Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi Q5 TFSI e | Võimas, efektiivne, mugav | Audi Eesti
Audi Q5 TFSI e

Q5 TFSI e

Võimas, efektiivne, mugav.
Uus Audi Q5 TFSI e.

Efektiivne, sportlik ning elektrirežiimis kohapealsete heitmeteta – elektri- ja sisepõlemismootorit ühendava Audi Q5 55 TFSI e quattro pistikhübriidiga võid nautida mõlemat jõuallikat. Ühtlasi pakub Q5 55 TFSI e quattro premium-linnamaasturile omast mugavust ja praktilisust.

Laadimine Audi Q5 TFSI e

Lihtsaks muudetud laadimine

Audi Q5 TFSI e quattro salvestab elektrienergiat ruumisäästlikult pakiruumi põranda alla paigaldatud liitiumioonakusse. Kasuta meie praktilisi laadimislahendusi nii kodus kui ka teel olles: Audi Q5 TFSI e quattro standardvarustusse kuulub kompaktne laadimissüsteem, mis sisaldab nii juhtseadet kui ka laadimiskaablit koduseks ja kiirlaadimiseks. Audi laadimisteenus e-tron Charging Service tagab ligipääsu suurele hulgale avalikele laadimisjaamadele 16. Euroopa riigis. Standardvarustusse kuulub ka neis laadimispunktides vajalik Mode 3 laadimiskaabel. Alusta laadimist Audi laadimiskaardi või myAudi telefonirakendusega. myAudi rakendusega saad kontrollida ka oma Audi Q5 TFSI e quattro aku laetust ja sõiduulatust, kus iganes Sa viibid ja alati, kui seda soovid.

Efektiivseks loodud

Audi Q5 TFSI e quattro on varustatud tehnoloogiatega, mis lisavad sõitjatele mugavust ning toetavad efektiivsemat sõidustiili. Standardvarustusse kuuluv hübriidtehnoloogia valib automaatselt optimaalse kasutusstrateegia. EV-režiimis stardib auto alati elektriliselt. Sisepõlemismootor hakkab seejärel tööle vastavalt sõiduolukorrale. Kasutusrežiimi nupu abil saab juht valida programmi „Auto,” mille puhul toimub sõit täisautomaatses hübriidrežiimis ja „Hold-i,” et säilitada aku laetust hetketasemel. Lisavarustusse kuuluv ennetav efektiivsusassistent⁵ tagab optimaalse elektrienergia kasutamise. See võtab navigeerimisinfo abil arvesse eesoleva teekonna profiili. Kuvatava signaali ning vibreeriva aktiiv-gaasipedaali abil annab see süsteem varakult märku, kui peaksid hoogu maha võtma – näiteks enne järsku langust.

Elektriseeritud sõit

Lisaks võimsale 2,0 TFSI mootorile on Audi Q5 TFSI e quattrol käigukasti korpusega integreeritud elektrimootor. Tänu linnaliikluses vähemalt 40-kilomeetrisele sõiduulatusele saad suurema osa oma igapäevasõitudest teha elektriliselt. Audi Q5 TFSI e quattro kahe mootori koguvõimsus on 270 kW (367 hj), mis võimaldab kiirendada 0 - 100 km/h 5,3 sekundiga, tippkiirus on 239 km/h.

Frau vor einem in der Garage parkenden Audi Q5 TFSI e

Ülevaade olulisest

Audi Q5 TFSI e Sõitjate silme ees asuv Audi virtual cockpit annab kiire ülevaate kõikidest Audi Q5 TFSI e quattro funktsioonidest – ka spetsiifilisest hübriidtehnoloogia-infost – 12,3-tollisel kõrgresolutsiooniga ekraanil. Siit näed näiteks aku laetuse taset, tahhomeetrit asendavat võimsusmõõdikut ja seda, kui pikalt saab veel elektriga sõita. Keskkonsooli kohal asuv ja lisavarustusse kuuluv MMI Navigation plusi/MMI touchi värviline ekraan näitab energia liikumist, kasutatavat sõidurežiimi ja hübriidsüsteemi parasjagu rakendatavaid komponente.

Animated rearlights Audi Q5 TFSI e

Uued valgustusstsenaariumid

OLED-ide jagamine väikesteks eraldi juhitavateks segmentideks kolmemõõtmelises paigutuses tekitab muljetavaldava lahenduse, mis annab võimaluse luua uusi valgustusstsenaariume. Autot ostes on klientidel võimalik selle isikupärastamiseks valida kolme tagalaternate mustri vahel. Lisaks sellele kohandub tagalaternate muster kasutamisel automaatselt sõidurežiimiga. Digitaalsed OLED tagalaternad on varustatud lähedussensoritega: kui auto seisab ja tagant lähenev teine sõiduk või liikleja jõuab sellele lähemale kui kaks meetrit, süttivad suurema nähtava ala tekitamiseks automaatselt kõik OLED-i segmendid.

Avar sõitjate- ja pakiruum

Audi Q5 TFSI e quattro standardvarustusse kuulub tagaistme plus-pakett, mis tähendab, et tagaistme seljatuge saab kolmes osas alla kallutada ning istet pikisuunas liigutada. Sõltuvalt istmete asendist on pakiruumi maht 550 kuni 610 liitrit. Kui istme seljatugi alla kallutada, kasvab pakiruumi maht tervelt 1550 liitrini.

Pakiruum Audi Q5 TFSI e
Innenraum des Audi Q5 TFSI e

Mugav ja sportlik – sõitjateruum

Q5 TFSI e quattro sõitjateruum peegeldab tema sportlikku iseloomu. Võta koht sisse standardvarustusse kuuluval sportistmel ning juhi oma linnamaasturit kolme kodara ja teemanditaustaga S-embleemi kandva multifunktsionaalse rooliga (lisavarustus). Tipptasemel mugavusse annab oma panuse soojuspumbaga temperatuuri reguleerimine (standardvarustus). See süsteem salvestab nii sisepõlemis- kui ka elektrimootori soojust ja kasutab seda ära, et tagada maksimaalne elektriline sõiduulatus isegi talvekuudel. See võimaldab ka sõitjateruumi kiiremini soojendada. myAudi rakenduse abil saad auto kliimaseadme mugavalt tööle panna ka kodus olles.

Külgvaade Audi Q5 TFSI e
 

Rohkem laadimisest