Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi esinduste üldinfo | Audi Partnerid | Audi Eesti

Audi Partnerid

  • 1400x438_ASER_P_161019_rgb.jpg
1400x438_ASER_P_161019_rgb.jpg

Audi esinduste üldinfo.

Audi-tallinn-muuk.webp

Autode müük

Audi müügisalongist leiate valiku Audi mudelitest, mida on kokku enam kui veerandsada erinevat keretüüpi ja teist samapalju erinevaid mootoriversioone. Audi müügikonsultandid aitavad valida sobiva mudeli, mootori ja lisavarustuse vahel. Jagavad tehnilist infot ning korraldavad mudeliga põhjalikumaks tutvumiseks proovisõite. Uus auto antakse kliendile üle auto loovutusruumis, kus koos müügispetsialiga tutvub auto omanik rahulikus miljöös detailidega, mis on seotud auto käsitlemisega. Olete oodatud!
Audi-tallinn-originaalosad.webp

Teenindus

Kõrgekvaliteediline tehnoloogia nõuab asjatundlikku teenindust. Ülim tehnoloogia on Audi filosoofia alustalasid. Audi iga detail on inseneriteaduse meistriteos, seega eeldab ka teenindus kõrgemal tasemel teadmisi. Seetõttu soovitame oma Audi usaldada ainult Audi teeninduse kvalifitseeritud spetsialistide kätte. Audi teeninduskeskustes teostatakse diagnostika-, hooldus-, remondi- ja elektritöid. Teeninduskeskused on varustatud kaasaegsete seadmete ja kogu vajaliku infoga kõigi erinevate mudelitüüpide kohta, mis tagavad teostatud tööde kõrge kvaliteedi lähtuvalt valmistajatehase ettekirjutustest ja standarditest.
Audi-tallinn-keretood.webp

Kere- ja värvitöökoda

Audi värvikoda on varustatud Standox'i värvitehnoloogiaga. Kõik maalrid on saanud täieliku tehnoloogiaalase väljaõppe. Kereremonditehnoloogia osas võks eraldi välja tuua Audi alumiiniumkerede remonditehnoloogiat, mis koosneb spetsiaalselt Audi AG poolt heaks kiidetud tööriistapargist ja valmistajatehases ettevalmistatud ja sertifitseeritud personalist.
Audi-tallinn-ostukontroll.webp

Ostueelne kontroll

Kasutatud auto ostmine võib kaasa tuua mitmete tuhandete eurode eest lisakulutusi. Audi ostueelne kontroll aitab minimaliseerida üllatusi, mis võivad ilmneda ostes kasutatud auto. Kontrolli käigus vaadatakse auto mehaaniline osa, teostatakse elektrooniline vigade mälu kontroll, vaadatakse üle auto visuaalne seisukord ja võimalusel kontrollitakse läbisõitu läbi Audi ametliku hoolduse ajaloo.
Audi-tallinn-autoabi.webp

Autoabi programm

Audi Autoabi teenus on mõeldud esmase abi osutamiseks Eesti ja Euroopa teedel ootamatult tekkinud tehnilise rikke korral, mis takistab sõitmist ja mille korral ei ole vastavalt kehtivale liikluseeskirjale või sõiduki garantiitingimustele lubatud sõita.

Abi saamiseks tuleb kliendil helistada telefonil +372 6112 006.
Abivajajale on tasuta tehnilise abi osutamine sündmusohal ja/või pukseeriine rikkekohalt lähimasse volitatud esindusse tehnilise rikke korral.
Teenust ei osutata juhul, kui see on seadusega vastuolus või kuritahtliku iseloomuga. Nt: tellitakse korduvalt käivitusabi vaatamata sellele, et on teavitatud vajadusest vahetada aku või pöörduda hooldusesse mittekäivitamise probleemi lahendamiseks; soovitakse pukseerida või avada sõiduki uksi sõidukil, mille kasutusõigust ei õnnestu tõestada jne.

Tasuta teenindamisele ei kuulu loodusõnnetuse, tulekahju, röövimise, varguse ja vandalismi tagajärjel tekkinud rikked, samuti treeningu ajal või motospordivõistlusel osalemise tagajärjel tekkinud rikked.

Tasuta teenuste hulka ei kuulu varuosade, tarvikute, kütuse, telefonikõnede ja parklamaksude eest tasumine või nende hüvitamine.

Audi Autoabi teenust on võimalik saada järgnevates Euroopa riikides:
Andorra, Austria, Belgia, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Eesti (mandriosa, Saaremaa ja Hiiumaa), Gibraltar, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iiirmaa, Island, Itaalia, Kreeka, Küpros, Leedu, Luksemburg, Läti, Makedoonia, Malta, Monaco, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Serbia ja Montenegro, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Šveits, Taani, Tšehhi, Türgi (Euroopa osa), Ungari.
Audi-tallinn-garantii.webp

Garantii

Audi ettevõtted tagavad uutele müüdud autodele 2-aastase vigadevaba garantii alates auto kätteandmisest kliendile (müügikuupäevast).
Garantiidokumendiks on auto hooldusraamat, kus on fikseeritud auto kätteandmise kuupäev, mis märgib ühtlasi garantiiperioodi algust. Hooldusraamatusse kantud hooldus-kinnitused on tõenduseks, et AUDI AG hooldusintervalli nõuetest on kinni peetud, mis on oluliseks eelduseks võimalike garantiinõuete rahuldamisel.
Loe lähemalt garantiitingimustest
Audi-tallinn-utiliseerimine.webp

Sõiduki utiliseerimine

Vastavalt Eestis kehtivale Jäätmeseadusele on mootorisõiduki tootja kohustatud tagama tema valmistatud, edasimüüdud või sisseveetud toodetest tekkivate jäätmete kokkukogumise, nende taaskasutamise või nende kõrvaldamise. Samuti nõuab jäätmeseadus mootorsõidukite viimisel vanametalli kokkuostu või lammutuskotta autoregistrikeskuse tõendit sõiduki arvelt kustutamise kohta.
Seetõttu tuleks kõigil Audi sõiduautode omanikel, kes soovivad sõiduki utiliseerida, võtta ühendust Reval Auto Esindused OÜ´ga ning leppida kokku Audi sõiduauto utiliseerimisega seonduvas. Audi sõiduauto utiliseerimise korraldab kehtiva Jäätmeseaduse põhimõtetest lähtudes Reval Auto Esindused OÜ, samuti kannab Reval Auto Esindused OÜ kõik utiliseerimisega seotud kulud.
Loe lähemalt utiliseerimisest
Audi-tallinn-kahjukasitlus.webp

Kahjukäsitlus

Audi esinduses on võimalik avarii või vandalismi tagajärjel tekkinud olukord kiiresti ja mugavalt lahendada. Tänu pikaajalisele kogemusele ja koostööle kindlustusseltsidega, saame oma klientidele pakkuda otsekäsitlusteenust. Te ei pea enam ise kindlustusega suhtlema ning saate kogu kahjuregistreerimise protsessi meie kätesse usaldada - teavitame kindlustusseltse, saadame ise kogu kahjuga seotud dokumentatsiooni, teeme autole põhjaliku avariijärgse kontrolli, esitame kindlustusseltsidele remondikalkulatsiooni ja hoolitseme, et remont oleks tehtud vastavalt margitehase nõuetele ja kvaliteetselt.
Esita kahjuteade
Audi_garantiitingimused-1200X650.jpg

Kahjukäsitluse täisteenus

Teeme kõik kahjuregisteerimisega seotud toimingud Teie eest. Suhtleme kindlustustega ja hoolitseme, et remonttööd oleks tehtud.
Esita kahjuteade