain

Audi A7 Sportback TFSI e on sportlik skulptuur pika kapoti ja teljevahega ning lühikeste ülenditega. Selged kontuurid viitavad Audi quattro geenidele. Need geenid määravad sõiduki kere proportsioonid. Siluetti piiritleb järsult tagaosa suunas langev dünaamiline katusejoon.

Audi A7 Sportback TFSI e elegantne disain

Juhtimine otse sõrmede all: MMI puutetundlik juhtimissüsteem

Uus Audi A7 Sportback 55 TFSI e jätkab süsteemselt A8 mudeliga alustatud digitaliseerimise strateegiat. Sisekujundus sulandub harmooniliselt Audi uue MMI puutetundliku juhtimise kontseptsiooniga. Eelmise mudeli pöörd-surunupp ning tavalised nupud ja juhtseadised on asendatud kahe suure kõrgresolutsiooniga puutetundliku ekraaniga. Teabe- ja meelelahutussüsteemi juhitakse ülemiselt ekraanilt. Audi lisavarustusse kuulub „head-up“ displei, mille abil projitseeritakse oluline teave tuuleklaasile. MMI Navigation Plus sisaldab ka 12,3-tollise ekraaniga Audi virtuaalset näidikuteplokki . MMI puutetundliku juhtimiskontseptsiooni juurde kuulub tunnetuslik ja kuuldav tagasiside ning selle süsteemi kasutamine on sama intuitiivne kui nutitelefoni kasutamine. Kasutajad kuulevad ja tunnevad klõpsatust, mis kinnitab funktsiooni aktiveerimist puudutuse kaudu. Loogilise ja lihtsa struktuuriga menüü tagab kiire juurdepääsu sõiduki erinevatele funktsioonidele ning kohandatavate ja liigutatavate lemmiknuppude abil saab seda ka isikupärastada.

Audi A7 Sportback TFSI e

Interjöör: sportlik, mugav, funktsionaalne

Interjöör - futuristlik kujundus. Uue A7 Sportback TFSI e interjööris valitsevad mustad paneelid - lihvitud välimus, mis väljendab selle äriklassi auto tehnilist pädevust ja digitaalset iseloomu. Sellega luuakse pingevaba salongiõhkkond disainikeeles, mis mõjutab lakoonilise ja asjalikuna. Elegantne näidikupaneel ning rahulik ja pidev horisontaaljoon loovad õhulise ruumilisuse mulje. Keskkonsool on suunatud juhile; ka ülemine puudutustele reageeriv „MMI touch response" on kergelt vasakule poole kaldu. Mustade paneelide keskel kaob see väljalülitatuna alumiiniumisalve peaaegu ära. Kuvar aktiveeritakse ukse avamisel; selle graafiline kasutajaliides tundub napp, sobitudes kogu sisekujundusega. Täiesti uued istmed rõhutavad veelgi Audi A7 Sportback TFSI e quattro kui elegantse pikkadeks sõitudeks mõeldud mudeli karakterit. Kohandatud kontuuristmed on ulatuslikult reguleeritavad ja ülimalt mugavad. Esiistmetele võib tellida ventilatsiooni ja massaažifunktsiooni. Katusele on võimalik tellida suure klaasprofiilidega panoraamaken, mis täidab salongi valgusega.

Audi A7 Sportback TFSI e
Audi A7 Sportback 55 TFSI e