Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A6 Sedaan | Uuendus äriklassis | Audi Eesti

Mitmekülgne äriklassi mudel

tagantvaade A6 Sedaan

Faktid ja numbrid

Tähelepanuväärse disainiga. Igast küljest.

Laiendatud Audi singleframe iluvõre, sportlike kroomitud külgmiste õhuvõtuavadega ning kitsaste esilaternatega Audi A6 Sedaani esiosa on läbinisti progressiivne. Terav õlajoon ja tugevad rattakoopad rõhutavad quattro arhidektuuri. Sportlikud välispeeglid asuvad uste kohal.

Veelgi rohkem ruumi

Audi A6 Sedaani interjöör on võrreldes eelkäijaga veelgi avaram.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Amazon Alexa

Amazon Alexa: Nüüd saad Alexat kasutada ka Audis, sest populaarne häälkäsklusteenus on ka sõidukisse integreeritav. Kuula uudiseid küsi viimast ilmateadet või sporditulemusi, mängi muusikat ja palju muud. Samuti saad teel olles juhtida ka nutikodu seadmeid.

Veelgi vilkam, veelgi parem manööverdus

Standardvarustusse kuuluv progressiivne roolimine tagab võimsa sõidudünaamika tänu erakordselt sportlikule rooliülekandele, mis muudab sõiduki vilkamaks ja parandab manööverdusvõimet, eriti kombineerituna dünaamilise nelikveoga. Lisavarustusse kuuluvad 21-tollised veljed rõhutavad auto atleetlikust veelgi ja vihjavad helimugavusele.

A6 Sedaan juhiabisüsteemid

Juhiabisüsteemid: Valikus on suur hulk juhiabisüsteeme pikkade sõitude, linnasõidu kui ka parkimise jaoks.

Muljetavaldav valguselamus

Ukse avamisel kuvavad LED sisenemistuled Audi rõngad maapinnale luues äratuntavalt Audilik kohalolek.

Audi A6 Sedan with LED projection

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

myAudi App
Audi A6 Avant

Audi A6 Avant

Kraftstoffverbrauch (kombiniert)*: 48.7–33.6 mpgCO₂-Emissionen (kombiniert)*: 191–151 g/km

Keskmine CO₂-heide g/km: 173–114. Keskmine kütusekulu l/100 km: 7.6–4.3. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.