Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Talvekampaania | Teeninduskampaaniad | Audi Eesti
  • stage_exterior_front.jpg
Samsung X Audi eripakkumine kampaania laoautod maastur

Talvevarustus

Temperatuur on alla nulli, teed on lumised ja sul on vaja ruumi oma talve varustuseks?
Kõlab nagu tingimused on perfektsed! Me teeme kindlaks, et oled stardivalmis ja naudid talve.

Audi rehvide teenus

Puhastame teed talve tegevusteks. Kui talv on ümber nurga, on aeg vahetada oma rehvid. Audi rehvide teenus teeb rohkemgi kui rehvide vahetuse – sinu Audi Partner kontrollib üle rehvi mustri, mustri sügavuse, kontrollib üle, et rehvides ei esineks tasakaalutust ning kontrollib ka rehvirõhu. Me teeme kindlaks, et kõik on nii nagu peab, enne kui sa teele tagasi saad. Soovi korral on ka lisatasu eest võimalik teenusesse lisada puhastamine, tasakaalustamine ja rehvide ladustamine. Kas sooviksid rohkem teada erilistest pakkumistest rehvide, velgede ja komplektidest Audi Originaal Varuosade poolt? Võta ühendust oma Audi Partneriga – nad aitavad teid hea meelega.

The Audi wheel service

The Audi wheel service

Audi Akud

Stardivalmis igal hetkel. Kuigi rehvivahetus on tuntud teema, siiski kipuvad inimesed unustama oma auto akut. Külmad temperatuurid koormavad teie auto akut ning sellega võib kaasneda negatiivsed efektid tema kasutuseal. Olgu see külmade startide pärast, suurem energia vajadus lühikeste sõitude ajal või tihedad lühikesed sõidud, me tahame kindlaks teha, et teie auto on alati stardivalmis, isegi siis kui temperatuur on alla nulli.

Audi Originaaltarvikud

Kõik talveks pakitud, kuid järsku on sul vaja pakkida talvejope T-särgi asemel? Pole probleemi! Vajaliku lisaruumi oma suuskade või muu pagasi jaoks saad luua oma auto katusele. Avasta praktiline Audi suusa- ja pagasiboks ning lai valik erinevaid Audi Originaaltarvikud Sinu meeldejäävateks talvisteks elamusteks.

Audi Originaal tarvikud