Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A8 | Tere tulemast tulevikku | Audi Eesti
Luksusauto Audi A8 Sedaan sõiduauto

A8

Tere tulemast tulevikku
Uus Audi A8

Vorsprung on meie lubadus. Kunagi varem pole see olnud aga nii kõikehõlmav ja kaugeleulatuv kui uue Audi A8 puhul, millel on uus disainikeel, uus juhtimiskontseptsioon ja uus kvaliteedi tase. Uus Audi A8 esindab luksusautode tulevikku.

Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080_InlineMediaGallery_AA8_171002.jpg
1920x1080_InlineMediaGallery_AA8_171002.jpg
  • Audi A8 disainist õhkub stilistilist määratlust – see annab märku uue disainiajastu algusest kogu kaubamärgi jaoks. Laia, püstise Singleframe-esivõrega esiosa ja voolujooneline jõuline kere sümboliseerivad sportlikku elegantsust, rafineeritust ja edumeelsust.

  • Tagaistujad saavad sisse-välja lülitada erinevaid funktsioone, nagu sisevalgustus, uued HD Matrixi lugemistuled ja istmemassaaž ning läbi eraldi seadme teha privaatseid telefonikõnesid. Tagaistujate jaoks on keskkonsoolis eemaldatav seade, mille OLED-ekraan on sama suur kui nutitelefon.

  • Kõike eksklusiivsem iste uues Audi lipulaevas on versiooni A8 L parempoolne tagaiste – see on valikuline lõõgastav iste nelja seadistusvõimaluse ja jalatoega. Sellel istmel istuja saab soojendada ja masseerida oma jalataldu tänu esiistme seljatoesse integreeritud seadmele, millel on palju erinevaid seadistusvõimalusi.

  • Juht kontrollib teabe- ja meelelahutussüsteemi suurelt ekraanilt sõrmepuudutusega. Nende käsutuses on kesksel tunnelkonsoolil asuv teine puuteekraan, mis tagab juurdepääsu kliimaseadme- ja mugavusfunktsioonidele ning teksti sisestamisele. Kui juht aktiveerib ülemisel või alumisel ekraanil mõne funktsiooni, kostab selle kinnituseks klõpsatus. Klaasisarnase välimusega juhtnupud reageerivad samamoodi. Tänu kuuldavale ja kombatavale tagasisidele ning üldkasutatavatele puutežestidele nagu ekraanil libistamine, reageerib uus MMI kasutajaliides puutele eriti täpselt, intuitiivselt ja kiirelt.

  • Varustuse ja materjalide valik on väga lai. Ülivõrdelist kvaliteeti õhkub igast detailist – alates istmepolstri perforatsioonist kuni õhuavade katete elektrilise avamise ja sulgemiseni.

  • Disainikeele eripäraks on vabadus, millele lisandub luksuslik, veidi langev hoiak. See selgitab A8 sarnasust küllusliku, avara salongiga. Võrreldes eelmise mudeliga on mõlema versiooni kered oluliselt pikemad. Tänu eelkäija omast suuremale küünarnukiruumile (1581 mm) pakub uus Audi A8 tippklassi sõidukitehulgas üht suuremat salongi.

  • Bang & Olufseni Advanced helisüsteem teeb Audi A8 salongis muusika kuulamisest unustamatu kogemuse. Kokku on autosse paigaldatud 23 kõlarit. Suletud korpustesse mahutatud kõlarid ei ole auto kerega otseselt ühendatud. See tähendab, et auto vibreerimine ei mõjuta heli kvaliteeti praktiliselt üldse. Peale selle on mõned kõlaritest ehitatud auto ülemise osa sisse näiteks A-piilari piirkonda ja nüüd ka esimest korda tahaossa B- ja C-piilarite vahele, ning igal kõlaril on oma kanal. Niimoodi pakub helisüsteem autos kolmemõõtmelist heli kogemust. Ja tulemus pole ka bändist just oluliselt vaiksem maksimaalne helivõimsus 1900 vatti tekitab tunde, nagu viibiksite staadionil rock-kontserdil (kui te muidugi just seda soovite).

  • A8 suudab osaleda ka nutikas vestluses. Autos on uus loomulik hääljuhtimissüsteem, mille abil saab juht aktiveerida mitmeid funktsioone. Teave sihtkohtade ja meedia kohta on kas pardasisene või see edastatakse läbi pilve LTE-kiirusel.

Silmside uue jõuga
Elegantsed disainielemendid on kombineeritud välise eksklusiivsuse ja sportliku võimekusega ning on Audi A8 individuaalsuse tunnuseks - meenutades originaalset quattro´t.
Lummav: Audi A8 iseloomujoon
Lummav: Audi A8 iseloomujoon
Disain
Liikudes edasi hõlpsasti
Audi kaubamärk on üleilmselt tuntud oma sportliku välimuse, kergkonsturktsiooni ja püsiva nelikveo poolest. Uue Audi A8 kere puhul kasutatakse mitme kergmetalli ja süsiniku kombinatsiooni "space frame concept" mille tulemuseks on A8 kergeim omas klassis. Kolmandiku võrra jäigem kere parandab oluliselt sõiduomadusi ning suurendab mugavust.
Kombineerides mugavust parema sõidudünaamikaga: "Audi AI ​​Active Chassis".
Uus tehnoloogia – Audi AI-aktiivvedrustus, on täisaktiivne vedrustussüsteem, mis märgatavalt suurendab mugavust ja sõidudünaamikat kõikides situatsioonides.
Rohkem veermikust
Luksusauto Audi A8 Sedaan hübriid

Audi esitleb esmakordselt induktiivset laadimist

Saabu ja alusta laadimist – Audi juhtmevaba laadimissüsteemi abil: : garaažipõrandal olev laadimisseade edastab 3,6 kW võimsuse induktiivselt auto vastuvõtjamähisesse.

Rohkem assistent süsteemidest
Luksusauto Audi A8 kontuurvalgustus

Elegants
uues valguses

Tänu mitmevärvilisele kontuurvalgustuspaketile on uue Audi A8 interjööri disainikeel stiilselt rõhutatud ja viidud uuele kvaliteedi tasemele.

Rohkem interjöörist
Rohkem infot juhtsüsteemist
Spetsifikatsioonid
400

Isikupärastatavat
funktsiooni

41

Juhi assistent süsteemi

8

Materjali- ja
ja värvikombinatsiooni

Luksusauto Audi A8 Sedaan sõiduauto