Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi Q7 | Veel kõrgemal tasemel | Audi Eesti
The new Audi Q7

Q7

Veel kõrgemal tasemel:
Uus Audi Q7.

Suur luksusmaastur on saanud uue Q-perekonnale omase disaini ning pakub lisaks ruumikusele suurepärast dünaamikat ja erakordset mugavust. Poolhübriidtehnoloogia, digitaalne kasutuskontseptsioon ja lisavarustusse kuuluvad HD Matrix LED laseresituled on vaid mõned uue mudeli märkimist väärivad omadused.

360° vaade
Rohkem info- ja meelelahutusüsteemist

Sportlik teedel, võimas maastikul: vedrustus

Audi on uue varustuse abil märkimisväärselt parandanud Q7 dünaamilisust. Suurele linnamaasturile on lisavarustusena saadaval elektromehaaniline kaldumise vähendamise süsteem. Reguleeritavad stabilisaatorvarvad vähendavad ebatasasel teel sõites kere kaldumist. Sportlikumal kasutamisel on samuti fookus kere õõtsumise kompenseerimisel – kurvides vähendatakse seda olulisel määral.

Lisana on saadaval ka nelikroolimine: madalal kiirusel pööravad tagumised rattad kuni viie kraadi ulatuses esiratastega vastassuunas. See muudab auto juhitavuse elavamaks. Maanteel pööravad tagumised rattad stabiilsuse lisamiseks esiratastega vähesel määral samas suunas.

Tänu neile kõrgtehnoloogilistele süsteemidele on Audi Q7 linnaliiklustes ning teravates kurvides erakordselt hea manööverdusvõimega, täpne ja paindlik. Samas liigub Q7 maanteel väga mugavalt ja rahulikult – eriti koos adaptiivse õhkvedrustusega. Ühtlasi pakub õhkvedrustus reguleeritavat kliirensit, mis valmistab Q7 koos standardvarustusse kuuluva quattro nelikveoga ette maastikusõiduks tundmatutel radadel. Sobiva sõidurežiimi saab valida Audi drive select süsteemi seitsme profiili hulgast. Õhkvedrustus kuulub kõigi seitsmekohaliste versioonide standardvarustusse. S line pakett hõlmab pisut jäigemat sport-õhkvedrustust, mille puhul on kliirens 15 millimeetri võrra madalam kui tava-õhkvedrustusel.

Audi Q7

juhiabisüsteemid

Adaptiivne sõiduassistent, mis ühendab adaptiivse kiirushoidiku, ummikuassistendi ja rajahoidiku, vähendab juhi koormust – eriti pikkadel sõitudel. Efektiivsusassistendiga koostöös pidurdab ja kiirendab see teeolusid jälgides Audi Q7 ennetavalt. Ka hädaabi-assistent on uus: kui juht muutub mitteaktiivseks, peatab süsteem auto ning rakendab kaitsvaid ja päästemeetmeid. See funktsioon toimib nii automaat- kui ka manuaalrežiimis.

Audi Q7