Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi S4 Avant | Sportlikum kui kunagi varem | Audi Eesti

Paindlik sportauto

S-spetsiifilised elemendid nii sees kui väljas rõhutavad Audi S4 Avanti sportlikku DNA-d veelgi.

Audi S4 Avanti spetsifikatsioon

Võimsus

251

kW

Kiirendus (0–100 km/h)

4.7

s

Maksimaalne pöördemoment

700

Nm

Keskmine CO₂-heide g/km: 170. Keskmine kütusekulu l/100 km: 6.5-6.4. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.

S4 Avant Külgvaade

Faktid ja numbrid

Garanteeritud sõidunauding

Audi S4 Avanti 3-liitrine V6 TDI mootor (keskmine kütusekulu: 6.5-6.4 l/100 km; keskmine CO₂ heide*: 170 g/km) saavutab võimsuse 251 kW ja maksimaalse pöördemomendi 700 Nm. Standardvarustusse kuuluv pehme hübriidtehnoloogia ja liitiumioonaku tagavad efektiivsuse ja sõidumugavuse.

Dynamic top view Audi S4 Avant

Sportlik välisilme

Standardvarustusse kuuluv jäik reguleeritav sportvedrustus muudab Audi S4 Avanti võrreldes baasmudeliga 23 mm madalamaks.

Külgvaade Audi S4 Avant

Unikaalsed omadused: S-spetsiifilised elemendid nii ees kui taga, nagu näiteks eriline iluvõre ja sportlik difuusor teda ümbritseva raamiga. Velgede valik on lai. Audi S4 Avanti standardvarustusse kuuluvad 18-tollised veljed.

Keskmine CO₂-heide g/km: 170. Keskmine kütusekulu l/100 km: 6.5-6.4. Keskmine kütusekulu ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Amazon Alexa

Amazon Alexa: Nüüd saad Alexat kasutada ka Audis, sest populaarne häälkäsklusteenus on ka sõidukisse integreeritav. Kuula uudiseid küsi viimast ilmateadet või sporditulemusi, mängi muusikat ja palju muud. Samuti saad teel olles juhtida ka nutikodu seadmeid.

Ruumikas ja funktsionaalne

Audi S4 Avant ühendab universaalkerele omase igapäevase mugavuse sportauto dünaamikaga. Tagaistmete alla klappimisel mahutab auto kuni 1435 liitrit.

S4 Avant pagasiruum

Sportlik ja personaliseeritud interjöör

Lisavarustusse kuuluvate rombimustri ja S embleemiga sportistmete kõrgust, kaugust, istmekallet ja seljatoe nurka saab elektriliselt reguleerida. Väljaulatuvad küljepolstrid tagavad stabiilsuse kurvides.

interjöör Audi S4 Avant

Audi exclusive Audi S4 Avanti interjöörile on võimalik Audi exclusive valikutega isikupära lisada. Valikus on näiteks Jet-hall Fine nappa nahast polster Carmesine-punaste kontrastõmblustega.

Sinu vajadustele vastavad lahendused

Lisavarustusena saadavad Audi Aksessuaarid muudavad igapäevatoimetused veelgi lihtsamaks. Näiteks Dualfix i-SIZE turvatool sobib kasutamiseks lapse sünnist kuni pikkuseni 105 cm. Iste pöörleb 360 kraadi ja muudab lapse autosse ja autost välja tõstmise mugavamaks, istet saab kasutada nii näoga kui ka seljaga sõidu suunas sõitmiseks.

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

A4 Avant
Audi S4 Limousine Seitenansicht

Audi S4 Sedan

CO₂ emissions combined¹: 167 g/km; Fuel consumption combined¹: 6.3 l/100 km. Fuel consumption and CO₂ emission figures given in ranges depend on the tyre/wheel set used.