Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi Q8 | Q perekonna uus nägu | Audi Eesti
Dünaamiline tagantvaade Audi Q8

Q-perekonna tippmudel

Audi Q8 ühendab sportliku kupee emotsionaalsed omadused suure maasturi praktilise mitmekülgsusega.

Progressiivne välisdisain

Audi Q8 püstine jõuline iluvõre koos ettepoole suunatud spoileriga ning suured õhuvõtuavad rõhutavad mudeli enesekindlat olemust.

Paindlik ja mitmekülgne ruumikontseptsioon

Kolmeosalist tagaistet saab liigutada vastavale sellele, kas ruumi on vaja rohkem reisijatele või pagasile. Tagaistmete alla klappimisel kasvab pagasiruumi mahutavus 1755 liitrini ning kauba peale ja maha laadimine on tänu elektrilisele tagaluugile ülimalt mugav.

Nutikalt ühendatud

Audi Q8 standardvarustusse kuulub puutetundliku ekraaniga MMI navigation plus. Navigatsioon pakub teekonna soovitusi ja üksikasjalikku informatsiooni nagu huvipakkuvad kohad, alternatiivsed teed ja palju muud. Audi connect pakub teenuseid nagu informatsioon ohtude kohta või veebiuudised.

Interjöör

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Sportlik sõidukogemus

Dünaamiline, tagaratastele suunatud jõujaotusega ja iga ratta jaoks täpselt välja arvutatud sooritus. quattro pidev nelikvedu ja iselukustuv keskdiferentsiaal, mis kannab jõu esisillale ja tagasillale vahekorras 40:60, tagavad suurepärase haardumise ja otsesuunalise stabiilsuse.

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

Audi App
Audi Q8 TFSI e

Audi Q8 TFSI e