Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi Q5 Sportback | Uutmoodi linnamaastur | Audi Eesti
Dünaamiline eestvaade Audi Q5 Sportback

Q5 Sportback

Uutmoodi linnamaastur. Uus Audi Q5 Sportback

Keskmine kütusekulu: 7,6–5,3 l/100 km,
keskmine CO₂ heide: 182–140 g/km

Audi Q5 Sportback ühendab maasturi muljetavaldava sooritusvõime ja suurepärase kasutusmugavuse. Kupeelik katusejoon järgib uut sportlikku disainikeelt ning pidev quattro nelikvedu vaimustab igal sõidul.

Iga sõit on eneseväljendus

Audi Q5 Sportback on muljetavaldavalt dünaamilise ja karismaatiliselt enesekindla disainiga. Eriline on lai ja sujuvalt kalduv tagaosa, mis muudab katusejoone väljendusrikkalt kupeelikuks ning räägib suurepärasest aerodünaamikast. Horisontaalse ehisliistuga difuusor, tagatulesid ühendav kroomliist ja sportlik katusespoiler annavad dünaamilisele disainile lõpliku lihvi. Lisavarustusena pakutav S line pakett lisab veelgi sportlikke elemente.

Uued valgustusstsenaariumid

OLED-ide jagamine väikesteks eraldi juhitavateks segmentideks kolmemõõtmelises paigutuses tekitab muljetavaldava lahenduse, mis annab võimaluse luua uusi valgustusstsenaariume. Autot ostes on klientidel võimalik selle isikupärastamiseks valida kolme tagalaternate mustri vahel. Lisaks sellele kohandub tagalaternate muster kasutamisel automaatselt sõidurežiimiga. Digitaalsed OLED tagalaternad on varustatud lähedussensoritega: kui auto seisab ja tagant lähenev teine sõiduk või liikleja jõuab sellele lähemale kui kaks meetrit, süttivad suurema nähtava ala tekitamiseks automaatselt kõik OLED-i segmendid.
  • 1920x1080-audi-q5-sportback-oled-v1-my2021.jpg
    Signatuur 1
  • 1920x1080-audi-q5-sportback-oled-v2-my2021.jpg
    Signatuur 2
  • 1920x1080-audi-q5-sportback-oled-v3-my2021.jpg
    Signatuur 3
Pealtvaade Audi Q5 Sportback

Haarav sõidudünaamika

Audi Q5 Sportback pakub vaimustavalt spontaanset ja dünaamilist kiirendust ning agiilset juhitavust. Standardvarustusse kuulub ultratehnoloogiline quattro nelikvedu, mis jälgib pidevalt sõiduolusid ja jagab vastavalt sellele rataste vahel veojõudu. See tagab täpsuse ja sportliku, tagaveolist autot meenutava juhitavuse. Et saaksid nautida oma maitsele vastavat sõiduelamust, pakub Audi drive select erinevate karakteristikutega sõidurežiime. Vali kas rohkem dünaamilisust või mugavust või seadista täpselt oma maitse järgi nende kahe kombinatsioon.

Sõitjateruum: sportlik ja elegantne

Vaatamata oma langevale katusejoonele pakub Audi Q5 Sportback viiele sõitjale palju ruumi, sh piisavalt jala- ja pearuumi tagumisel istmel. Täielikult sportlikkusele fokuseeritud S line lisab visuaalset naudingut: esimesed sportistmed tagavad täiusliku sõiduasendi ja suurepärase külgtoe. Fine "Nappa" nahaga polstrid, Criollo pruuni värvi ja kontrastsete õmbluste istmed ning S-embleemid esiistmete seljatugedel rõhutavad veelgi auto sportlikku iseloomu.

Interjöör Audi Q5 Sportback
Audi virtual cockpit Audi Q5 Sportback

Sõna otseses mõttes teedrajav

Audi Q5 Sportback on ühenduses sinu ja kogu maailmaga. Tänu lisavarustusena pakutavatele Audi connect teenustele on sihtpunktide nagu näiteks tankla või parkla leidmine MMI navigeerimise abil (lisavarustus) tõeliselt lihtne. Reaalajainfo huvipunktide kohta annab ülevaate näiteks lahtiolekuaegade ja hindade kohta. Või kasuta internetiühendusega traffic information plus⁴ teenust, et saada reaalajas detailne ülevaade liiklusolude nagu liikluspiirangute ja liiklusummikute alguse ning lõpu kohta.