Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi e-tron | Särtsakas sõit | Audi Eesti
Tagantvaade Audi e-tron

Aita tulevikku kujundada

Avasta elektrimobiilsuse põnev maailm läbi Audi e-troni.

Audi e-tron

Numbrid ja faktid

Sõiduulatus

Väljasõit nädalavahetusel või pikem puhkusereis – 441 km maksimaalse sõiduulatusega Audi e-tron on pikkadeks teekondadeks loodud. Suur kõrgepingeaku ja nutikas rekuperatsioonisüsteem annavad samuti oma panuse.

Audi e-tron tagant

Istu rooli ja tunne end mugavalt

Teretulemast oma teise koju. Piisavalt pea- ja jalaruumi tagab mugava asendi ning kvaliteetsed materjalid jätavad eksklusiivse mulje. Naudi madalat mürataset tänu peaaegu helitule elektrilisele mootorile.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Nähtavalt elektriline

Audi e-troni viib Audi disainipõhimõtted elektriajastusse. Uued stilistilised võtmedetailid on näiteks silmapaistev disain uste alumises servas, eriline sõidutulede signatuur ning väljalasketorudest loobumine.

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

Audi functions on demand
Audi e-tron Sportback

Audi e-tron Sportback