Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi Q5 Sportback | Uutmoodi linnamaastur | Audi Eesti
Eestvaade Audi Q5

Q5 Sportback

Audi Q5 Sportback

Uutmoodi linnamaastur

Audi Q5 Sportback ühendab endas sportlikkuse ja igapäevase kasutajasõbralikkuse.

Audi Q5 Sportback külgvaade

Faktid ja numbrid

Iga sõit on iseloomuga

Audi Q5 Sportbacki disain avaldab muljet dünaamilise ja üleoleva karakteriga. Valikvarustusse kuuluv S line pakett lisab veelgi rohkem sportlikkust.

OLED tagalaternad omanäolise valgusmustriga

Valikvaurustsse kuuluvate OLED-ide jagamine väikesteks eraldi juhitavateks segmentideks kolmemõõtmelises paigutuses tekitab muljetavaldava lahenduse, mis annab võimaluse luua uusi valgustusstsenaariume. Autot ostes on klientidel võimalik selle isikupärastamiseks valida kolme tagalaternate mustri vahel. Lisaks sellele kohandub tagalaternate muster kasutamisel automaatselt sõidurežiimiga. Digitaalsed OLED tagalaternad on varustatud lähedussensoritega: kui auto seisab ja tagant lähenev teine sõiduk või liikleja jõuab sellele lähemale kui kaks meetrit, süttivad suurema nähtava ala tekitamiseks automaatselt kõik OLED-i segmendid. Animatsioonil on näidatud tagalaternate dünaamiline valgusmuster 1.

Kütkestav sõidudünaamika

Audi Q5 pakub muljetavaldavalt spontaanset ja dünaamilist kiirendust ning agiilset juhitavust. Selle lisavarustuses on täielikult varieeruv quattro vedu, mis võimaldab veojõudu rataste vahel vastavalt vajadusele jagada. See tagab täpse ja sportliku juhitavuse. Lisaks sellele võimaldab Audi drive select muuta auto omadusi mitmete režiimide kaudu. Vali rohkem jõudlust, rohkem mugavust või nende kahe kombinatsioon.

Audi Q5 Sportback dünaamika

Interjöör: praktiline ja funktsionaalne

Audi Q5 Sportbacki iseloomustab suurus, jõudlus ja funktsionaalsus. Kõrge istumisasend annab hea ülevaate liiklusest. Q5 horisontaalne kerejoon rõhutab laiuse ja mugavuse tunnet. Vormitud iluliist jookseb kogu armatuurlaua laiuses.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Audi Originaaltarvikud

Audi Originaaltarvikud pakuvad veelgi enam võimalusi oma Q5 Sportbacki mitmekülgsemaks muuta. Näiteks pakub offroad stiilipakett astmelauda või velgedevalikut.

Audi Q5 Journey

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

Functions on Demand
Audi Q5

Audi Q5

Keskmine kütusekulu: 7.5–4.7 l/100 km; CO₂ heide kombineeritud: 181–123 g/km. sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.