Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi S7 Sportback | Esteetika ja dünaamika | Audi Eesti
Audi S7 Sportback

S7 Sportback

Esteetika ja dünaamika.
Audi S7 Sportback.

Keskmine kütusekulu: 6,5 l/100 km,
keskmine CO₂ heide: 170 g/km

Elegantne välimus, muljetavaldav võimsus, tippkvaliteediga sõitjateruum – Audi S7 Sportback veenab nii oma väliste kui ka sisemiste omadustega. Koge meie sportlikus kupees ka kõige moodsamat juhiabi-, info- ja meelelahutustehnoloogiat.

Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080-AS7_D_181001.jpg
1920x1080-AS7_D_181001.jpg

Elegantne ja emotsionaalne –
välisdisain

Audi S7 Sportbacki¹ välisdisain ühendab elegantsi ja progressiivse S-karakteri. Külgvaates defineerivad kupeelikkuse auto teravad jooned. Standardvarustusse kuuluv adaptiivne S-sportvedrustus muudab Audi S7 Sportbacki¹ baasmudeliga võrreldes madalamaks. Dünaamilisust rõhutavad spetsiaalsed S-elemendid.
Audi S7 Sportback¹ avaldab muljet standardvarustusse kuuluvate disainielementidega, mis eristavad seda baasmudelist: näiteks 20-tollised alumiiniumveljed. Tellida saab ka punased pidurisadulad. Küljepeeglite korpused on alumiiniumviimistlusega. S-kaitseraua külgmistel õhuvõtuavadel on pilkupüüdvad detailid. Valgustusega lävepakkudelt leiab valgustustatud ning rombiga rõhutatud S-embleemi, sama embleem on ka S-sportistmetel.

Side view Audi S7 Sportback
Rohkem varustusest
Audi S7 numbrites

Võimsus

257

kW

(349 hj)

Maksimaalne pöördemoment

700

Nm

Kiirendus

5.1

sekundit

0 kuni 100 km/h

Võimas ja dünaamiline –
mootor ja jõuülekanne

Audi S7 Sportbackile annab jõu sportlik diiselmootor. 257 kW (349 hj) arendava 3,0 V6 TDI (keskmine kütusekulu*: 6,5 l/100 km; keskmine CO₂ heide*: 170 g/km) maksimaalne pöördemoment on 700 Nm ja auto kiirendusvõime 0 - 100 km/h on 5,1 sekundit. Mootori pakutava võimsuse viib teele standardvarustusse kuuluv quattro nelikvedu. Kurvides parandab stabiilsust lisavarustusse kuuluv tagasilla sportdiferentsiaal.

The Audi S7 Sportback at night
Rohkem mootorist ja sõidudünaamikast
Rohkem interjöörist

Fookuses on digitaalsus

Teedrajav kasutuskontseptsioon, suur valik info-meelelahutusvõimalusi ning Audi Connect teenused – Audi S7 Sportback¹ pakub seda kõike. Standardvarustuse Audi virtuaalkokpitis asub sinu ees kõrgresolutsiooniga 12,3-tolline ekraan, millelt leiad kõik olulised näidikud nagu näiteks tahhomeetri, spidomeetri, kella, kütusejäägi ja sõiduulatuse. Vali lisavarustuse hulgast tehnoloogiad nagu näiteks Audi nutitelefoniliides (toetab operatsioonisüsteeme alates Apple iOS 10.0 ja Android 6), mis ühendab USB-pistiku kaudu su nutitelefoni autoga ning kuvab selle sisu MMI ekraanile.

Cockpit Audi S7 Sportback
Rohkem juhtsüsteemist

Selged tunnused

Neli summutiotsa, S7 embleem, S-difuusor ja katusespoiler – need detailid defineerivad Audi S7 Sportbacki¹.

Rear Audi S7 Sportback