• Uus A1 citycarver
  Uus A1 citycarver
  Hind alates: 23,500.00 EUR

  Värske ja enesekindel hoiak, palju võimalusi isikupärastamiseks ning tipptasemel ühenduvus: need on Audi A1 citycarveri märksõnad. Uue Audi A1 perekonna kõige progressiivsem liige tunneb end koduselt igas keskkonnas: linnas, väikesel külateel, kiirteel ning isegi kergemal maastikul.

 • A3 Limousine
  A3 Limousine
  Hind alates: 28.500,00 EUR

  Uus Audi A3 Limousine avaldab muljet oma sportlikult stiilse disaini, kvaliteetse ja juhile keskendunud sõitjateruumi ning erimudeliga Edition One.

 • A3 Sportback TFSI e
  A3 Sportback TFSI e

  Elektri-, hübriid- ja sisepõlemismootoriga: Audi A3 Sportback TFSI e pistikhübriid omab neid kõiki ja pakub tänu sellele muljetavaldavat dünaamikat. Ka Sportbacki välisdisain räägib dünaamilisustest, kiirusest ja nauditavatest sõiduomadustest. Ning sõitjateruumis on ühendatud disain, funktsionaalsus, kasutusmugavus ja digitaalsus.

 • S3 Sportback
  S3 Sportback
  Hind alates: 48.800,00 EUR

  Uus S3 Sportback pakub korraga nii puhast sõidunaudingut kui ka igapäevast kasutusmugavust. See mudel avaldab muljet oma käsitsetavuse, dünaamilise disaini ja täiustatud tehnoloogiate ning juhiabisüsteemidega. Erimudel Edition One on aga veelgi sportlikum. Toimunud areng on selgesti tunnetatav.

 • S3 Limousine
  S3 Limousine
  Hind alates: 49.800,00 EUR

  Tugevam. Sportlikum. Põnev juba esmapilgul: uus Audi S3 Sedan Edition One. See mudel kombineerib omavahel sõidusoorituse, elegantsi ja kupeelikku disaini ning pakub lugematul hulgal igapäevaelu lihtsustavat tehnikat.

 • RS 3 Sportback
  RS 3 Sportback
  Hind alates: 56,400.00 EUR

  Disainikeel, mis räägib selgelt auto võimetest võidusõidurajal. Alates eristuvast kärjestruktuuriga Audi Singleframe iluvõrest kuni võimsate küljejoonteni ja lõpetades selgelt struktureeritud tagaosaga: jõuline välisilme tõotab esmaklassilist sooritusvõimet. Eksklusiivsed 19-tollised kergmetallveljed rõhutavad seda veelgi.

 • RS 3 Limousine
  RS 3 Limousine
  Hind alates: 58,100.00 EUR

  Uus tippsportlane kompaktklassis näitab oma sportlikku iseloomu juba välisilmega. Kolmemõõtmeline kärjestruktuuriga Singleframe iluvõre quattro logoga ulatub alumise spoilerini.

 • Uus A4 Avant
  Uus A4 Avant
  Hind alates: 34.250,00 EUR

  Veel rohkem ruumi, veel rohkem elegantsust: Uue põlvkonna Audi A4 Avant ühendab endas lummava tehnoloogia ja esteetika. Kaubamärgi kõige enim müüdud tootepere tehnoloogiat on täielikult uuendatud, nii et see tähistab taas tootesegmendi uut verstaposti. Arendustöö käigus pandi suurt rõhku CO2-heitmete vähendamisele. Kõigi tehnoloogiate puhul keskenduti sõidutakistuse vähendamisele.

 • Uus A4 Avant g-tron
  Uus A4 Avant g-tron
  Hind alates: 39.800,00 EUR

  Audi A4 Avant g-tron on erakordselt paindlik nii igapäevases perekasutuses kui ka töösõitudel – seda suuresti tänu oma dünaamilisusele ja universaalkere praktilisusele. Audi CNG tehnoloogia tõestab, et saad alternatiivkütust oma igapäevaelus usaldada.

 • Uus A4 allroad quattro
  Uus A4 allroad quattro
  Hind alates: 48.550,00 EUR

  Uus Audi A4 allroad quattro kehastab ainulaadset kontseptsiooni: selles on ühendatud kõrge mugavusaste ja maastikusõidu omadused, mis annavad allroad quattrole enda turusektoris unikaalse positsiooni. Tänu standardvarustusse kuuluvale nelikveole ja suurendatud kliirensile jätkab see mudel sõitmist ka siis, kui asfalttee otsa lõpeb.

 • Uus S4 Limousine
  Uus S4 Limousine
  Hind alates: 66.400,00 EUR

  Sportlik välimus on standardvarustuses. S4 Singleframe iluvõre ja esiletõstetud horisontaalsetest varbadest moodustuv muster rõhutavad laiust ja dünaamikat. Kaitseraud ja õhu sisselaskeavad on silmatorkava kontuuriga. Sportlikku välimust rõhutavad muljetavaldavalt ainuomane S disaini kaheharuline kroomitud väljalaskesüsteem ja tagaspoiler.

 • Uus S4 Avant
  Uus S4 Avant
  Hind alates: 68.400,00 EUR

  Kõik kes valivad Audi, tahavad sportliku sõidukogemust, atraktiivset disaini ja innovatiivset disaini. Kõik kes valivad Audi S4 Avanti saavad veelgi enam: sportautoliku võimsuse ja sõidudünaamika ent praktilise ja funktsionaalse igapäeva sõiduki. Ei mingeid kompromisse. Läbinisti Audi, kuid midagi veelgi enamat.

 • Uus RS 4 Avant
  Uus RS 4 Avant
  Hind alates: 79.300,00 EUR

  Legendaarsest sugupuust pärinev edumudel väljendab oma dünaamilisi ambitsioone uuendatud esiosa ning sportlikuma sõitjateruumiga, sh uue MMI touch kasutajaliidesega. Kahe turboga V6 mootori võimsus on 331 kW (450 hj) ning muljet avaldav pöördemoment 600 Nm on kasutatav väga laias pööretevahemikus 1900 kuni 5000 p/min.

 • A5 Sportback
  A5 Sportback
  Hind alates: 43,200.00 EUR

  Uus Audi A5 Sportback on nüüd uue, jõulisema disainiga ning kõrgtehnoloogilise MMI touch kasutuskontseptsiooniga. Poolhübriidtehnoloogia tagab suurema mugavuse, vähendades samas ka kütusekulu.

 • Uus A5 Sportback g-tron
  Uus A5 Sportback g-tron
  Hind alates: 44.350,00 EUR

  Audi A5 Sportback g-tron ühendab lummaval moel dünaamilise iseloomu ja emotsionaalse kupeeliku disaini. Tänu surugaasiga töötavale mootorile tõestab see, et sportlikkust on võimalik ühendada säästlikkusega.

 • Uus S5 Coupé TDI
  Uus S5 Coupé TDI
  Hind alates: 67,400.00 EUR

  Uus Audi S5 Coupé TDI on atleetlik, sportlik ja elegantne, uue ja lihvitud välimusega ning täis kõrgtehnoloogiat. Selle disain on on ühendatud keeruka aerodünaamikaga. Pealispinna all avaldab S5 Coupé TDI muljet täiesti uue veermiku, võimsate mootorite ja juhiabisüsteemide uuenduslikkusega.

 • Uus S5 Sportback TDI
  Uus S5 Sportback TDI
  Hind alates: 67,100.00 EUR

  S5 Sportback TDI viieukselises kupees on ühendatud elegantsus ja emotsionaalne disain ning ülim funktsionaalsus ja väga mugav salong. See peresõbralik auto on täiuslike võrguühendustega, pakkudes uusimaid teabe ja meelelahutuse võimalusi. Lisaks eeltoodule on teise põlvkonna mudelitel täiesti uus vedrustus, suure võimsusega mootorid ja uuenduslikud juhiabisüsteemid.

 • Uus RS 5 Coupé
  Uus RS 5 Coupé

  Uus Audi RS 5 Coupé kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • Uus RS 5 Sportback
  Uus RS 5 Sportback

  Uus Audi RS 5 Sportback kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • A6 Avant
  A6 Avant
  Hind alates: 49,700.00 EUR

  Sujuvam, laiem ja madalam - Uus Audi A6 Avant demonstreerib oskust püüda pilke. Silmatorkavad rattakoopad, pikalt langev katusejoon ja tugevalt kaldus D-piilar rõhutavad dünaamilisi proportsioone ja loovad võrreldamatu silueti. Sõiduki tagaosa rõhutab sportlik katusespoiler ja kroomliist. Atleetlik väljanägemine koos kompromissitu mahutavusega.

 • A6 Limousine TFSI e
  A6 Limousine TFSI e
  Hind alates: 59,800.00 EUR

  Kui tahad teistest ees olla, pead valima oma tee. Audi A6 55 TFSI e quattro Limousine teeb selle Sinu jaoks lihtsaks muljet avaldaval moel, pakkudes efektiivset pistikuhübriid-tehnoloogiat, teedrajavat juhtkontseptsiooni, mugavat sõitjateruumi ja atleetlikku disaini.

 • A6 Avant TFSI e
  A6 Avant TFSI e

  Kui tahad teistest ees olla, pead valima oma tee. Audi A6 Avant 55 TFSI e quattro teeb selle Sinu jaoks lihtsaks muljet avaldaval moel, pakkudes efektiivset pistikuhübriid-tehnoloogiat, teedrajavat juhtkontseptsiooni, mugavat sõitjateruumi ja atleetlikku disaini.

 • A6 allroad
  A6 allroad
  Hind alates: 68,000.00 EUR

  20 aastat maastikusuutlikku A6 Avanti: Uus Audi A6 allroad quattro. Tänu standardvarustusse kuuluvale nelikveole, adaptiivsele õhkvedrustusele ja kõrgemale kliirensile tunneb ta end ühtmoodi koduselt nii teedel kui ka maastikul. Võimsad V6 TDI mootorid tagavad enam kui piisava veovõime: haagise lubatud mass on kuni 2,5 tonni. Tänu eelkäijast veelgi isikupärasemale disainile ja suuremas ulatuses kohandatavale varustusele veenab uus A6 allroad quattro kliente, kes hindavad jõulist disaini, erakordset paindlikkust ning tipptasemel mugavust.

 • S6 Limousine
  S6 Limousine
  Hind alates: 81,100.00 EUR

  Audi S6 Limousine on sportlik, mitmekülgne ja efektse disainiga auto, mille varustusse kuulub kõige moodsam info-, meelelahutus- ja juhiabisüsteemide tehnoloogia ning võimas jõuallikas.

 • S6 Avant
  S6 Avant
  Hind alates: 83,900.00 EUR

  Audi S6 Avant on sportlik, mitmekülgne ja efektse disainiga auto, mille varustusse kuulub kõige moodsam info-, meelelahutus- ja juhiabisüsteemide tehnoloogia ning võimas jõuallikas.

 • RS 6 Avant
  RS 6 Avant
  Hind alates: 121,100.00 EUR

  25 aastat RS-i, 25 aastat võimsaid universaale Audilt: Audi Sport avab uue RS 6-ga kiirete Avantide loos uue peatüki. Tänu poolhübriidsüsteemile senisest veelgi võimsam ja efektiivsem RS 6 Avant on täiuslik kaaslane igas olukorras.

 • Uus A7 Sportback TFSI e
  Uus A7 Sportback TFSI e
  Hind alates: 70,700.00 EUR

  Elegantne välimus, muljetavaldav võimsus ja efektiivsus, tippkvaliteediga sõitjateruum Audi A7 Sportback 55 TFSI e quattro. innovaatilise pistikuhübriidi kombinatsioon, mille hübriidjõuallikas koosneb võimsast sisepõlemismootorist ning efektiivsest elektrimootorist, mis võimaldab sõita kohapealsete heitmeteta. Koge meie sportlikus kupees ka kõige moodsamat juhiabi-, info- ja meelelahutustehnoloogiat.

 • Uus S7 Sportback
  Uus S7 Sportback
  Hind alates: 90,700.00 EUR

  Elegantne välimus, muljetavaldav võimsus, tippkvaliteediga sõitjateruum – Audi S7 Sportback veenab nii oma väliste kui ka sisemiste omadustega. Koge meie sportlikus kupees ka kõige moodsamat juhiabi-, info- ja meelelahutustehnoloogiat.

 • Uus RS 7 Sportback
  Uus RS 7 Sportback
  Hind alates: 126,100.00 EUR

  Uus, teise põlvkonna Audi RS 7 Sportback on unikaalsem kui kunagi varem. Audi Sport GmbH esitleb Frankfurdi autonäitusel (IAA) RS 7 Sportbacki esmakordselt viiekohalisena, uudiseks on ka RS 7 Sportbacki poolhübriidsüsteem, mis tagab veelgi suurema võimsuse ja efektiivsuse.

 • Uus A8 TFSI e
  Uus A8 TFSI e

  Elegantse luksussedaani ja innovaatilise pistikuhübriidi kombinatsioon – see ongi Audi A8 60 TFSI e quattro. Tema hübriidjõuallikas koosneb võimsast sisepõlemismootorist ning efektiivsest elektrimootorist, mis võimaldab sõita kohapealsete heitmeteta. Tänu laiale info- ja meelelahutussüsteemide valikule jätkavad juht ja kaassõitjad nii ees kui ka tagaistmel häirimatult oma digitaalset igapäevaelu.

 • Uus S8 TFSI
  Uus S8 TFSI
  Hind alates: 135,200.00 EUR

  Reisimine võib olla uskumatult lõõgastav: Audi S8 TFSI näitab kuidas – luksussedaan oma kõige sportlikumas vormis. Jõua sihtkohta kiirelt ja puhanult – see on eesmärk. Tänu külluslikule ruumikusele ja mugavusele, uuenduslikule kasutuskontseptsioonile, suurele hulgale info-, meelelahutus- ja ühenduvusvõimalustele ning võimsale topeltturboga V8 TFSI mootorile on see lapsemäng.

 • Uus Audi SQ2
  Uus Audi SQ2

  Kompaktne sportauto individualistile - Audi SQ2. Q2 perekonna uues tippmudelis koged Audi S-mudelitele omast kirglikku võimsust.

 • Q3 TFSI e
  Q3 TFSI e
  Hind alates: 48,000.00 EUR

  Elektriseeriv linnamaastur kogu perele. Audi Q3 TFSI e. Uuenduslik pistikhübriid, mis suudab elektriliselt ning kohapealsete heitmeteta läbida kuni 41 kuni 51 kilomeetrit. Ning pakub seejuures palju ruumi, tehnilisi innovatsioone ning täiustatud vedrustust, mis muudab sõidu veelgi dünaamilisemaks.

 • Uus Q3 Sportback
  Uus Q3 Sportback
  Hind alates: 36,450.00 EUR

  Uus Q3 Sportback ühendab maasturi mõjuva välimuse ja mitmekülgse igapäevamugavuse ning kupee elegantsi ja suurepärase juhitavuse. See teeb Q3 Sportbackist Audi esimese kompaktse crossoveri.

 • Uus Q3 Sportback TFSI e
  Uus Q3 Sportback TFSI e
  Hind alates: 50,400.00 EUR

  Sportlik ja elektriseeriv. Audi Q3 Sportback TFSI e. Uuenduslik pistikhübriid, mis suudab elektriliselt ja kohapealsete heitmeteta läbida kuni 45 kuni 50 kilomeetrit. Väljendusrikkad kaitserauad ja kupeelik katusejoon kannavad endaga sportlikku ning dünaamilist aurat.

 • Uus RS Q3
  Uus RS Q3
  Hind alates: 64,600.00 EUR

  Audi Sport esitleb uue põlvkonna RS Q3. Sportlik kompaktauto on erakordse sooritusvõime-, atleetliku disaini- ja maksimaalse igapäevakasutuseks mõeldud paindlikkusega.

 • Uus RS Q3 Sportback
  Uus RS Q3 Sportback
  Hind alates: 66,900.00 EUR

  Audi Sport esitleb esmakordselt RS Q3 Sportbacki. Sportlik kompaktauto on erakordse sooritusvõime-, atleetliku disaini- ja maksimaalse igapäevakasutuseks mõeldud paindlikkusega.

 • Q5 Sportback
  Q5 Sportback
  Hind alates: 50,800.00 EUR

  Audi Q5 Sportback ühendab maasturi muljetavaldava sooritusvõime ja suurepärase kasutusmugavuse. Kupeelik katusejoon järgib uut sportlikku disainikeelt ning pidev quattro nelikvedu vaimustab igal sõidul.

 • Q5 TFSI e
  Q5 TFSI e

  Efektiivne, sportlik ning elektrirežiimis kohapealsete heitmeteta – elektri- ja sisepõlemismootorit ühendava Audi Q5 55 TFSI e quattro pistikhübriidiga võid nautida mõlemat jõuallikat. Ühtlasi pakub Q5 55 TFSI e quattro premium-linnamaasturile omast mugavust ja praktilisust.

 • Q5 Sportback TFSI e
  Q5 Sportback TFSI e

  Efektiivne, sportlik ning elektrirežiimis kohapealsete heitmeteta – elektri- ja sisepõlemismootorit ühendava Audi Q5 Sportback 55 TFSI e quattro pistikhübriidiga võid nautida mõlemat jõuallikat. Ühtlasi pakub Q5 Sportback 55 TFSI e quattro premium-linnamaasturile omast mugavust ja praktilisust.

 • SQ5 TDI
  SQ5 TDI

  Jõua sihtpunkti kiiresti, ületa enesekindlalt kõik väljakutsed ja jäta visuaalselt mõjuv mulje. Uuel Audi SQ5-l on standardvarustuses võimas diiselmootor, pidev quattro nelikvedu ja disain, mis räägib meeliköitvast dünaamikast ka siis, kui auto seisab.

 • SQ5 Sportback TDI
  SQ5 Sportback TDI

  Kupeeliku siluetiga sportlik linnamaastur on täiuslikult universaalne, pakkudes muu hulgas palju ruumi kõige erinevamateks vajadusteks. Teedrajav disain, võimas V6 TDI mootor ja pidev quattro nelikvedu, mis kannab Audi SQ5 Sportbacki jõu kindlalt teele.

 • Uus Q7 TFSI e
  Uus Q7 TFSI e
  Hind alates: 70,300.00 EUR

  Audi Q7 TFSI e ühendab endas võimsuse ja nutikuse: 55 TFSI e quattro elektrimootori ja kolmeliitrise V6 TFSI mootori koguvõimsus on 280 kW (381 hj), 60 TFSI e quattro võimsus aga 335 kW (456 hj). Ühtlasi suudab Q7 TFSI e läbida elektrirežiimis ja kohapealsete heitmeteta kuni 40 kilomeetrit. Lisaks oleme me oma uue mudeli varustanud eeskujuliku maastikusuutlikkusega, mille tagavad õhkvedrustus, elektromehaaniline roolivõimendus, Audi drive selecti maastikurežiim ja quattro nelikvedu.anud uue Q-perekonnale omase disaini ning pakub lisaks ruumikusele suurepärast dünaamikat ja erakordset mugavust. Poolhübriidtehnoloogia, digitaalne kasutuskontseptsioon ja lisavarustusse kuuluvad HD Matrix LED laseresituled on vaid mõned uue mudeli märkimist väärivad omadused.

 • Uus SQ7
  Uus SQ7
  Hind alates: 99,400.00 EUR

  Puhas sõidurõõm, jõuline välimus ja suurepärane ruumikus – kõik see võtab kokku Audi SQ7 TFSI olemuse. Salongis veenab pere-linnamaastur sõitjaid kõrge mugavuse ning meelelahutus- ja infosüsteemi uusimate kasutusvõimalustega. Vajutus gaasipedaalile päästab valla 373 kW (507 hj) arendava V8-biturbo-TFSI-mootori jõu.

 • Q8 TFSI e
  Q8 TFSI e
  Hind alates: 76.300,00 EUR

  Uutmoodi sportlikkus. Meeliköitva disainiga võimas pistikhübriid: Audi Q8 TFSI e on läbi aegade Audi kõige eesrindlikum kupee-linnamaastur, mis pakub vaimustavat sõiduelamust ja nutikaid laadimisvõimalusi nii kodus kui ka teel olles.

 • Uus SQ8
  Uus SQ8
  Hind alates: 110.400,00 EUR

  Progressiivne disain, võimas mootor, püsiv quattro nelikvedu ja suurepärane mugavus kõigile autos istujatele – Audi SQ8 TFSI on kombinatsioon dünaamilisest luksklassi kupeest, emotsioone tekitavast sportautost ja ruumikast linnamaasturist. Tervikule paneb punkti kompleksne põhivarustusse kuuluv info- ja meelelahutussüsteem.

 • Uus RS Q8
  Uus RS Q8
  Hind alates: 129,400.00 EUR

  Kõige võimsam kupeemaastur Audi Sport’ilt: 441 kW (600 hj) arendav Audi RS Q8. Lisaks oma RS-võimekusele avaldab RS Q8 muljet erakordse mitmekülgsusega – nii sõidukogemuse kui ka disaini osas.

 • TTS Coupé
  TTS Coupé
  Hind alates: 39,655.00 EUR

  Selle kompaktse sportauto kolmas põlvkond kütkestab taas oma emotsionaalse disaini ja dünaamiliste omadustega. Uut kupeed iseloomustab uuenduslike tehnoloogiate kasutamine mootoris ning Audi virtuaalset näidikutepaneeli hõlmavas juhtimis- ja kuvamiskontseptsioonis.

 • RS 3 Limousine
  RS 3 Limousine
  Hind alates: 58,100.00 EUR

  Uus tippsportlane kompaktklassis näitab oma sportlikku iseloomu juba välisilmega. Kolmemõõtmeline kärjestruktuuriga Singleframe iluvõre quattro logoga ulatub alumise spoilerini.

 • Uus RS 4 Avant
  Uus RS 4 Avant
  Hind alates: 79,300.00 EUR

  Legendaarsest sugupuust pärinev edumudel väljendab oma dünaamilisi ambitsioone uuendatud esiosa ning sportlikuma sõitjateruumiga, sh uue MMI touch kasutajaliidesega. Kahe turboga V6 mootori võimsus on 331 kW (450 hj) ning muljet avaldav pöördemoment 600 Nm on kasutatav väga laias pööretevahemikus 1900 kuni 5000 p/min.

 • Uus RS 5 Coupé
  Uus RS 5 Coupé

  Uus Audi RS 5 Coupé kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • Uus RS 5 Sportback
  Uus RS 5 Sportback

  Uus Audi RS 5 Sportback kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Coupé kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

 • RS 6 Avant
  RS 6 Avant
  Hind alates: 117,600.00 EUR

  25 aastat RS-i, 25 aastat võimsaid universaale Audilt: Audi Sport avab uue RS 6-ga kiirete Avantide loos uue peatüki. Tänu poolhübriidsüsteemile senisest veelgi võimsam ja efektiivsem RS 6 Avant on täiuslik kaaslane igas olukorras.

 • RS 7 Sportback
  RS 7 Sportback
  Hind alates: 126,100.00 EUR
 • Uus RS Q8
  Uus RS Q8
  Hind alates: 124,500.00 EUR

  Kõige võimsam kupeemaastur Audi Sport’ilt: 441 kW (600 hj) arendav Audi RS Q8. Lisaks oma RS-võimekusele avaldab RS Q8 muljet erakordse mitmekülgsusega – nii sõidukogemuse kui ka disaini osas.

 • Uus e-tron Sportback
  Uus e-tron Sportback
  Hind alates: 74.400,00 EUR

  Audi e-tron Sportback on dünaamiline kupeemaasturmaastur võimsusega kuni 300 kW ning sõiduulatusega kuni 446 kilomeetrit (WLTP). Esmakordselt on seeriaautol saadaval digitaalsed maatriks-LED esilaternad, mille valgustus jagatakse väikesteks piksliteks, mida saab juhtida erakordselt täpselt. See muudab näiteks kitsastel teedel oma sõidurajas püsimise lihtsamaks ning näitab auto kohta sõidurajal.

 • Uus e-tron S
  Uus e-tron S
  Hind alates: 96.200,00 EUR

  Tänu dünaamikale, mida suudab pakkuda vaid võimas elektrimootor, on iga sõit uuenenud disainiga täiselektrilises Audi e-tron S-is äärmiselt põnev. Ülihea reaktsiooniga gaasipedaaliga Audi e-tron S kiirendab paigalt 100 km/h’ni vaid 4.5 sekundiga ja seda peaaegu hääletult. Sõiduulatus on ühe laadimisega tervelt 364 km (WLTP) ning muljetavaldavad on ka selle mudeli agiilsus ja veojõud.

 • Uus e-tron S Sportback
  Uus e-tron S Sportback
  Hind alates: 98.700,00 EUR

  Täiselektriline Audi e-tron S Sportback avaldab muljet oma kolme võimsa elektrimootori, sportliku disaini ja sõiduulatusega, mis on ühe laadimisega kuni 370 km (WLTP). 370 kW-ne võimsus lubab kupee-linnamaasturil saavutada paigalt 100 km/h tunnikiiruse vaid 4.5 sekundiga ja nautida igat sõitu täiel määral.

 • Uus A5 Sportback g-tron
  Uus A5 Sportback g-tron
  Hind alates: 44.350,00 EUR

  Audi A5 Sportback g-tron ühendab lummaval moel dünaamilise iseloomu ja emotsionaalse kupeeliku disaini. Tänu surugaasiga töötavale mootorile tõestab see, et sportlikkust on võimalik ühendada säästlikkusega.

Audi RS 7 Sportback | Võimsus ja innovaatiline disain | Audi Eesti
Audi RS 7 Sportback

RS 7 Sportback

Võimsus ja innovaatiline disain:
täiesti uus Audi RS 7 Sportback

keskmine kütusekulu: 11,6 – 11,4 l/100 km;
keskmine CO₂ heide: 265 – 261 g/km

Uus, teise põlvkonna Audi RS 7 Sportback on unikaalsem kui kunagi varem. Audi Sport GmbH esitleb Frankfurdi autonäitusel (IAA) RS 7 Sportbacki esmakordselt viiekohalisena, uudiseks on ka RS 7 Sportbacki poolhübriidsüsteem, mis tagab veelgi suurema võimsuse ja efektiivsuse.

Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080-ARS7_D_191005.jpg
1920x1080-ARS7_D_191005.jpg
Rohkem isikupärastamisest

Sportlik ja futuristlik: sõitjateruum

Uue Audi RS 7 Sportbacki sõitjateruumi stilistika peamised märksõnad on sportlikud detailid ning minimalistlikkus. Sarnaselt välisdisainile on siin ühendatud jõuliselt vormikad pinnad ning selgelt defineeritud jooned. Ruumi on külluslikult nii juhile kui ka kaassõitjale, siseruumiga on sujuvalt integreeritud futuristlik kasutajaliides. Ülemine MMI touch response ekraan on integreeritud musta taustaga viisil, et peaaegu võimatu on märgata, kus lõpeb ekraan ja kus algab seda ümbritsev pind. Ekraanile võib kuvada erinevate sõlmede töötemperatuuri, maksimaalsed g-kiirendusjõud, rehvirõhu ja -temperatuuri. Audi virtual cockpit’i spetsiaalsed RS näidikud edastavad infot ka pöördemomendi, mootoriõli temperatuuri, ülelaaderõhu, ringiaegade, kiirenduse jpm kohta. Käiguvahetusindikaator näitab juhile, millal saavutatakse mootori maksimumpöörded ja millal on aeg käiku vahetada. Ka auto poolhübriidüsteem (MHEV) kuvab RS-i spetsiifilist informatsiooni.

100% perforeeritud nahaga kaetud sportrooli alumine serv on sirge, sel on uued suured alumiiniumist RS-käiguvahetuslabad ning multifunktsionaalsed nupud, millega saab muuhulgas valida Audi drive selecti uusi sõidurežiime RS1 ja RS2. Nende valimisel ilmuvad koheselt Audi virtual cockpit’ile ka spetsiaalsed näidikud. Sõitjateruumis kaunistavad rooliratast, istmeid ja valgustusega lävepakke RS ja RS 7 embleemid. Nii esimeste kui ka tagumiste uste avamisel projitseeritakse teele Audi Sport’i logo.

Audi RS 7 Sportback

Standardvarustusse kuuluvad musta Nappa nahaga kaetud ja rombikujulise mustriga sportistmed, mida kaunistavad reljeefsed RS-embleemid. Lisaks kuuluvad valikusse veelgi sportlikumad perforeeritud Valcona naha, kärjemustri ning RS-embleemidega sportistmed. Perforeerimine võimaldab esmakordselt pakkuda ka istmete ventileerimist.

Sõitjateruumi lisavad värvi kaks RS disainipaketti – punane ja hall – mille puhul kasutatakse kontrastseid õmblusi Alcantaraga kaetud roolirattal, käigukangi ümbrisel ja põlvepolsterdusel. Lisaks kuuluvad nende pakettide juurde värviliste servadega turvavööd ja RS põrandamatid. Sõitjateruumi isikupärastamiseks saab valida ka süsinikust, halli/pruuni värvi naturaalpuidust ja mattalumiiniumist viimistluselemente.

Uus RS 7 Sportback pakub paljusid võimalusi ja funktsioone, mida eelkäijal ei olnud. Esmakordselt saab Audi Sport’i viieukselist grand tourer’it kolmekohalise tagaistmega. Endiselt kuulub valikusse ka sportlik kahekohaline tagaiste. Pakiruumi maht on 535 liitrit, mida saab kahes osas kokku klapitava tagaistme seljatoe abil suurendada 1390 liitrini. Pikk tagaluuk avaneb ja sulgub standardina elektriliselt, lisavarustusena saab tellida nn mugavusvõtme, mis võimaldab tagaluuki avada ka jalaliigutusega.

Audi RS 7 Sportback numbrites

Võimsus

441

kW

(600 hj)

Kiirendus

3,6

sek.

0 kuni 100 km/h

Tippkiirus (lisavarustuses)

305

km/h

250 km/h (standardvarustuses)

V8 jõud: mootor ja ülekanne

Uue Audi RS 7 Sportbacki neljaliitrine TFSI mootor arendab 441 kW (600 hj), maksimaalne pöördemoment 800 Nm on kasutatav laias vahemikus 2050-4500 p/min. Sportback kiirendab 0-100 km/h vaid 3,6 sekundiga, tippkiiruseks on elektrooniliselt piiratud 250 km/h; Dynamic paketiga on tippkiirus 280 km/h ja Dynamic plus paketiga 305 km/h.

Tänu poolhübriidsüsteemile (MHEV) ja 48-voldisele põhielektrisüsteemile ühendab 4,0 TFSI maksimaalse võimekuse ja suurepärase efektiivsuse. Startergeneraator suudab liitiumioonakusse salvestada energiat kuni 12 kW. Kui juht vabastab gaasipedaali kiirusvahemikus 55- 160 km/h, valib auto kahe võimaluse vahel. Sõltuvalt olukorrast ja Audi drive select süsteemi seadetest RS 7 Sportback kas salvestab energiat või sõidab edasi väljalülitatud mootoriga. Kui juht vajutab gaasipedaali, käivitab startergeneraator mootori uuesti. MHEV tehnoloogia võimaldab stop-start süsteemil toimida kuni kiiruseni 22 km/h. Samal hetkel, kui uue RS 7 Sportbacki ees peatunud sõiduk alustab liikumist, käivitub mootor uuesti — ka siis, kui juht vajutab piduripedaali. MHEV-tehnoloogia võimaldab kütusekulu vähendada kuni 0,8 liitrit 100 kilomeetri kohta.

Järgmise efektiivsust suurendava tehnoloogiana kasutab uus RS 7 Sportback silindrite deaktiveerimise (cylinder on demand / COD) süsteemi. Sõites kõrgema käiguga madalal ning keskmisel koormusel ja pööretel, deaktiveerib see 2., 3., 5. ja 8. silindri, lülitades välja sissepritse ja süüte ning sulgedes nii sisse- kui ka väljalaskeklapid. Neljasilindrilises režiimis kohandatakse aktiivsete silindrite tööd vastavalt muutunud koormusele efektiivsemaks, samas kui deaktiveeritud silindrid toimivad peaaegu energiakadudeta nagu gaasiamortisaatorid. Kui juht vajutab gaasipedaali, aktiveeruvad silindrid koheselt uuesti. Iga ümberlülitus võtab aega napid millisekundid ning on sisuliselt märkamatud nii juhile kui ka kaassõitjatele.

Neljaliitrine mootor teeb ehedat ja sportlikku V8 häält. Audi drive select võimaldab nüüd jõuallika häält ka muuta. Veelgi võimsamat helitausta pakub lisavarustusse kuuluv mustade summutiotstega RS sportväljalase. Vastavalt juhi maitsele seadistatavad RS1 ja RS2 sõidurežiimid võimaldavad valida, kas eelistatakse sportlikumat või tasakaalukamat heli.

Neljaliitrise TFSI mootori jõud viiakse quattro nelikveoni optimeeritud käiguvahetuskiirusega kaheksaastmelise tiptronic käigukasti ja launch control stardiabifunktsiooni abil. Veojõudu jagatakse täismehaanilise diferentsiaali abil esi- ja tagatelje vahel suhtes 40:60. Kui üks ratas kaotab pidamise, suunatakse automaatselt rohkem pöördemomenti parema haarduvusega teljele. Esisillale võidakse suunata kuni 70 protsenti ja tagasillale kuni 85 protsenti veojõust.

Uue RS 7 Sportbacki elavat ja enesekindlat juhitavust tõhustab veelgi pöördemomendi juhtimine rataste vahel – see pidurdab õrnalt sisekurvipoolset ratast veel enne, kui see haarduvuse kaotab. Lisavarustusena pakutavate Dynamic ja Dynamic plus pakettidega on saadaval quattro sportdiferentsiaal, mis jagab sportlikul kurvisõidul pöördemomenti tagarataste vahel, parandades sellega veelgi haarduvust, stabiilsust ja dünaamikat.

Audi RS 7 Sportback

Elav juhitavus standardvarustuses: vedrustus

Uue RS 7 Sportbacki esi- ja tagasillas kontrollib piki- ning ristijõude viiehoovaline vedrustus. Nii abiraamid kui ka õõtshoovad on suures osas valmistatud alumiiniumist. Rööbe on ees 1668 millimeetrit ja taga 1650 millimeetrit.

Adaptiivne õhkvedrustus on seadistatud spetsiaalselt RS-i jaoks ning tänu uuele, 50 % suuremat jäikust võimaldavale õhkvedrumoodulile võimaldab see RS 7 Sportbackil saavutada tippkiiruse 305 km/h. Sport-õhkvedrustust saab kasutada kolmes režiimis ning selle funktsioonide hulka kuulub ka automaatne nivooreguleering. Tavaasendis on uue RS 7 Sportbacki kere 20 millimeetri võrra madalamal kui standardvedrustusega Audi A7 Sportbackil. Kiirusel üle 120 km/h langetatakse seda veel 10 millimeetri võrra. Soovi korral saab vedrustust ka 20 millimeetri võrra kergitada. RS-i sport-õhkvedrustuse kuninglikult lai seadistusvahemik pakub juhile vaba valikut kas maksimaalse sportlikkuse ja pikale sõidule sobiva mugavuse vahel.

Lisavarustusena pakutav RS sportvedrustus plus koos Dynamic Ride Control (DRC) süsteemiga tagab RS 7 Sportbackile veelgi parema teelpüsivuse ning juhitavuse. Kiirel sõidul vähendab see tunduvalt auto kaldumist ja õõtsumist. Uued, integreeritud juhtklappidega amortisaatorid võimaldavad Audi drive selecti sõidurežiimide vahel tähelepanuväärselt suurt erinevust.

Uue RS 7 Sportbacki standardvarustusse kuulub sportlik ja täpne progressiivne roolisüsteem. Lisavarustusena saab sportliku GT varustada dünaamilise nelikroolimisega. See ühendab pidevalt muutuva ülekandega dünaamilise esirataste pööramise ning eraldi võlli ja roolivarrastega tagarataste juhtimise. Madalal kiirusel pööravad tagumised rattad kuni viie kraadi ulatuses esiratastega vastassuunas. See vähendab pöörderingi kuni ühe meetri võrra ning tänu sellele on RS 7 Sportback kitsastes kurvides ja linnaliikluses veelgi elavam. Keskmisel ja suurel kiirusel pööravad tagarattad kuni kahe kraadi võrra esiratastega samas suunas, hoides auto kindlalt stabiilsena.

Juht saab Audi drive select dünaamiliste sõidurežiimide abil oma RS7 Sportbacki iseloomu muuta. Valikus on kuus profiili: comfort, auto, dynamic, efficiency ning ainult RS-ile pakutavad RS1 ja RS2, mida saab aktiveerida roolil asuva “RS MODE” nupuga. Audi drive select mõjutab muuhulgas mootori ja käigukasti juhtimist, roolivõimendust, vedrustust, dünaamilist nelikroolimist, quattro sportdiferentsiaali, mootori häält ja automaatse kliimaseadme tööd. RS2 sõidurežiimis saavad juhid nupuvajutusega lülitada elektroonilise stabiilsuskontrolli (ESC) sportrežiimi.

Audi RS 7 Sportback vedrustus

Uue RS 7 Sportbacki standardvarustuses on 10 kodaraga tähekujulise disainiga 21-tollised alumiiniumveljed ning rehvid mõõduga 275/35. Lisavarustusena pakub Audi Sport spetsiaalseid trapetsdisainiga 22-tolliseid viie V-kodaraga velgi ja rehve mõõdus 285/30. Veljed võivad olla kas hõbedased, matt-titaani värvi, läikivhallid või läikivad antratsiitmustad. RS-i pidurisadulad on värvitud mustaks, lisavarustusena võivad need olla ka punased. Ventileeritavad ja perforeeritud pidurikettad on mõõduga 420 millimeetrit ees ja 370 millimeetrit taga. Lisana pakutavate keraamiliste pidurite sadulad on kas hallid, punased või sinised. Keraamiliste piduriketaste läbimõõt on ees 440 millimeetrit ja taga 370 millimeetrit. RS-i keraamilised pidurid kaaluvad 34 kilogrammi vähem kui teraspidurid, vähendades seega vedrustamata massi.

Audi RS 7 Sportback

Parim võimalik varustus: info-ja meelelahutussüsteemid, juhiabisüsteemid, värvid ja materjalid

Audi Sport pakub uuele RS 7 Sportbackile külluslikku mugavus- ja ühenduvusvarustust ning juhiabisüsteeme. Atleetlik grand tourer ühendab ületamatu sportlikkuse ja suurepärase mugavuse pikkade vahemaade läbimiseks. Auto on juhile abiks väga erinevates olukordades. Valikus on üle 30 juhiabisüsteemi, teiste hulgas adaptiivne sõiduassistent, ristmikuassistent, sõiduraja vahetamise hoiatus, äärekivihoiatus ja 360-kraadi kaamera.

Audi RS 7 Sportback