Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi e-tron Sportback | e-troni perekonna kupeemaastur | Audi Eesti
Eestvaade Audi e-tron Sportback

Audi e-tron Sportback

Disaini taassünd

Audi e-tron Sportback ühendab ruumika luksusmaasturi võimsuse neljaukselise kupee elegantsiga.

Külgvaade Audi e-tron Sportback

Faktid ja numbrid

Audi e-tron Sportback Eestvaade

Saavuta oma eesmärgid

Audi e-tron Sportback on muljetavaldava 452 km sõiduulatusega peamiselt tänu kõrgepingeakule. Rolli mängib ka rekuperatsioon ehk energia taaskasutamine.

Esteetiline pioneer

Audi e-tron Sportback õhkab sportlikku elegantsi. Atleetlikud disainielemendid all külgedel rõhutavad madalale paigaldatud akut ja aitavad sõiduki raskuskeset visuaalselt madalamale tuua.

Isegi interjöör on ekstravertne

Audi e-tron Sportbacki interjöör on täiuslik kombinatsioon digitaalsetest tehnoloogiatest ja ülimast mugavusest.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Audi e-tron Sportback eestvaade

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.