Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi SQ2 | Kompaktne sportauto individualistile | Audi Eesti
  • stage_exterior_front.jpg
Külg- ja tagantvaade Audi SQ2

SQ2

Kompaktne sportauto individualistile.
Audi SQ2.

Kütusekulu kombineeritud: 7.7 l/100 km
Kombineeritud CO₂ heide: 176 g/km

Q2 perekonna uues tippmudelis koged Audi S-mudelitele omast kirglikku võimsust. Kompaktne linnamaastur ühendab sõidurõõmu, sportliku disaini, moodsaima multimeediasüsteemi ja nutikad juhiabiseadmed.

Lae alla
00:00 | 00:00
01_1920x1080-audi-sq2-my2021-2079.jpg
01_1920x1080-audi-sq2-my2021-2079.jpg

Sõidurõõm: dünaamiline ja võimas

Lisaks võimsale TFSI mootorile on Audi SQ2 dünaamilise sõidunaudingu taga täielikult kohanduv quattro nelikvedu. See võimaldab rataste vahel vastavalt vajadusele veojõudu jagada. S sport vedrustuse madalam kliirens ning spetsiaalne vedrude ja amortisaatorite seadistus tagab parema tagasisidega sõidudünaamika ja sportlikuma juhitavuse. Sinu Audi SQ2 sportliku iseloomu toob veelgi rohkem esile S-mudeli eriline hääl.

Sportlikkus numbrites

Võimsus

221

kW

(300 hj)

Pöördemoment

400

Nm

Maksimaalne

Kiirendus

4.9

s

0 kuni 100 km/h

Audi SQ2 360-kraadine vaade

Lase Audi SQ2 mudelil endale mõjuda 360° videoga

Sportlik välisdisain: efektne ja ekstsentriline

Välisdisaini lisavad dünaamilisust ja sportlikkust lisavarustusena pakutavad musta värvi ja kroomelementidega neli summutiotsa, mis on omased ainult S-mudelile, ning efektne tagaosa tervikuna, mille muudab erilisemaks S-disainiga kerevärvi katusespoiler. Oma panuse annab lisavarustuse musta värvi disainipakett, mille puhul on mustad elemendid Audi Singleframe esivõrel ja kaitseraudadel. Viimase lihvi annavad läikivmustad esispoiler ja peeglikorpused. Selle sportliku varustuse muudavad veelgi isikupärasemaks ainult SQ2-lt leitavad quattro kirjadega kleebised ustel.

MMI süsteem Audi SQ2

Otseühendus sihtpunktiga

Lisavarustusse kuuluv multimeediasüsteem MMI navigation plus võimaldab sul navigeerida, suhelda, saada teavet ja nautida laia valikut meelelahutusvõimalusi. Lisana on saadaval ka Audi virtual cockpit: selle uuenduslik täisdigitaalne 12,3-tolline näidikupaneel tagab paindliku ja selgelt struktureeritud infoedastuse sõiduki ja selle funktsioonide kohta. Kuvarežiimide hulka kuulub spetsiaalne S-vaade, mille fookus on tahhomeetril.

Värvid ja veljed

Kombineeri erinevaid värve ja velgi üksteistega, et luua enda soovidele vastav Audi SQ2.
Y1Y1_40S_Pyramid_AU32x_Q2_008_03.jpg
Tango punane, metallikvärv Tango punane, metallikvärv
Navarra sinine, metallikvärv Navarra sinine, metallikvärv
Daytona hall, pärlefekt Daytona hall, pärlefekt
Apple roheline, metallikvärv Apple roheline, metallikvärv
Glacier valge, metallikvärv Glacier valge, metallikvärv
19" kergmetallveljed, 5 V topeltkodaraga disain 19" kergmetallveljed, 5 V topeltkodaraga disain
19" Kergmetallveljed "Audi Sport", 5-kodaraga "trapezoid" disain, titaan-hall (matt), kõrgläikega 19" Kergmetallveljed "Audi Sport", 5-kodaraga "trapezoid" disain, titaan-hall (matt), kõrgläikega
19" Kergmetallveljed "Audi Sport", 10-kodaraga Y-disain 19" Kergmetallveljed "Audi Sport", 10-kodaraga Y-disain
19" Kergmetallveljed "Audi Sport", 5-topeltkodaraga disain, valged, sisemine muster titaan-hall (matt) 19" Kergmetallveljed "Audi Sport", 5-topeltkodaraga disain, valged, sisemine muster titaan-hall (matt)
19" Kergmetallveljed "Audi Sport", 10-kodaraga Y-disain, mustad, poleeritud 19" Kergmetallveljed "Audi Sport", 10-kodaraga Y-disain, mustad, poleeritud
Konfigureeri

Juhiabisüsteemid: mugavam ja ülevaatlikum

Audi SQ2-le on saadaval lai valik juhiabisüsteeme. Vali lisavarustuse hulgast näiteks “Driving” pakett, mis on sulle adaptiivse sõiduassistendiga abiks nii kiirendamisel, pidurdamisel, sõidukiiruse ja pikivahe hoidmisel kui ka oma sõidurajal püsimisel.

Dünaamiline esi- ja küljevaade Audi SQ2
Heida pilk interjöörile

Sõitjateruumi sportlik disain: progressiivne ja karismaatiline

Audi SQ2 avaldab muljet oma sportlikkusele keskenduva sõitjateruumiga. Juhi ja kaassõitja sportistmed tagavad täiusliku isteasendi ning suurepärase külgtoe. Stiilsust lisab veelgi ainult SQ2-le pakutav sõitjateruumi pakett, mis sisaldab teemandimustri ja punase istme keskosaga peent nappa nahkpolstrit. Lisavarustusse kuuluv meeleoluvalguse plus-pakett rikastab su Audi SQ2 sõitjateruumi atmosfääri mitmevärvilise valgusega.