Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi SQ8 | Sportlane, kupee ja linnamaastur | Audi Eesti
  • stage_exterior_front.jpg
Der Audi SQ2 TDI in dynamischer Vorbeifahrt

SQ8 TFSI

Sportlane, kupee ja linnamaastur.
Audi SQ8 TFSI.

Progressiivne disain, võimas mootor, püsiv quattro nelikvedu ja suurepärane mugavus kõigile autos istujatele – Audi SQ8 TFSI on kombinatsioon dünaamilisest luksklassi kupeest, emotsioone tekitavast sportautost ja ruumikast linnamaasturist. Tervikule paneb punkti kompleksne põhivarustusse kuuluv info- ja meelelahutussüsteem.

Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080_ASQ8_191002.jpg
1920x1080_ASQ8_191002.jpg
Spetsifikatsioon

Võimsus

373

kW

(507 hj)

Maksimaalne pöördemoment

770

Nm

Kiirendus

4,1

Sek.

0 kuni 100 km/h

Võimas mootor

Audi SQ8 TFSI on varustatud 4,0-liitrise TFSI mootoriga. Biturbo V8 mootor arendab 373 kW (507 hj) võimsust ja selle maksimaalne pöördemoment on 770 njuutonmeetrit. Kiirendus 0-100 km/h on 4,1 sekundit ja tippkiirus on piiratud 250 km/h juures. Samuti standardvarustusse kuuluv 48-voldine poolhübriidtehnoloogia vähendab kütusekulu läbi energia salvestamise ja sõiduki mootori valikulise väljalülitamisega.

Tagantvaade Audi SQ8
Rohkem sõidudünaamikast

Digitaalne maailm

Audi SQ8 TFSI pardal ootavad sind teedrajav juhtimiskontseptsioon, suur standardvarustusse kuuluv teabe- ja meelelahutusseadmete valik ning lisavarustusena Audi connecti teenused. Põhivarustusse kuuluval Audi kõrglahutusega 12,3-tollisel Virtual cockpit ekraanil leiad enda ees kõik olulise, nagu spidomeetri, tahhomeetri, kella ja kütusenäidiku ning allesjääva sõidukauguse info. Põhivarustusse kuuluv tipptasemel teabe- ja meelelahutussüsteem MMI Navigation plus koos keskkonsoolil asuva kahe ekraaniga puutetundliku juhtkontseptsiooniga MMI touch response on sinu värav digimaailma.

Interjöör Audi SQ8 TFSI
Rohkem info- ja meelelahutussüsteemist

Ruumikas, elegantne, sportlik

Suure ruumikuse kõrval kõigi autos istujate jaoks pakub Audi SQ8 TFSI ka sportlike elementidega, viimistletud sisedisaini: astu autosse üle põhivarustusse kuuluvate ning ees ja taga asuvate alumiiniumdetailidega lävepakkude ning võta koht sisse standardvarustusse kuuluvatel S-logodega ja kontrastõmblustega sportistmetel. Lisavarustusena on saadaval S-sportistmed „Plus“ koos integreeritud peatugede ja kõrgete küljetugede ning soojendus- ja massaažifunktsiooniga. Standardvarustusse kuuluvad roostevabast terasest pedaalid ja jalatoed ning multifunction plus puhul kolme kodaraga nahkrool. Põhivarustuse valguspakett hoolitseb meeleoluka õhkkonna eest. Heaolutunnet saab veelgi suurendada lisavarustuse õhukvaliteedipaketi või panoraam-klaaskatusega. Tänu oma suurtele mõõtmetele pakub Audi SQ8 TFSI ka suurt pagasiruumi. Praktiliste omadustega pagasi peale- ja mahalaadimiseks, näiteks lisavarustuse tagaistme „Plus“ ja kinnituskomplekti ning rööbassüsteemiga, muutub argielu hõlpsasti kergemaks.

Interjöör Audi SQ8 TFSI

Abistajad taustal

Lase end Audi SQ8 TFSI roolis toetada juhiabisüsteemidel. Lisaks üksikfunktsioonidele on sinu käsutuses ka lisavarustusena eelseadistatud paketid. Kõige hõlmavam neist on abipakett Plus, mis ühendab abipakette Tour, City ja Parking. See sisaldab näiteks kohanduvat kiirushoidikut, mis aitab sind kiirendamisel, pidurdamisel, kiiruse hoidmisel ja pikivahe hoidmisel. Exit hoiatus tuvastab tagant liginevaid sõidukeid. Kriitilise olukorra tuvastamisel süttivad uste sees olev hoiatusriba ja küljepeeglites paiknevad LED-tuled. Lisaks sellele takistatakse lühikest aega ukse avanemist.

Audi SQ8 välisilme

Heledalt valgustatud

Audi SQ8 TFSI põhivarustuses on LED-esilaternad, mis tagavad päevavalgusele sarnase valgustuse ja sellega ka suurema ohutuse. Lisana on saadaval ka dünaamilise valgusvihu juhtimisega ning dünaamiliste suunatuledega HD Matrix LED-esilaternad. Audi SQ8 TFSI sportlik optika sobitub sõiduki progressiivse disainiga ning uuenduslik tehnoloogia valgustab teed täpselt ilma teisi liiklejaid pimestamata. Dünaamiline valgusvihu juhtimine ja dünaamilised suunatuled on kõrgelt tunnustatud tehnoloogiad.

Audi SQ8 Matrix LED esilaternad