Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi e-tron S | Elektriline ja kiire | Audi Eesti
  • stage_exterior_front.jpg
Audi e-tron S Sportback

Audi e-tron S

Elektriline ja kiire. Audi e-tron S.

Keskmine energiatarve kWh / 100 km: 28.2 (NEDC); 28.3-26.8 (WLTP)
Keskmine CO₂ heide g / km: 0

Tänu dünaamikale, mida suudab pakkuda vaid võimas elektrimootor, on iga sõit uuenenud disainiga täiselektrilises Audi e-tron S-is äärmiselt põnev. Ülihea reaktsiooniga gaasipedaaliga Audi e-tron S kiirendab paigalt 100 km/h’ni vaid 4.5 sekundiga ja seda peaaegu hääletult. Sõiduulatus on ühe laadimisega tervelt 364 km (WLTP) ning muljetavaldavad on ka selle mudeli agiilsus ja veojõud.

Võimsus

Audi e-tron S-il on kolm elektrimootorit – neist kaks tagaosas. Vajadusel aktiveerub esiosas asuv kolmas mootor välgukiirusel, et pakkuda veelgi suuremat pöördemomenti või toetada jäistel teedel või kiiretes kurvides ennetavaid süsteeme. Kokku on süsteemil väljundvõimsust 370 kW.

Spetsifikatsioon

võimsus

370

kW

(503 hj)

Kiirendus

4,5

s

0 kuni 100 km/h

Tippkiirus

210

km/h

(elektrooniliselt piiratud)

Eest vaade Audi e-tron S

Sõit elektri jõul

Iga sõidu Audi e-tron S-iga muudab veelgi täiuslikumaks elektriline pöördemomendi juhtimine. Naudi sportlikku käsitsetavust, suuremat dünaamikat ja uuel tasemel juhitavust igasugusel pinnasel ja peaaegu iga ilmaga. Andurid jälgivad pidevalt sõidutingimusi ja jaotavad veojõudu tagarataste vahel vastavalt sinu sõidustiilile. Lisaks toetab süsteem valikulist pöördemomendi juhtimist: kurvis pidurdatakse peaaegu märkamatult kurvi sisekülje poolset esiratast, et vältida libisemist ja võimaldada paindlikumat ja neutraalsemat käsitsetavust.

Visuaalselt võimas

Audi e-tron S-i jõuline potentsiaal on kohe esmapilgul äratuntav. Rabava välimusega esikaitseraud, 23 mm laiendatud rattakoopad ja kaitseraua osana üle terve tagaosa ulatuv difuuser. Aktsente lisavad hõbedased elemendid alates esikaitseraua liistust kuni Singleframe-esivõreni ja difuuseri detailideni.

Läbinisti sportlik: interjöör

Audi e-tron S-i sportlik ja elegantne sisemus on välimusega kooskõlas. Seda tänu elektriliselt reguleeritavatele, nahaga/Alcantaraga kaetud sportistmetele ja sissepressitud S-logole ning rombimustrile. Sama sissepressitud logo kaunistab ka läveliiste ja rooli. Tänu avarale sisule pakub e-tron S rohkelt ruumi mugavaks sõiduks.

Värvid ja veljed

Kombineeri omavahel erinevaid värviviimistlusi ja velgi ning loo omale täielikult sinu soovidele vastav Audi e-tron S.
6Y6Y_CA0-Pyramid_AU51x_etron_001_00.jpg
Daytona-hall, pärleffekt Daytona-hall, pärleffekt
Antigua-sinine, metallik Antigua-sinine, metallik
Navarra-sinine, metallik Navarra-sinine, metallik
Catalunya-punane, metallik Catalunya-punane, metallik
Glacier-valge, metallik Glacier-valge, metallik
20" Kergmetallveljed, 5-V-kodaraga disain "S style" 20" Kergmetallveljed, 5-V-kodaraga disain "S style"
21" Kergmetallveljed, 5-kodaraga "star" disain "S style", grafiit-hall, osaliselt poleeritud 21" Kergmetallveljed, 5-kodaraga "star" disain "S style", grafiit-hall, osaliselt poleeritud
21" "Audi Sport" Kergmetallveljed, 5-Y-kodaraga "rotor" disain, must, osaliselt-poleeritud 21" "Audi Sport" Kergmetallveljed, 5-Y-kodaraga "rotor" disain, must, osaliselt-poleeritud

Kiirelt laadiv. Ja lõõgastav.

Audi e-tron S pakub lisaks kiirele sõidule ka kiiret laadimist. Autot saab laadida e-troni laadimissüsteemiga „compact“ mugavalt kodus või tänu laadimisteenusele „e-tron Charging Service“ laadimisjaamades, mida on Euroopas kokku tervelt 145 000. Suure võimsusega laadimist (HPC) võimaldavates jaamades saab e-tron S-i laadida 5%-lt 80%-ni umbes poole tunniga. Koostöös tippklassi rekuperatsioonisüsteemiga saab täiselektrilise linnamaasturiga ühe laadimisega sõita kuni 370 km (WLTP).