Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Uus Audi Q5 | Veelgi sportlikum ja mitmekülgsem | Audi Eesti
Audi Q5

Q5

Rohkem kui linnamaastur.
Uus Audi Q5.

Keskmine kütusekulu: 5.4–5.3 l/100 km,
keskmine CO₂ heide: 143–139 g/km

Uus Audi Q5 ühendab endas Audi Avanti sportlikkuse suure igapäevase kasutajasõbralikkusega. Selle uus sportlik disainikeel kütkestab esimesest pilgust, nagu ka Q5 dünaamilisus mistahes teekonnal tänu quattro nelikveole.

Disain, mis võtab kananaha ihule

Uue Audi Q5 haarav disainikeel hõlmab endas sportlikke elemente ja enesekindlat karismat. Kõrgete õhuvõtuavade ja lameda laia kaheksanurkse ning vertikaalsete ribidega radiaatorivõrega annab uuenenud mudeli skulptuurne esiosa tunnistust selle väljapaistvast enesekindlusest. Trapetsikujulised väljalasketorud, horisontaalse iludetailiga difuusor ja kroomriba, mis kulgeb laternate all kogu auto laiuselt, panevad dünaamilisele disainile harmoonilise punkti.

Uued valgustusstsenaariumid

OLED-ide jagamine väikesteks eraldi juhitavateks segmentideks kolmemõõtmelises paigutuses tekitab muljetavaldava lahenduse, mis annab võimaluse luua uusi valgustusstsenaariume. Autot ostes on klientidel võimalik selle isikupärastamiseks valida kolme tagalaternate mustri vahel. Lisaks sellele kohandub tagalaternate muster kasutamisel automaatselt sõidurežiimiga. Digitaalsed OLED tagalaternad on varustatud lähedussensoritega: kui auto seisab ja tagant lähenev teine sõiduk või liikleja jõuab sellele lähemale kui kaks meetrit, süttivad suurema nähtava ala tekitamiseks automaatselt kõik OLED-i segmendid.
OLED tagalaternad Audi Q5
Külgvaade Audi Q5

Kütkestav sõidudünaamika

Uus Audi Q5 pakub muljetavaldavalt spontaanset ja dünaamilist kiirendust ning agiilset juhitavust. Selle standardvarustuses on täielikult varieeruv quattro vedu, mis võimaldab veojõudu rataste vahel vastavalt vajadusele jagada. Mehaanilise lukustamise funktsioon on mõeldud iseäranis hea sõidudünaamika toetuseks ning see jagab pöördemomendi viivituseta esi- ja tagasillale. Tulemus on väljapaistev haarduvus ja juhtimise stabiilsus. Elektrooniliselt kontrollitav õhkvedrustus koos pidevalt varieeruvate kohanduvate amortisaatoritega kõigil neljal rattal reguleerib automaatselt auto kõrgust ja amortisaatorite tööd. Lisaks sellele võimaldab Audi drive select muuta auto omadusi mitmete režiimide kaudu.

Argielust saab luksus

Suuruse, sooritusvõime ja funktsionaalsuse osas on Audi Q5 igapäevaeluks mõeldud tippklassi linnamaastur. Funktsioonid ja omadused, mida on kerge kasutada, aitavad kasutajatel igapäevaraskuseid enesekindalt ületada. Uue Audi Q5 kolmest osas koosnevat tagaistme seljatuge saab vajaduse järgi liigutada ette ja taha ning ka selle kalle on muudetav. Nutikad lahendused, nagu standardvarustuse erineval viisil kokkuvolditav matt, lisavarustusse kuuluv elektriline tagaluuk ja samuti lisavarustuses olev kohanduv õhkvedrustus, mille abil saab auto kõrgust manuaalselt esemete autosse laadimise lihtsustamiseks alandada.

Pagasiruum Audi Q5

Piisavalt ruumi individuaalsuse jaoks

Uuel Q5-l on helde ruumikontseptsioon piisava ruumiga viiele inimesele, sealhulgas rikkaliku pea- ja jalaruumiga. Kõrge istumisasend annab hea ülevaate liiklusest. Q5 horisontaalne kerejoon rõhutab laiuse ja mugavuse tunnet. Vormitud iluliist jookseb kogu armatuurlaua laiuses, võttes stiilselt kokku uuenenud mudeli elegantse olemuse. Istmetega seotud varustusena on saadaval ka massaažifunktsioon. Pimedas annab lisavarustuse sisevalgustuse pakett atraktiivseid aktsente, olles standardvarustuses interior design selection varustuspaketis.

MMI süsteem Audi Q5

Otsimine on asi minevikust

Kogu maailmaga ühenduses – Audi Q5 puhul ei pea sa ootama midagi vähemat. Näiteks internetist leitud huvi pakkuva koha juurde saad sa sõita navigatsiooniandmete abil ning ühtlasi kuvada selle lähedal olevaid tanklaid või parklaid. Kuvatud informatsioon sisaldab lahtiolekuaegu, teenuste saadavust ja hindu. Online traffic information plus funktsioon võib sul aidata leida kiireima tee sihtkohta tänu ülimalt detailsele reaalajas informatsioonile liiklusolude, võimalike takistuste ning liiklusummikute tekkimise ja hajumise kohta. MyAudi navigationi4 abil saad otsida sihtkohti ja planeerida teekonda nutitelefoni kasutades. Auto käivitamisel kantakse informatsioon imelihtsalt ja mugavalt üle auto navigatsioonisüsteemi ning tee juhatamine jätkub sealt. Autost lahkumisel võtab nutitelefon automaatselt teejuhtimise taas üle ja aitab sul lõplikku sihtkohta jõuda.