Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi RS 5 Sportback | Elegantne esteetika klassikalise RS-suutlikkusega | Audi Eesti
Audi RS 5 Sportback

RS 5 Sportback

Audi RS 5 Sportback

Keskmine kütusekulu: 9.2 l/100 km,
keskmine CO₂ heide: 209 g/km

Uus Audi RS 5 Sportback kombineerib elegantse esteetika klassikalise RS-suutlikkusega. 2.9 TFSI V6 Biturbo mootor, millel on 331 kW (450 hj) võimsust ja maksimaalne pöördemoment 600 Nm, lubab sportlikkust ja võimsust. Audi RS 5 Sportback kiirendab 0 kuni 100 km/h 3.9 sekundiga, maksimaalne kiirus on 250 km/h (soovi korral 280 km/h).

Lae alla
00:00 | 00:00
1920x1080-7386_Felge-Keramikbbremse.jpg
1920x1080-7386_Felge-Keramikbbremse.jpg
Audi RS 5 Sportback spetsifikatsioon

Võimsus

331

kW

(450 hj)

Kiirendus

3.9

Sek.

0 kuni 100 km/h

Maksimaalne pöördemoment

600

Nm

Front view Audi RS 5 Sportback

Jõuline ja sportlik

RS 5 Sportback võlgneb oma märkimisväärse tõusu võimsuses ja tõhususes hiljuti välja töötatud kuuesilindrilisele mootorile. Kaks turbolaadurit asetsevad tsentraalselt silindripesade vahel. Õhk suunatakse igast kahevoolulisest turbolaadurist välja põlemiskambrisse, muutes reageerimise kiireks ja dünaamiliseks – seda igal kiirusel. RS 5 Sportback kiirendab nullist sajani 3,9 sekundiga. Maksimaalne pöördemoment 600 Nm (170 Nm rohkem kui eelmisel mudelil) asub laias 1900–5000 1/min vahemikus. Lisavarustusse kuuluv RS disainipakett võib tippkiiruse tõsta kuni 280 kilomeetrini tunnis. See jõud saavutatakse läbi sportliku, 8-käigulise, optimeeritud üleminekukiirustega tiptronic käigukasti, mis on parem kui standardne, alalise neljarattaveoga Audi quattro käigukast koos keskdiferentsiaaliga. Dünaamiline juhitavus, suurepärase veojõu ning samaaegselt maksimaalse turvalisusega, on garanteeritud 40:60 suhtes jaotatud veojõududega. RS jõuline hääl rõhutab veelgi mootori võimsust.

Front view Audi RS 5 Sportback

Dünaamika

Dünaamika muutub tajutavaks kohe kui mootor on käivitunud. Audi sõiduvaliku kaudu saab valida mitmeid sõidurežiime, enesekindlalt sportlikust kuni otsekoheselt dünaamiliseni. Lisaks sellele saab juht rakendada oma isiklikke seadistusi, et RS 5 Sportback sõiduomadustest parim nauding kätte saada. Standardne RS sportvedrustus tagab võrreldes eelmise mudeliga tunduvalt madaldatuma juhitavuse teel. Alternatiivina on võimalik valida sportvedrustus plus, koos dünaamilise sõiduregulatsiooni (DRC), keraamiliste pidurite ja dünaamilise juhtimise ning RS-ile eriomaste režiimidega. Spetsiaalselt RS 5 Sportback jaoks seadistatud, vähendab see parema teel püsimise huvides külgmist ja edasi-tagasi kaldumist. Amortisaatori omadusi saab reguleerida kolmes etapis, tagades iga raja jaoks õige seadistuse. RS 5 Sportback on 60 kilogrammi kergem kui tema eelkäija, kaaludes kokku 1655 kilogrammi. Optimeeritud põlemisprotsess koos vähendatud kompressiooniga muudavad RS 5 Sportback veelgi tõhusamaks.

Das Audi RS 5 Coupé in einer dynamischen Vorbeifahrt in einem Parkhaus
Audi RS 5 Sportback