Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A6 e-tron kontseptsioonauto | Sõites oma ajast ees | Audi Eesti
Audi A6 Avant e-tron kontseptsioonauto

Tuleviku Avant

Eelvaade lähitulevikku: Audi tutvustab uut täielikult elektrilist Audi A6 Avant e-tron kontseptsioonautot¹, mida iseloomustavad traditsiooniline Avanti disain ja uuenduslikud tehnoloogilised lahendused.

A6 e-tron kontseptsioonauto

Valgustav valgustustehnoloogia

Disaini ja suhtle valgusega: Audi A6 Avant e-tron kontseptsioonauto¹ järgib järjekindlalt Audi disaininõuet. Alates OLED-elementide kolmemõõtmelisest ülesehitusest kuni valgusprojektsioonideni - kontseptsioonauto näitab muljetavaldavaid valgusstsenaariume, mis võivad tulevikus olla võimalikud nii sõiduki sees kui selle ümber.

A6 e-tron kontseptsioonauto

Uuenduslik platvorm

Audi A6 Avant e-tron kontseptsioonauto¹ põhineb akuga elektrisõidukite uuel tehnoloogiaplatvormil PPE (Premium Platform Electric). Tasapinnaline aku paigutus võimaldab disainis loomingulisemat vabadust ühendamaks dünaamilisust igapäevase kasutusmugavusega.

A6 e-tron kontseptsioonauto

Eksimatu disain

Järjepidevalt tulevikule suunatud: Audi A6 Avant e-tron kontseptsioonauto¹ arendab edasi praegust Audi disainikeelt ning lisab uuenduslikke tehnoloogilisi lahendusi. Näiteks hakkavad silma e-tronidele omased tunnused nagu Singleframe iluvõre ja üle kogu sõiduki tagaosa ulatuv horisontaalne valgusriba. Teravate nurkade puudumine tagab voolujoonelise ja sportliku silueti.

00:00 | 00:00
Audi A6 Avant e-tron kontseptsioonauto

1   Tegemist on kontseptsioonautoga, mis ei ole seeriatootmises.