Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi SQ8 e-tron | Q perekonna uus nägu | Audi Eesti

CO2-Emissionen (kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 0 g/km (WLTP)

Stromverbrauch (kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 28.0–24.6 kWh/100km (WLTP)

Tagantvaade Audi SQ8 e-tron

Elektriline. Lisaks kõigele muule

Audi e-tron on täiselektrilise sõidukina täitnud oma teedrajava rolli. Seega on tulnud nüüd aeg kaasata see nimeliselt Audi mudelivalikusse – uue Audi SQ8 e-tron²i näol.

Spetsifikatsioon Audi SQ8 e-tron²

Malksimaalne võimsus

370

kW

Kiirendus (0-100 km/h)

4,5

Sõiduulatus (WLTP), kuni

494

km

Uus sõidukogemus

Istu sisse ja koge elektrimootorite peaaegu hääletut kiirendust. Tunneta paremat haardevõimet, mille annab täiselektriline nelikvedu. Naudi paremat sõidutunnet tänu õhkvedrustusele sport ja arvukatele juhiabisüsteemidele. Lisana on saadaval ka eemaldatav haakekonks.

Silmaga nähtav elekter

Uue välimusega Audi SQ8 e-tron² sai spetsiifilise valgussignatuuriga päevasõidutuled ja S-embleemid, mis väljendavad auto sportlikkust väliselt. Kui mythos-must metallikvärv rõhutab sõiduki sportliku iseloomu, siis jõuliselt vormistatud vööliin tõstab esile quattro-eeliseid.

Pikk sõiduulatus

Pikk sõit Kõrgepingeaku mahutavusega kuni 106 kWh (neto) ja suurim sõiduulatus kuni 494 kilomeetrit. Kui aku on tühjenemas, saad abi täiendavast varust, aktiveerides näiteks MMI kaudu Range režiimi⁸.

MMI ekraan Audi Q8 e-tron

Audi SQ8 e-tron²

Laadimine 10% kuni 80%

31

min⁹

maksimaalsel laadimisvõimsusel

Akumahutavus (net), kuni

106

kWh

Maksimaalne laadimisvõimsus

170

kW

Mugav sõit

Laadimiseks pakub Audi SQ8 e-tron erinevaid võimalusi, olgu kodus või teel olles. Laadimine on veelgi lihtsam tänu Plug & Charge’ile¹⁰. Tänu suuremale akumahutavusele ja ulatuslikele laadimisvõimalustele saad nautida elektrilist sõitu ka pikal teekonnal.

Elegantne sportlikkus

Sisse istudes tervitab teid kõrgekvaliteetne, sportlik interjöör, mida rikastavad lisana pakutavad sportistmed plus koos S-embleemidega (ees). Naudi Audi SQ8 e-tron’i² ruumikust ja erakordset mugavust.

Voogedasta sisseehitatud Apple Music’uga²⁰

Naudi ülimat muusikaelamust autost tänu Apple Music’ule²⁰. Voogedasta enam kui 100 miljonit laulu reklaamivabalt — otse autosse sisseehitatud ekraanilt. Leia oma lemmikmuusika ja avasta uusi laule, mida nautida. Vali üks kolmest globaalsest raadiojaamast, mis esitavaid tänaseid hitte, klassikat või kantrit. Ligipääs infole võimaldab otsida esitajaid, laule, albumeid ja esitusloendeid.

MMI ekraan Audi Q8 e-tron

Digiteenused

Mobiilne digimaailm on täiesti avatud tänu arvukatele Audi connect teenustele⁶, nagu näiteks online liiklusinfo²², mis on alati ajakohane. Või võimalus tellida varustust paindlikult nõudmisel varustusest. Ja myAudi äpp⁷ hoiab sind hästi informeerituna sinu Audi sõiduandmete osas.

Amazon Audi SQ8 e-tron

Amazon Alexa ja Amazon Music pardal: Integreerides oma Audiga Amazon Alexa²³ või Amazon Music’u²³, saad nüüd kasutada oma lemmik Amazoni hääl- või muusikateenust isegi teel olles. Tõeliselt lihtsalt ja ilma nutitelefoni või äpita. Märkus: illustratsioon kujutab Audi SQ8 Sportback e-tron’i²¹.

Istu sisse ja sukeldu virtuaalmaailma

Istu tagaistmele, pane pähe VR-peakomplekt ja naudi erilist kogemust. Audi toob holoride’i²⁴ virtuaalreaalsuse sinu autosse. Uuenduslik tehnoloogia kombineerib liikumise virtuaalmaailmaga. Kui sinu Audi läbib kurvi, siis tunned seda tagaistmel olles. Kuid suunamuutus on tajutav ka visuaalselt – näiteks 3D-peakomplektis kujutatud kosmoselaev läbi kurvitrajektoori lendamas.

People playing virtual games with Holoride in the rear of the Audi Q8 e-tron

Jätkusuutlikuks tulevikuks

Audi tulevikule suunatud lahendused tähendavad loodusvarade läbimõeldud kasutamist, loodussõbralikke tootmisviise ja süsinikuneutraalset sõidukitarnet²⁷. Näiteks kasutame me roheenergiat – seal hulgas päikesepaneele tootmishoonete katustel – soojusallikana ja akude tootmises.

audi in a gray constructions room
külgvaade Audi Q8 Sportback e-tron

Audi SQ8 Sportback e-tron