00:00 | 00:00

Audi Originaalakud:

Võimsus alati võtta.

Audi Originaalakusid võid usaldada. Need pakuvad suurt töökindlust nii mootori käivitamisel kui ka sinu auto elektriseadmete üldisel käitamisel. Nii oled oma Audiga pikka aega sõiduvalmis.

Hea start. Audi Originaalakude funktsioonid ja ehitus.

Audi Originaalakusid täiendatakse pidevalt nutikate lisadega, mis nende kasutamist veelgi hõlbustavad. Nii näiteks võib plussklemmi kaitsekattel olla gaaside väljutuskork või akul happe tasemenäidik, mille värvituks või helekollaseks muutumine teavitab aku vahetamise vajadusest.

883x496_ASER_P_161060_rgb.jpg

Originaalakud (märgakud)

Hooldusvabad Originaalakud tekitavad heade külmkäivitusomaduste tõttu talvel vähem käivitusraskusi. Pealegi laseb läbipaistev korpus akut lihtsalt kontrollida.

Audi AGM-akud (Absorbent-Glass-Mat)

Audi pikaealised AGM-akud on hooldusvabad, taluvad arvukalt laadimistsükleid ja tekitavad heade külmkäivitusomaduste tõttu talvel vähem käivitusraskusi. Nende kaldetaluvust on parandatud, mistõttu on need paigaldamisel lekkevabad. Mootori automaat-seiskamissüsteemiga (Start-Stop) sõidukites kuulub AGM-aku standardvarustusse.

Rohkem väge. Sinu eeliste kokkuvõte:

• Väga head külmkäivitusomadused
• Suur töökindlus suvel tänu väiksemale veekulule
• Suur laadimistsüklite arv
• Vähendatud kontrolli- ja hooldusvajadus
• Aku vananedes isetühjenemine ei kiirene
• Kohe kasutusvalmis

883x496_AOT_17100233.jpg

Käivituseks valmis igal aastaajal.

Kõik algab akust. Isegi rikete statistika. Seepärast kuuluvad Audi originaalosade hulka AGM¹-käivitusakud. Nendega oled igal ajal stardivalmis. Olgu kuumal suvel või külmal talvel – AGM-käivitusaku ei jäta sind kunagi hätta.
Aku on rikete üks sagedasemaid põhjusi. Eriti kõvasti saab see vatti Start & Stop süsteemiga sõidukites. Just nende jaoks loodigi võimekad AGM-akud, mis annavad piisavalt energiat mitu korda sagedasemateks käivitamisteks. Kui soovid alati sõiduvalmis olla, lase aku mahutavust korrapäraselt kontrollida ning vajadusel aku välja vahetada.

Rohkem energiat. Igaks aastaajaks.

Kui rehvivahetus kuulub lahutamatult autosõitjate sügiseste ja kevadiste tegevuste hulka, unustatakse aku siis sageli ära. Kuid just siis tuleks kontrollida, kui tugevat koormust on aku saanud ja kas selle mahutavus on saabuvaks aastaajaks piisav. Põhjus: talvel nõutakse akult eriti palju – mitu külmkäivitust päevas, suurem energiatarve ja palju lühikesi sõite. Suvel aga võivad palavus ja pikad seismisajad aku isetühjenemist kiirendada ning selle eluiga lühendada.

Audi originaalosad
Neid võid usaldada.

Aku puhul on otsustavad kvaliteedikriteeriumid seega töökindlus ja võimekus iga ilmaga töötada. Audi Originaal AGM-aku täidab neid nõudmisi ja varustab sinu autot energiaga pikka aega. Seetõttu on see Audi kõigil Start & Stop süsteemiga mudelitel standardvarustuses.

Rohkem väge. Sinu eeliste kokkuvõte:

• Suur võimekus tänu tohutule energiavoolule
• Hea vastupidavus laadimistsüklitele
• Kogu tööea jooksul püsivalt madal isetühjenemisvool
• Probleemideta kasutus ka äärmuslike temperatuuride korral (külmkäivitus tagatud kuni -25 °C)
• Peaaegu hooldusvaba
• Pikk eluiga tänu kvaliteetsetele materjalidele

Ole aasta läbi stardivalmis! Lase akut korrapäraselt kontrollida ning kasuta Audi Originaal AGM-käivitusakusid.

Start & Stop süsteemita sõidukitele: Audi Originaalakud (märgakud)

Ka hooldusvabad Audi Originaal käivitusakud tekitavad heade külmkäivitusomaduste tõttu talvel vähem käivitusraskusi. Pealegi laseb läbipaistev korpus neid lihtsalt kontrollida. Sinu Audi partner teavitab sind meelsasti erinevatest võimalustest ning sõidukispetsiifilistest piirangutest ja tehnoülevaatuse nõuetest.

320x160_AOT_DIV_121028.jpg

Audi Originaalakud Audi uues e-poes

Vali menüüst sobilik mudel ning telli Audi Originaalaku mugavalt Audi e-poest
Audi e-pood