Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A6 allroad | 20 aastat maastikusuutlikku A6 Avanti | Audi Eesti
A6 allroad quattro tagantvaade

A6 allroad quattro

Audi A6 allroad quattro

Paindlik, võimas, kutsuv

Audi A6 allroad quattro puhul on kombineeritud Avanti eelised tüüpiliste allroad omadustega nagu pidev quattro nelikvedu ja silmapaistev maastikusuutlik disain.

Audi A6 allroad quattro

Faktid ja numbrid

Eksimatult offroad - välisilme

Tagaosa lõpetavad allroadile omane diffuusor ja põhjakaitse. Kaitseraua alumine osa, eesmised ja tagumised rattakoopalaiendid ning küljekarbid on standardvarustuses Scandium-halli värvi. Neid elemente on võimalik tellida ka metallik Manhattan-hallina või sõiduki kerega sama tooni.

Küljeltvaade Audi A6 allroad quattro

Dünaamiline hoiak: Külgedel paistavad silma värvilised rattakoopalaiendid, quattro logoga küljekarbid ja katusetalad. Audi A6 allroad quattro standardvarustuses on 18-tollised veljed. Lisavarustusena on saadaval kuni 21-tollised Audi Sport rehvid.

Sportlik ja eksklusiivne interjöör

Tänu Audi A6 allroad quattro lahketele mõõtudele on sõidukis piisavalt pea- ja jalaruumi kõikidel istmetel.

Intensiivne sõiduelamus

Standardvarustusse kuuluv ultra tehnoloogiaga quattro nelikvedu jälgib sõiduolekut ja jagab pöördemomenti esi- ja tagatelje vahel vastavalt situatsioonile. Standardvarustusse kuulub ka õhkvedrustus ja adaptiivne veermik, mis reguleerib sõiduki kõrgust automaatselt. See võimaldab 39 mm kõrgemat sõidukõrgust kui Audi A6 Avant.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Amazon Alexa

Amazon Alexa: Nüüd saad Alexat kasutada ka Audis, sest populaarne häälkäsklusteenus on ka sõidukisse integreeritav. Kuula uudiseid küsi viimast ilmateadet või sporditulemusi, mängi muusikat ja palju muud. Samuti saad teel olles juhtida ka nutikodu seadmeid.

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

Audi functions on demand
 Audi A6 Avant

Audi A6 Avant

Kraftstoffverbrauch (kombiniert)*: 48.7–33.6 mpgCO₂-Emissionen (kombiniert)*: 191–151 g/km