Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi SQ7 TFSI | Võimas ja mitmekülgne | Audi Eesti
  • stage_exterior_front.jpg
Hier sehen Sie die neue A4 Limousine

SQ7 TFSI

Võimas ja mitmekülgne
Audi SQ7 TFSI.

Puhas sõidurõõm, jõuline välimus ja suurepärane ruumikus – kõik see võtab kokku Audi SQ7 TFSI olemuse. Salongis veenab pere-linnamaastur sõitjaid kõrge mugavuse ning meelelahutus- ja infosüsteemi uusimate kasutusvõimalustega. Vajutus gaasipedaalile päästab valla 373 kW (507 hj) arendava V8-TFSI-mootori jõu.

Spetsifikatsioon

Võimsus

373

kW

(507 hj)

Maksimaalne pöördemoment

770

Nm

Kiirendus

4,1

sek

0 kuni 100 km/h

Võimas jõuallikas

Audi SQ7 TFSI südameks on 4-liitrine TFSI-mootor. V8-mootor arendab 373 kW (507 hj), saavutab suurimaks pöördemomendiks 770 Nm ja kiirendab Audi SQ7 TFSI paigalt kiiruseni 100 km/h 4,1 sekundiga. Tippkiirus on piiratud 250 kilomeetriga tunnis. Nutikas "cylinder on demand" tehnoloogia tõstab efektiivsust ja parandab sõidumugavust. Poolhübriidtehnoloogia võimaldab mootori sõidu ajal vastavalt oludele välja lülitada ja seeläbi kütusekulu vähendada. Süsteemi toidetakse 48-voldise pingega võrgust.

Digitaalne maailm

Audi Connect uuendusliku juhtkontseptsiooni ja pakutavate teenuste suure valikuga saab oma digitaalse argipäeva Audi SQ7 TFSI pardale lihtsasti üle kanda. Põhivarustusse kuulub tipptasemel info- ja meelelahutussüsteemi MMI Navigation plus uusima põlvkonna versioon koos puutetundliku liidesega MMI touch response. Süsteemi saate juhtida kahelt keskkonsoolis asuvalt suurelt värviekraanilt. Puutefunktsioon on üles ehitatud nii, et ekraanile vajutamisel antakse kasutajale tuntav ja kuuldav tagasiside. Eeskätt pikemateks sõitudeks on saadaval hulgaliselt tellitavaid lisavõimalusi. Näiteks saab huvipunktide otsingu abil leida lähiümbrusest vaatamisväärsusi, tänu reaalajas saadavale liiklusteabele on võimalik vältida järgmist ummikut, Google Earth™ GPS-i abil aga jõuate lihtsasti sihtkohta.

MMI süsteem Audi SQ7 TFSI

Interjöör: kõrgtehnoloogiline, sportlik, mugav

Audi SQ7 TFSI salong pakub kõiki mugavusi, mida te luksuslikult linnamaasturilt oodata oskaksite. Otse juhi ees näitab lisavarustusse kuuluva Audi virtual cockpit'i 12,3-tolline kõrglahutusega ekraan sõiduki olulisi andmeid nagu mootori pöörlemissagedus ja sõidukiirus eriti muljetavaldava teravusega. Lisavarustusse kuuluvad sportistmed S plus ning samuti lisavarustusena saadav alt „lõigatud“ ning nahaga kaetud sportrool rõhutavad Audi SQ7 TFSI sportlikku olemust. Mõnutunnet saab veelgi täiendada lisavarustusse kuuluva õhukvaliteedi-paketi või mitmevärvilise kontuur- ja meeleoluvalguse paketiga.

Interjöör Audi SQ7 TFSI
Rohkem ruumikusest

Sportlik viimsete detailideni

Audi SQ7 TFSI veenab mitte ainult oma sisemiste väärtuste, vaid ka välimusega. Baasmudeliga võrreldes rõhutavad sportlikkust arvukad S-seeriale iseloomulikud detailid. Tagantvaates jäävad silma kroomitud iluliist tagaluugil ning S-seeria eriline, nelja väljalasketoruga kaitseraud. Rataste valik ulatub (lisavarustusena) kuni 22-tollisteni. Lisavarustusse kuuluvate punaste pidurisadulatega saate auto sportlikkust täiendavalt rõhutada.

Silmapaistev „nägu”

Just eestvaates tuleb Audi SQ7 TFSI sportlik iseloom kõige teravamalt esile. Kõige silmatorkavam tundemärk on kaheksanurkse kujuga ja püstiste topeltribidega Singleframe radiaatorivõre. S seeria kaitserauas tõusevad esile Seleniit-hõbedased elemendid. Esiosa ääristavad silmapaistvad esilaternad. Lisavarustusena saadav Tipp-pakett sisaldab HD Matrix esilaternaid koos Audi laservalgustuse, dünaamilise valgustuse ja dünaamiliste suunatuledega.

Eestvaade Audi SQ7 TFSI