Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi SQ8 | Sportlane, kupee ja linnamaastur | Audi Eesti

CO2-Emissionen{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 289–279 g/km

Kraftstoffverbrauch kombiniert{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 23.0–22.2 mpg

SQ8 TFSI külgvaade

Sportauto, kupee ja linnamaastur

Progressiivne disain, võimas mootor, püsiv quattro nelikvedu ja suurepärane mugavus kõigile autos istujatele – Audi SQ8.

Keskmine CO₂-heide g/km: 276–275 .Keskmine kütusekulu l/100 km: 12.1–12.0. Keskmine kütusekulu, energiatarve ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.

SQ8 spetsifikatsioon

Võimsus

373

kW

Kiirendus (0–100 km/h)

4.1

s

Maksimaalne pöördemoment

770

Nm

SQ7 TFSI peegel

Numbrid ja faktid

Dünaamiline sõidukogemus

Tänu innovaatilistele veerimiku tehnoloogiatele on Audi SQ8 korraga stabiilne ja sportlik ning suurenenud sõidumugavusega. Adaptiivne sportveermik reguleerib sõiduki kõrgust automaatselt. Standardvarustusse kuuluv nelikvedu võimaldab paremat manööverdamist ja sportlikku sõidustiili. Lisavarustusse kuuluvad keraamilised pidurid tagavad suurepärase aeglustuse ning avaldavad muljet soorituse ja vastupidavusega.

Audi SQ8 Dünaamiline külgvaade

CO2-Emissionen{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 289–279 g/km

Kraftstoffverbrauch kombiniert{ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 23.0–22.2 mpg

Sportlik disain

Jõulist esiosa iseloomustab kerega sama värvi S- spetsiifiline kaitseraud. Singleframe iluvõrel tõusevad esile püstised topeltribid, samas kui progressiivselt kujundatud külgmistel õhukanalitel on matt Titanium-must disain. Tagaosas domineerib läbiva tulederibaga, S-spetsiifilise difuusoriga ja nelja väljalasketoruga horisontaalne disain.

Audi SQ8 TFSI külgvaade

Jõuline välimus: Külgvaates paneb end maksma dünaamiline kupeelik siluett. S-spetsiifilised küljepaneelid ja standardvarustusse kuuluvad 21-tollised veljed rõhutavad Audi SQ8 sportlikku loomust veelgi.

Mahukas, elegantne, sportlik

Naudi pressitud S-embleemi ja kontrastõmblustega sportistmeid. Lisavarustusena on saadaval ka sportistmed „Plus“, millele on integreeritud peatugi ja küljepolstrid ning istmesoojendus ja – jahutus koos massaažifunktsiooniga.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Amazon Alexa Audi SQ8 TFSI

Amazon Alexa: Nüüd saad Alexat kasutada ka Audis, sest populaarne häälkäsklusteenus on ka sõidukisse integreeritav. Kuula uudiseid küsi viimast ilmateadet või sporditulemusi, mängi muusikat ja palju muud. Samuti saad teel olles juhtida ka nutikodu seadmeid.

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

Audi functions on demand
 Audi Q8

Audi Q8