Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi S8 TFSI | Kiire ja lõõgastav | Audi Eesti
Audi S8 TFSI

S8 TFSI

Kiire ja lõõgastav.
Audi S8 TFSI.

Keskmine kütusekulu: 11.4–11.3 l/100 km,
keskmine CO₂ heide: 260–258 g/km

Reisimine võib olla uskumatult lõõgastav: Audi S8 TFSI näitab kuidas – luksussedaan oma kõige sportlikumas vormis. Jõua sihtkohta kiirelt ja puhanult – see on eesmärk. Tänu külluslikule ruumikusele ja mugavusele, uuenduslikule kasutuskontseptsioonile, suurele hulgale info-, meelelahutus- ja ühenduvusvõimalustele ning võimsale topeltturboga V8 TFSI mootorile on see lapsemäng.

Audi S8
S8
Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080_AS8_D_181010-2.jpg
1920x1080_AS8_D_181010-2.jpg
Audi S8 TFSI spetsifikatsioon

Võimsus

420

kW

(571 hj)

Kiirendus

3,8

sek.

0 kuni 100 km/h

Maksimaalne pöördemoment

800

Nm

Võimsus kohtub efektiivsusega

Topeltturboga neljaliitrine V8 TFSI veenab oma näitajatega: maksimaalne pöördemoment on 800 Nm, võimsus 420 kW (571 hj) ja 0 - 100 km/h kiirendusaeg 3,8 sekundit. Kuid kõik see ei tähenda kompromisse efektiivsuses. Seda tänu standardvarustusse kuuluvale rihmajami ja startergeneraatoriga 48V poolhübriidsüsteemile ning Audi innovaatilisele silindrite deaktiveerimise tehnoloogiale. Kui mootor töötab osakoormusel, lülitatakse neli silindrist kaheksast välja. Müratase ning kasutatav võimsus sellest ei muutu, kuid paraneb efektiivsus ning väheneb CO₂ heide.

Vaimustav dünaamika

Naudi quattro pideva nelikveo eeliseid ning standardvarustusse kuuluvat dünaamilist nelikroolimist igal kiirusel. Tunned nende eeliseid optimeeritud sõidudünaamika ning lihtsa ja nauditava juhitavuse näol. Samuti standardvarustusse kuuluv teeolusid ennetavalt arvesse võttev aktiivvedrustus kontrollib iga ratta tööd eraldi ning kohandab seda vastavalt teeoludele. Kurvides summutab see tuntavalt külgsuunalisi jõude ja suurendab naudingut aktiivsel sõidul.

Audi S8
Rohkem juhiabisüsteemidest

Salongilik meeleolu

Sõitjateruumi disain rõhutab horisontaaljooni ning toob esile selle erilisuse ja eksklusiivsed detailid: näiteks kolmemõõtmelise mulje jätva süsinikuviimistlusega ehisliistud ning käiguvalitsa, spetsiaalsed sportliku disaini, S-embleemi ja S-mudelitele omaste õmblustega komfortistmed, alumiiniumivälimusega käiguvahetuslabad ning roostevabast terasest pedaalid ja jalatugi.

Audi S8
Rohkem interjöörist
Audi S8

Lihtne kasutuskontseptsioon

Standardvarustusse kuuluv MMI navigation plus koos MMI touch response süsteemiga teeb palju enamat kui lihtsalt mugav teenäitamine – see pakub kahe kõrgresolutsioonis puuteekraani abil ülevaadet sõiduki kõigist funktsioonidest. Audi connect võimaldab integreeritud Amazon Alexa assistendi kasutamist, mis hõlmab suhtlemist kõne – seega saad paljusid funktsioone juhtida lihtsalt oma hääle abil.

Eksklusiivselt karismaatiline

Auto dünaamilise iseloomu muudavad veelgi teravamaks eksklusiivsed detailid: näiteks sportlik Singleframe esivõre ning efektsed alumiiniumviimistlusega õhuvõtuavad esimeses kaitserauas. Oma panuse annavad ka alumiiniumviimistlusega peeglikorpused, standardvarustuse 20-tollised veljed ja lisana pakutavad punased pidurisadulad, efektsed küljelaiendid, muljet avaldav difuusor ning ovaalsed summutiotsad.

Audi S8