Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi Q8 TFSI e | Progressi eesliinil | Audi Eesti
Külgvaade Audi Q8 TFSI e

Q8 SUV TFSI e

CO2-Emissionen{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 254–213 g/km

Kraftstoffverbrauch (kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 34.9–25.2 mpg

Dünaamiline Audi Q8 TFSI e

Progressi eestvedaja

Võimsa pistikhübriidtehnoloogia ja põneva disainikeelega Audi Q8 TFSI e on Audi kõige progressiivsem kupeemaastur.

Q8 TFSI e spetsifikatsioon

Maksimaalne pöördemoment

700

Nm

Kiirendus (0–100 km/h)

5.4

s

Võimsus

340

kW

Külgvaade Audi Q8 TFSI e

Faktid ja numbrid

Kohandatud vastavalt sinu vajadustele

Audi Q8 TFSI e ühendab kahe maailma parimad omadused: elektriliselt sõidab see äärmiselt vaikselt ja kohalike heitmeteta. Ja hoolimata minimaalsest mürast tagab elektrimootor võimsa kiirenduse.

Lihtne laadimine

Audi Q8 TFSI e puhul on saadaval lai valik laadimisvõimalusi nii kodus kui teel olles.

 Audi Q8 TFSI e

Laadimine kodus Koduseks laadimiseks võimsusega 7.4 kW on standardvarustuses saadaval e-tron compact laadimissüsteem ja lisavarustusena, veelgi mugavamaks laadimiseks, on saadaval Audi Wallbox.

Kupeemaasturi tõeline olemus

Audi Q8 60 TFSI e sportlike elementide hulka kuulub ka näiteks S line sportpakett. Progresiivset muljet kujunadavad muu hulgas ka standardvarustusse kuuluvad HM matrix LED esilaternad ja LED tagalaternad ning punased pidurisadulad. Audi Q8 55 TFSI e standardvarustusse kuuluvad 19-tollised 5-kodaraga „Aero“ disainiga kergmetallveljed. Mõlemat mudelit on võimalik muu lisavarustusega veelgi enam isikupärastada.

.

Kutsuvalt väljendusrikas

Audi Q8 60 TFSI e interjööri standardvarustus on samuti sportlik.

Sportistmed Audi Q8 TFSI e

Elegantne ja sportlik: Interjöörist leiab kohandatavad sportistmed, ees Alcantara/naha kombinatsioonis ja pressitud S logoga seljatoel.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Amazon Alexa: Nüüd saad Alexat kasutada ka Audis, sest populaarne häälkäsklusteenus on ka sõidukisse integreeritav. Kuula uudiseid küsi viimast ilmateadet või sporditulemusi, mängi muusikat ja palju muud. Samuti saad teel olles juhtida ka nutikodu seadmeid.

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

Audi app