Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A4 Limousine | Veelgi sportlikum ja kõrgtehnoloogilisem | Audi Eesti
Audi A4 Avant tagantvaade

Sportlik disain, ülim funktsionaalsus

Audi A4 Avant paistab silma sportlikkuse, kvaliteedi, digitaalsete lahenduste ja mitmekülgsusega.

A4 Avant pealtvaade

Faktid ja numbrid

Fookus sportlikkusel – välisilme

Audi A4 Avant esiosa avaldab muljet laia Singleframe iluvõre ja laiade õhuvõtuavadega ning tagaosa oma väljaulatuva difuuseriga, kuhu on integreeritud trapetsikujulised väljalasketoru otsad.

A4 Avant eestvaade

Sinu võimalused Kombineerida saab erinevaid välis- ja interjööripakette, sh lisavarustusse kuuluvat S line varustuspaketti individuaalsete omadustega nagu sportveermik, S line spetsiifiline iluvõre ja S line spetsiifiline matt Titanium-must difuuser.

Kohandatud sõiduvõimalused

Manuaalne käigukast, 7-käiguline S tronic või 8-käiguline tiptronic, esivedu või quattro – õige jõuülekande saab valida iga mootoriversiooni puhul. Osad mootoriversioonid kasutavad ka hübriidtehnoloogiat, mis vähendavad kütusekulu läbi energia taastamise.

A4 Avant

Võimsad ajamid Audi A4 Avanti puhul on saadaval laik valik TFSI ja TDI mootoreid võimsusega alates 100 kW kuni 210 kW (keskmine kütusekulu l/100 km: 7.2–4.0; keskmine CO₂-heide g/km: 167–106).

Rikkalik, premium, isikupärane

Audi A4 Avanti interjööriiga rõhutatakse sõiduki laiust katkematu ventilatsiooniriba, mille kohal jookseb kroomitud iluliist. Lisavarustusse kuuluvad S embleemidega ning rombimustriga sportistmed plus tagavad suurepärase toe.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Audi amazon alexa

Amazon alexa: Nüüd saad Alexat kasutada ka Audis, sest populaarne häälkäsklusteenus on ka sõidukisse integreeritav. Kuula uudiseid küsi viimast ilmateadet või sporditulemusi, mängi muusikat ja palju muud. Samuti saad teel olles juhtida ka nutikodu seadmeid.

Just sulle loodud lahendused

Lisavarustusena saadaval Audi A4 Avanti Originaaltarvikud muudavad igapäevaelu veelgi lihtsamaks – näiteks Dualfix i-SIZE turvahäll sünnist kuni 105 cm pikkuseni. Iste pöörleb 360 kraadi, et lapse autosse panemine ja välja võtmine oleks võimalikult mugav. Lapse saab autosse panna nii näoga kui ka seljaga sõidusuunas.

Functions on Demand

Functions on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

A4 Avant
A4 Sedaan

Audi A4 Sedaan