Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi Q8 TFSI e | Progressi eesliinil | Audi Eesti
  • stage_exterior_front.jpg
The Audi Q8 TFSI e in a charging situation

Q8 TFSI e

Progressi eesliinil. Audi Q8 TFSI e.

Keskmine kütusekulu: 2.8–2.6 l/100 km,
keskmine energiatarve: 22.9–21.9 kWh/100 km,
keskmine CO₂ heide: 63–59 g/km

Uutmoodi sportlikkus. Meeliköitva disainiga võimas pistikhübriid: Audi Q8 TFSI e on läbi aegade Audi kõige eesrindlikum kupee-linnamaastur, mis pakub vaimustavat sõiduelamust ja nutikaid laadimisvõimalusi nii kodus kui ka teel olles.

Dünaamiline tagantvaade Audi Q8 TFSI e

Kahe mootori jõud

Audi Q8 TFSI e ühendab elektrimootori ja V-6 sisepõlemismootori eelised ning on saadaval kahes võimsuses: Audi Q8 55 TFSI e elektriline sõiduulatus on 44 - 47 kilomeetrit, koguvõimsus 280 kW ja kiirendus 0 - 100 km/h 5,8 sekundit. Audi Q8 60 TFSI e võimsus on lausa 340 kW, elektriline sõiduulatus 44 - 45 km ja kiirendus 0 - 100 km/h võtab aega vaid 5,4 sekundit.

Audi Q8 60 TFSI e spetsifikatsioon

Pöördemoment

700

Nm

Maksimaalne

Kiirendus

5.4

s

0 kuni 100 km/h

Võimsus

340

kW

(462 hj)

Võimas, progressiivne, efektiivne

Audi Q8 TFSI e pistikhübriid pakub tõelist sõidurõõmu ning tänu sõidu ajal toimuvale rekuperatsioonile salvestab süsteem elektrienergiat.

Sõiduulatus elektrijõul
kuni 47 km

Audi Q8 TFSI e kodulaadimine

e-troni standardse compact-laadimissüsteemi abil saad autot mugavalt kodus laadida. Auto varustusse kuuluvad kahe erineva pistikuga ühenduskaablid (kodu- ja suurema võimsusega ühenduste jaoks).

Kodus laadimine Audi Q8 TFSI e
 
Laadimine avalikus laadimisjaamas
 

Laadimine avalikus laadimisjaamas

Naudi e-tron Charging Service’i eeliseid: üle 150 000 laadimispunkti 25 Euroopa riigis, erinevad tariifid linnas sõitjale ja aktiivsele autokasutajale, nutikas navigeerimine ja ülevaade kõikidest sinu laadimistest ning arvetest.

Veljed ja värvid

2Y2Y_U04_Pyramid_AU53x_Q8_003_00.jpg
Glacier-valge, metallikvärv Glacier-valge, metallikvärv
Daytona-hall, pärleffektvärv Daytona-hall, pärleffektvärv
Matador-punane, metallikvärv Matador-punane, metallikvärv
Galaxy-sinine, metallikvärv Galaxy-sinine, metallikvärv
Orca-must, metallikvärv Orca-must, metallikvärv
22" Kergmetallveljed, 5 Y-kodarga disain, grafiit-hall, osaliselt poleeritud 22" Kergmetallveljed, 5 Y-kodarga disain, grafiit-hall, osaliselt poleeritud
22" Kergmetallvejled "Audi Sport", 5-topeltkodaraga "modular" disain, hall (matt) 22" Kergmetallvejled "Audi Sport", 5-topeltkodaraga "modular" disain, hall (matt)
22" Kergmetallveljed "Audi Sport" 5-V-kodaraga "star" disain, must, osaliselt poleeritud 22" Kergmetallveljed "Audi Sport" 5-V-kodaraga "star" disain, must, osaliselt poleeritud
22" Kergmetallveljed "Audi Sport" 5 V-kodaraga "star" disain, bronks (matt), osaliselt poleeritud 22" Kergmetallveljed "Audi Sport" 5 V-kodaraga "star" disain, bronks (matt), osaliselt poleeritud
23" Kergmetallveljed "Audi Sport" 10-kodaraga "trapezoid" disain, titanium hall (matt), osaliselt poleeritud 23" Kergmetallveljed "Audi Sport" 10-kodaraga "trapezoid" disain, titanium hall (matt), osaliselt poleeritud
Konfigureeri

Linnamaastur võib olla väga sportlik!

Audi Q8 60 TFSI e sportlikkus väljendub ka varustuses, näiteks S line sportpaketis. Progressiivse disaini taga on standardvarustusse kuuluvad HD matrix LED esituled ja LED tagatuled ning punast värvi pidurisadulad. Audi Q8 55 TFSI e standardvarustuses säravad 19-tollised viie kodara ja aero-disainiga valuveljed. Paljud lisavarustuse elemendid võimaldavad mõlemat versiooni veelgi isikupärasemaks muuta.

Uus Audi Q8 TFSI e

Uus Audi Q8 TFSI e

360 degree view
Sportistmed Audi Q8 TFSI e

Kutsuvalt väljendusrikas

Audi Q8 60 TFSI e standardvarustusse kuulub kutsuvalt sportlik sõitjateruum. Autost leiab palju tähelepanuväärset varustust, muu hulgas suures ulatuses reguleeritavad Alcantara/nahkpolstri ja S-embleemidega sportistmed.

Audi Q8 TFSI e standardvarustuses on MMI navigation plus koos puutetundliku MMI ja Audi connectiga, samuti Audi virtual cockpit ja spetsiaalsed TFSI e näidikud. Need kuvavad süsteemi väljundvõimsust ja valitud sõidurežiimi, samuti seda, kui täis on laetud aku ja sellele vastavat sõiduulatust.