Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi Q7 TFSI e | Innovaatiline peremaastur | Audi Eesti
  • stage_exterior_front.jpg
Audi Q7 TFSI e

Q7 TFSI e

Innovaatiline peremaastur.
Audi Q7 TFSI e

Keskmine kütusekulu: 3.0–2.8 l/100 km,
keskmine energiatarve: 22.9–21.9 kWh/100 km,
keskmine CO₂ heide: 69–64 g/km

Ükskõik milliste väljakutsetega sa silmitsi seisad – Audi Q7 TFSI e aitab sul nende kõigiga toime tulla! See efektse disaini, uuendusliku pistikhübriid-tehnoloogia ja hoolikalt läbimõeldud siseruumiga imposantne peremaastur on õige valik igas olukorras.

Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080-v2-gallery-ALBA_audi_Q7_e_m02-8_v02_lf.jpg
1920x1080-v2-gallery-ALBA_audi_Q7_e_m02-8_v02_lf.jpg
Audi Q7 TFSI e

Uuenduslik jõuallikas

Audi Q7 TFSI e ühendab endas võimsuse ja nutikuse: 55 TFSI e quattro elektrimootori ja kolmeliitrise V6 TFSI mootori koguvõimsus on 280 kW (381 hj), 60 TFSI e quattro võimsus aga 335 kW (456 hj). Ühtlasi suudab Q7 TFSI e läbida elektrirežiimis ja kohapealsete heitmeteta kuni 40 kilomeetrit. Lisaks oleme me oma uue mudeli varustanud eeskujuliku maastikusuutlikkusega, mille tagavad õhkvedrustus, elektromehaaniline roolivõimendus, Audi drive selecti maastikurežiim ja quattro nelikvedu.

Audi Q7 TFSI e
Audi Q7 TFSI e

Efektiivne sõit

Audi Q7 TFSI e nutikad tehnoloogiad soodustavad efektiivset ja säästlikku sõitu ning võimaldavad sul läbida pikki vahemaid – ka kõrvalistel teedel. Sa saad ise otsustada, kas sõidad puhtalt elektri jõul, elektrimootorit üldse mitte kasutades või valid hoopis kolme hübriidrežiimi vahel: täiselektriline EV, akut säästev režiim või siis hübriidrežiim. Lisaks analüüsib auto ennetavalt läbitavat marsruuti, et muuta sõit veelgi säästlikumaks ning mugavamaks. Kliimaseadme õhksoojuspump kasutab ära elektrimootori jääksoojust sõitjateruumi kütmiseks ning madala välistemperatuuri korral aku soojendamiseks. See võimaldab pikendada elektrilist sõiduulatust.

Audi Q7 TFSI e

Tippklassi laadimisvõimalused

Kas kodus või teel – Audi Q7 TFSI e laadimine on kõikjal võimalik. Näiteks annab Audi e-tron laadimisteenus Euroopas ligipääsu peaaegu 120 000 laadimispunktile. Olgu teenusepakkuja milline tahes, laadimist saad alustada e-tron laadimisteenuse kliendikaardiga. Audi elektriliste mudelite puhul saad oma nutitelefoni ja myAudi telefonirakenduse² abil ligipääsu Audi connect¹ teenustele. Telefonirakendusega on võimalik kontrollida aku laetust ja sõiduulatust, alustada laadimist, programmeerida laadimistaimerit ning vaadata laadimis- ja energiakulustatistikat. Lisaks näitavad nii telefonirakenduse kui ka MMI Navigation’i teekonnaplaneerijad laadimisjaamade asukohti. Nii on sul alati vabadus avastada uusi teid.

Audi Q7 TFSI e

Praktiline ja mugav

Audi Q7 TFSI e trumpideks on ruumikus ja praktilisus. Eriti käepärased on laadimise-mahalaadimise võimalused, näiteks kaugjuhitav pakiruumi avamine ja relsisüsteem pagasi kinnitamiseks. Kui sellest veel ei piisa, täiendavad mugavust lisavarustusse kuuluvad panoraamklaaskatus, õhukvaliteedipakett ning mitmevärviline kontuur- ja meeleoluvalgustuspakett.

Audi Q7 TFSI e

Esinduslik: välisdisain

Audi Q7 TFSI e annab efektiivsusele ning tipptehnoloogiale muljet avaldava vormi. Q7 TFSI e teravad nurgad ning atleetlikud pinnad on praeguse Audi disainikeele edasiarendus, mis väljendab parimat kvaliteeti: efektse kaheksanurkse Singleframe esivõrega, mida kaunistavad kuus kroomviimistlusega ribi; väljendusrikaste külgmiste õhuvõtuavade; saledate trapetsikujuliste lävekarpide, mis muudavad auto sihvakamaks; ning laiade rattakoobastega, mis räägivad maastikuvõimekusest. Tagumisi laternaid ühendab horisontaalne alumiiniumliist, mis muudab terviklikuks tumeda viimistlusega difuusori ja põhjakaitsega tagaosa disaini.

Valgustav tehnoloogia

Audi Q7 TFSI e puhul on valgustav kogemus ka üksainus sõidukord. HD Matrix LED esilaternad tagavad erakordse valgustuse, pimestamata teisi liiklejaid. Veelgi võimsamad on lisavarustusse kuuluvad Audi lasertuled, mis annavad peaaegu kahekordse pikkusega valgusvihu. Ning esitulede puhastussüsteem tagab, et valgustusvõimsus säilib ka siis, kui on sõidetud maastikul. Auto varustusse kuuluvad veel LED tagalaternad, dünaamiline tervitusvalgustus ja dünaamilised suunatuled.