Mobiilsusgarantii

Audi mobiilsusgarantii

Audi Mobiilsusgarantii on lisateenus, mida pakuvad oma klientidele Audi volitatud teeninduspartnerid. Teenus tagab reisi jätkumise, kui reis katkeb sõiduki poolt põhjustatud tehnilise rikke tõttu (mille esinemisest annab muuhulgas märku sõidu jätkamise keeldu näitav punane märgutuli, näiteks õlirõhu langus, jahutussüsteemi rike jmt.). Mobiilsusgarantii näol ei ole tegemist müüja garantiiga, ega selle sarnase teenusega, vaid selle eesmärk on tagada alltoodud ootamatutel juhtudel reisi jätkumine. Abi on alati saadaval. Kui teie reis eeltoodud põhjusel katkeb, võtke kohe ühendust telefoninumbril +372 6112 006 või oma sõiduki online-rikkeabi helistamisnupule vajutamisega.

Mobiilsusgarantii sisu ja tingimused

Mobiilsusgarantii kehtib auto esmaregistreerimisest kuni esimese korralise hoolduseni vastavalt auto hooldusprogrammile. Pärast seda jätkub mobiilsusgarantii katkematult, kui autot hooldatakse vastavalt tootja hooldusprogrammile Audi volitatud teeninduspartnerite juures.
Mobiilsusgarantiid osutatakse järgmistel juhtudel:
1) Esmaseks eesmärgiks on abistamise kohapeal või pisiremondi teostamine. Pisiremondi alla kuulub nt. käivitusabi, õli või jahutusvedeliku lisamine, nn. hädatankimine (5l) kütuse lõppemisel, rehvi remont, varurehvi vahetus. Pisiremondi puhul ei ole kohaldatavad alljärgnevas 3. punktis nimetatud teenused. Klient vastutab rahaliselt võimaliku vajaliku materjalikulu eest;
2) Kui kohapealne abi ei aita, pukseerime teie auto lähima volitatud Audi teeninduspartneri juurde;
3) Suurema remondi puhul (st. kui pisiremont ei ole osutunud piisavaks) kui teie autot ei ole võimalik mõistliku aja jooksul parandada, võite kasutada ühte järgmistest teenustest (ei kehti pisiremondi ja kohapealse abi korral):
• takso kasutamine (kuni 80 eurot)
• reisi jätkamine muu alternatiivse transpordivahendiga (buss, rong, lennuk) kuni 450 eurot ühe inimese kohta
• Asendusauto (ei sisalda kütust) auto remondi ajal kuni viieks päevaks (+nädalavahetused ja riigipühad)
• kõikidele autos viibivatele reisijatele majutus kuni viis ööd (broneering ja arve tehtud teeninduspartneri nimel)
Lisaks neile pakume:
• vajadusel sõiduki tagastamine teeninduspartneri poolt kliendile
• juhtumist põhjustatud tegelikud telefoni- ja parkimiskulud kviitungi vastu kuni 30€ ulatuses

Mobiilsusgarantii ei kehti, kui
- reisi katkemine on põhjustatud kasutaja enda tegevusest või tegevusetusest (nt õli või kütuse puudumine, ebasobiva kütuse kasutamine, rehvi purunemine või muu kasutusjuhendiga vastuolu).
- ei ole järgitud auto hooldusprogrammi või sõidu katkemine on tingitud hoolduse käigus leitud defektide parandamata jätmisest.
- reisi katkemine on põhjustatud välisest tegurist (nt vargus, vandalism, õnnetus, loodusõnnetus või muu välisteguri põhjustatud kahju).
- tegemist on liiklusõnnetuse ja/või kahjujuhtumiga.
Mobiilsusgarantii ei kata ka auto remondikulusid ega kulusid, mis võivad tekkida rikkeabi telefoninumbrilt antud juhiste vastaselt tegutsemisel.

Riigid, kus mobiilsusgarantii kehtib:
Austria, Belgia, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Suurbritannia, Prantsusmaa, Kreeka, Iirimaa, Itaalia, Läti, Leedu, Luksemburg, Makedoonia, Montenegro, Holland, Norra, Poola, Portugal, Rumeenia, Hispaania ja Kanaari saared, Rootsi , Saksamaa, Serbia, Sloveenia, Slovakkia, Soome, Šveits, Taani, Tšehhi Vabariik, Ungari, Eesti
Autoabi1200x650.jpg

Oleme Sinu jaoks olemas. Iga kell.

Vajad abi? Helista meile.

Audi Autoabi 24h.
Eestisiseselt helista:
611 2006
Väljaspool Eestit helista:
+372 611 2006
Leia lähim Audi partner 320x110_Serviceberater_Kundin_Counter_1.jpg

Meie Audi Partnerid on alati valmis Teid abistama. Leia lähim Audi Partner ja broneeri aeg siit.