Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi e-tron S Sportback | Sportlik ja elegantne | Audi Eesti
  • stage_exterior_front.jpg
Audi e-tron S Sportback

Audi e-tron S Sportback

Sportlik ja elegantne. Audi e-tron S Sportback.

Keskmine energiatarve kWh / 100 km: 27.6-27.5 (NEDC); 28.0-26.4
Keskmine CO₂ heide g / km: 0

Täiselektriline Audi e-tron S Sportback avaldab muljet oma kolme võimsa elektrimootori, sportliku disaini ja sõiduulatusega, mis on ühe laadimisega kuni 370 km (WLTP). 370 kW-ne võimsus lubab kupee-linnamaasturil saavutada paigalt 100 km/h tunnikiiruse vaid 4.5 sekundiga ja nautida igat sõitu täiel määral.

Koge sõitu elektri jõul

Alates liikumahakkamise hetkest pakub Audi e-tron S Sportback muljetavaldavalt sportlikku sooritust ja puhast sõidunaudingut. Selle eest hoolitsevad kaks tagaosas asuvat elektrimootorit koos ülimalt hästi reageeriva gaasipedaaliga. Vajaduse korral aktiveerub välgukiirusel ka kolmas elektrimootor, et pakkuda veelgi suuremat pöördemomenti. Olenemata sellest, kas sprindid nullist sajani 4.5 sekundiga või sõidad püsikiirusel 210 km/h, on sinu käsutuses alati 370 kW võimsust, erakordne agiilsus ja suurepärane veojõud.

Spetsifikatsioon

Võimsus

370

kW

(503 hj)

Kiirendus

4.5

s

0 kuni 100 km/h

Tippkiirus

210

km/h

(elektrooniliselt piiratud)

Dynamic top view Audi e-tron S Sportback

Taasavasta elektrijõud

Iga sõidu Audi e-tron S Sportbackiga muudab veelgi täiuslikumaks elektriline pöördemomendi juhtimine. Naudi sportlikku käsitsetavust, suuremat dünaamikat ja täiesti uue taseme juhitavust igasugusel pinnasel ja peaaegu iga ilmaga. Andurid jälgivad pidevalt sõidutingimusi ja jaotavad veojõudu tagarataste vahel vastavalt sinu sõidustiilile. Lisaks toetab süsteem valikulist pöördemomendi juhtimist: kurvis pidurdatakse peaaegu märkamatult kurvi sisekülje poolset esiratast, et vältida libisemist ning võimaldada paindlikumat ja neutraalsemat käsitsetavust.

Vaieldamatult sportlik: disain

Audi e-tron S Sportbacki jõuline ja sportlik disain on uus viis meie disainikeele väljendamiseks. Kaldus tagaosa ja rattaid esile tõstvad rabavad kontuurid on äärmiselt muljetavaldavad. Kaheksanurkne helehall Singleframe iluvõre toob disaini e-mobiilsuse ajastusse.

Iseloomuga sportlane

Audi e-tron S Sportbacki avar sisemus kombineerib sportlikkust elegantsiga. Lisavarustusse kuuluvad reguleeritavad ja kohandatud kujuga istmed, mis on ventileeritavad ja kaetud perforeeritud nahaga. Dekoratiivliistud on harjatud alumiiniumist, tumedad või soovi korral ka avatud pooridega süsinikust. Ukselävede liistud on samuti kõrgekvaliteedilise alumiiniumviimistlusega. Lisavarustusena pakutav kontuur- ja miljöövalgustuse pakett loob pimedas unikaalse atmosfääri.

Värvid ja veljed

Kombineeri omavahel erinevaid värviviimistlusi ja velgi ning loo omale täielikult sinu soovidele vastav Audi e-tron S Sportback.
2D2D_CA0-Pyramid_AU51x_etronSB_001_01.jpg
Navarra-sinine, metallik Navarra-sinine, metallik
Antigua-sinine, metallik Antigua-sinine, metallik
Plasma-sinine, metallik Plasma-sinine, metallik
Foil-hõbedane, metallik Foil-hõbedane, metallik
Mythos-must, metallik Mythos-must, metallik
20" Kergmetallveljed, 5-kodaraga "V" disain 20" Kergmetallveljed, 5-kodaraga "V" disain
21" Kergmetallveljed, 5-kodaraga "star" disain, grafiit-hall, osaliselt poleeritud 21" Kergmetallveljed, 5-kodaraga "star" disain, grafiit-hall, osaliselt poleeritud
21" "Audi Sport" Kergnetallveljed, 5-Y-kodaraga "rotor" disain, must, osaliselt poleeritud 21" "Audi Sport" Kergnetallveljed, 5-Y-kodaraga "rotor" disain, must, osaliselt poleeritud

Kiirelt laadiv. Ja lõõgastav.

Audi e-tron S Sportback pakub lisaks kiirele sõidule ka kiiret laadimist. Autot saab laadida e-troni laadimissüsteemiga „compact“ mugavalt kodus või tänu laadimisteenusele „e-tron Charging Service“ laadimisjaamades, mida on Euroopas kokku tervelt 145 000. Suure võimsusega laadimist (HPC) võimaldavates jaamades saab e-tron S Sportbacki-i laadida 5%-lt 80%-ni umbes poole tunniga. Koostöös tippklassi rekuperatsioonisüsteemiga saab täiselektrilise linnamaasturiga ühe laadimisega sõita kuni 370 km (WLTP).