Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi RS 4 Avant | Värskendatud superuniversaal | Audi Eesti

CO2-Emissionen (kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 211–210 g/km

Kraftstoffverbrauch (kombiniert){ft_nemo-fn_eec-global-disclaimer}: 9.2 l/100 km

Audi RS 4 Avant

Tunneta kiirendust

Audi RS 4 Avant on kombinatsioon ülimalt võimekast sportautost ja funktsionaalsest pereautost.

Audi RS 4 Avanti spetsifikatsioon

Võimsus

331

kW

Kiirendus (0–100 km/h)

4.1

s

Maksimaalne pöördemoment

600

Nm

Keskmine CO₂-heide g/km: 310. Keskmine kütusekulu l/100 km: 8.8. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.

RS 4 Avant

Numbrid ja faktid

Ideaalne sõiduk progressiivsele perele

Audi RS 4 Avant on loodud just neile, kes hindavad tõelist sõidumugavust. Suurepärane sooritus ja disain teevad autost ideaalse kaaslase.

Audi RS 4 Avant Eestvaade

Võimas ajam: Audi RS 4 Avant saavutab tippkiiruseks 250 km/h. Lisavarustusse kuuluva RS dünaamikapaketiga ulatub see kuni 280 km/h. Samal ajal tagavad quattro pidev nelikvedu ja sportdiferentsiaal suurepärase haardumise ja vilka sõidustiili.

Keskmine CO₂-heide g/km: 310. Keskmine kütusekulu l/100 km: 8.8. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.

Jõuline välisdisain

Silmnähtavalt sportlik esiosa kärjestruktuuriga singleframe iluvõrega ning RS-spetsiifilised elemendid muudavad Audi RS 4 Avanti jõuliseks. Tagaosas tõmbab pilku RS-spetsiifiline kaitseraud ja silmatorkavalt sportlik difuusor. Rataste disain ja laiad rattakoopad loovad veelgi väljakutsuvama mulje. Sama teeb ka lisavarustusena saadav hall või punane RS disainipakett.

RS 4 Avant

Fuel consumption combined¹,²: 8.8 l/100 km; CO₂ emissions combined¹,²: 201 g/km.

Progressiivne interjöör, mis mahutab palju

Lisavarustusse kuuluv nahast kolme kodaraga multifunktsionaalne sportrool „Plus“ lisab sportlikkust. Sarnaselt mõjuvad ka eesmised kärjemustrilised Crescendo-punaste kontrastõmblustega mustast fine Nappa nahast sportistmed „Plus“.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

RS 4 Avant Amazon Alexa

Võimas nagu sportauto, funktsionaalne nagu Avant

Audi RS 4 Avant on tänu tagaistmete süsteemile väga mahukas. Istmeid saab alla klappida suhtes 40 :20 : 40. Lihtsamaks laadimiseks saab tagaluuki avada ja sulgeda ka jalaviipega. Seda tänu võtmeta avamis- ja lukustamissüsteemile ning pagasiruumi sensorile. Pagasiruumi korras hoidmiseks on lisavarustusena saadaval ka pagasiruumipakett koos kinnitusrihmade ja -aasadega.

RS 4 Avant pagasiruum

Audi exclusive

Personaliseeritud sõiduk sobitumaks sinu iseloomuga. Audi exclusive pakub hulgaliselt võimalusi Audi RS 4 Avanti isikupärastamiseks, sh näiteks Audi exclusive stiilipakett Bronze.

Audi RS 4 Avant with Audi exclusive

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

Functions on Demand
Audi RS 6 Avant

Audi RS 6 Avant