Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A4 allroad | Silmapaistev. Võimas. Unikaalne | Audi Eesti
  • stage_exterior_front.jpg
A4 allroad quattro

A4 allroad quattro

Silmapaistev. Võimas. Unikaalne

Uus Audi A4 allroad quattro kehastab ainulaadset kontseptsiooni: selles on ühendatud kõrge mugavusaste ja maastikusõidu omadused, mis annavad allroad quattrole enda turusektoris unikaalse positsiooni. Tänu standardvarustusse kuuluvale nelikveole ja suurendatud kliirensile jätkab see mudel sõitmist ka siis, kui asfalttee otsa lõpeb.

Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080_2_AA4_A_191010.jpg
1920x1080_2_AA4_A_191010.jpg

Välisdisain

Uut Audi A4 allroad quattro´t defineerib selle isikupärane välimus. Jõulised allapoole laienevad rattakoopad ja tagumine kaitseraud äratavad tähelepanu. Nende viimistlust võib valida mati struktuuriga halli värvi ja kerevärvi vahel. Kerealune kaitse ja tagumine difuusor on seleniiditooni hõbeda viimistlusega. A4 allroad quattro sportlik, iseloomulik esiosa oma sakiliste esitulede, unikaalse kaitseraua ja mudelile omaste õhuvõtuavadega rõhutab veelgi selle väljendusrikast iseloomu. Kroomitud liistud ehivad Singleframe iluvõret. „allroad“-märgid kaunistavad eesmisi poritiibu ja tagaluuki. Kõrgemal paiknevad katusereelingud panevad väärika punkti tüüpilisele allroad-välimusele.

Audi A4 allroad quattro

Sõidumugavus

Sõidukõrgus, mida on suurendatud 23 mm võrra, ning rataste suurem diameeter võrreldes Audi A4 Avantiga, lisavad A4 allroad quattro mudelile 34 mm kliirensit. Audi pakub alternatiivina tavalisele vedrustusele ka vedrustuse reguleerimise võimalust. Sõiduki juht saab vaikesätte valida nupuvajutusega Audi kasutajaliidesest Audi drive select. Uuel Audi A4 allroad quattrol on laiendatud valikuvõimalustega uus Audi drive select kasutajaliides. Lisaks mugavale, automaatsele, dünaamilisele, efektiivsele ja individuaalsele (ainult koos navigatsioonisüsteemiga) režiimile pakub uus A4 allroad quattro ka maastikurežiimi, kui juht asfalttee selja taha jätab.

Frontansicht des Audi A4 allroad quattro

interjöör

Ka A4 Avant rahuliku kujustusega sõitjateruumis annavad tooni horisontaalsed jooned. Kergelt juhi poole pööratud armatuurlaua keskosas asub MMI puuteekraan, uue kasutuskontseptsiooni juhtimiskeskus. Uusi sõitjateruumi pakette design selection ja S line saab omal soovil kombineerida väliste disainipakettidega ning valida paljude värvide ja materjalide vahel. Kontuur-/meeleoluvalgustuse pakett lisab pimedas sõitjateruumi stiilsust.

Interior Audi A4 allroad quattro
Rohkem interjöörist

Teedrajav: ühenduvus

Maksimaalselt ühendatud Audi A4 pakub uue MMI süsteemiga moodsale nutitelefonile sarnanevat kasutuskogemust. Helilise tagasisidega MMI puuteekraan võtab üle senise keskkonsoolil asunud pöörd-/ vajutatava nupu funktsioonid. Kõrgresolutsiooniga TFT ekraan on 10,1-tollise diagonaaliga ning selle graafika on sihilikult minimalistlik ja selge; et vastata kasutajate ootustele ning muuta käsitsemine lihtsaks, on menüü hierarhiliselt struktureeritud. MMI otsing põhineb vabal tekstisisestusel, millele süsteem leiab kiirelt vastused. Uue süsteemi järgmine lisavõimalus – hääljuhtimine – mõistab paljusid igapäevakõnes kasutatavaid fraase.

Infotainment Audi A4 allroad quattro
Rohkem teabe- ja meelelahutussüsteemidest

Valgustus

Audi A4 allroad põhivarustusse kuuluvad nüüd LED-esituled; tippversioonis on need Matrix LED tehnoloogia ja täisautomaatsete kaugtuledega.

Esilaternad A4 allroad quattro