Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi Q7 | Veel kõrgemal tasemel | Audi Eesti

CO2-Emissionen*: STD: 158–150 g/km | STD: 158–150 g/km | STD: 158–150 g/km

Kraftstoffverbrauch kombiniert*: STD: 48.7–47.1 mpg | STD: 48.7–47.1 mpg | STD: 48.7–47.1 mpg

Keskmine kütusekulu l/100 km: 9.0-6.9; keskmine CO₂-heide g/km: 205–181. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.

Interjöör Audi Q7

Mitmekülgne tipptasemel linnamaastur

Intelligentsed tehnoloogiad, haarav sõidukogemus, võimas disain ja piisavalt ruumi kuni seitsmele inimesele – see on Audi Q7.

Audi Q7 külgvaade

Faktid ja numbrid

Keerukad funktsioonid, lihtne käsitlemine

Standardvarustusse kuuluv infotainment süsteem MMI navigation plus koos puutetundliku MMI touch ekraaniga on värav digitaliseeritud maailma. Keskkonsoolil asuva kahe suure värvilise ekraani abil saad juhtida navigatsiooni-, mugavuse- ja kliimafunktsioone. Nupuvajutusel annab süsteem puudutustele kuuldavat ja tuntavat tagasisidet. Süsteemi saab juhtida ka loomuliku kõnega. Lisavarustusse kuuluva Audi connect funktsioonide valik sisaldab kasulikke teenuseid nagu internetist huvi pakkuva koha otsing, online liiklusinformatsioon ja ülitäpsed Google Earth satelliitkaardid.

Audi Q7 interior design with focus on the cockpit

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äpita.

Audi Q7 Alexa

Sõidudünaamika

Standardvarustusse kuuluv quattro nelikvedu tagab sportlikku käsitlemise. Samuti standardvarustusse kuuluva Audi drive selectiga saad aktiivselt sõiduki karakteristikat mõjutada, sh sportvedrustust, mis reguleerib sõiduki kõrgust. Lisavarustusena saadaval olev kaldumise vähendamise süsteem, vähendab kere kaldumist ja kõigi rataste juhtimine tagab lihtsama manööverdamise ja sportliku käitlemise. Kõik mootorid on standardvarustuses poolhübriid tehnoloogiaga, mis tagab tõhusa sõidu väiksema kütusekuluga.

Audi Q7 rear view

Võimas ja sportlik välisilme

Veelgi sportlikkuma välimuse saavutamiseks on saadaval disainipaketid.

Eredalt valgustatud

LED esilaternad kuuluvad Audi Q7 standardvarustusse. Sul on võimalik esituled tellida ka HD Matrix LED ja Audi lasertehnoloogiaga. Esilaternad lisavad oma kuju ja valguslahendusega Audi Q7 mudelile visuaalset laiust. Aktiivset valgusjaotust võib pidada nende tehniliseks kvaliteedimärgiks. Muljetavaldava ulatusega Audi lasertuled asendavad LED täistulesid suurematel kiirustel.

Funktsionaalne ja valmis igaks päevaks

Lisavarustusse kuuluva kolmanda istmereaga on sõidukis ruumi kuni seitsmele inimesele. Teise ja kolmanda istmerea kokkuklappimisel on sõiduki pakiruumi maht 1995 liitrit. Kauba laadimiseks on erinevaid praktilisi võimalusi nagu sensoriga kontrollitav pagasiruumiluugi avamine, mis võimaldab sul pagasiluuki avada lihtsalt vaid jalaviipega. Eriti mugav, kui käed on parasjagu asju täis.

Audi Q7 luggage compartment

Audi exclusive

Muuda oma Audi Q7 Audi inspireerivalt omanäoliseks – nagu sina isegi. Valikus on erinevad dekoorliistud, värviline nahk ja väga lai valik erinevaid värviviimistlusi. Täpselt nagu sulle meeldib.

Audi Q7 Innenansicht

Functions on Demand

Functions on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

Functions on Demand
Eestvaade Audi Q7

Audi Q7 TFSI e

Keskmine kütusekulu: 3.0–2.8 l/100 km, keskmine energiatarve: 22.9–21.9 kWh/100 km, keskmine CO₂ heide: 69–64 g/km