Küpsised

See veebileht kasutab küpsiseid. Kui olete nõus, klõpsake nuppu "Nõustun" või jätkake sirvimist. Võite oma nõusoleku igal ajal tagasi võtta, muutes oma veebibrauseri sätteid ja kustutades salvestatud küpsised. Kui soovite rohkem infot, kuidas teie isikuandmeid käsitleme, palume lugeda privaatsustingimusi.

Audi A6 Limousine TFSI e | Sõites oma ajast ees | Audi Eesti
Audi A6 Sedan TFSI e

A6 Limousine TFSI e

Sõites oma ajast ees.

Audi A6 Limousine TFSI e pakub efektiivset pistikhübriid-tehnoloogiat, teedrajavat juhtkontseptsiooni ja atleetlikku disaini.

Audi A6 Limousine TFSI e spetsifikatsioon

Sõiduulatus elektrijõul

63–68

km*

Kiirendus 0 kuni 100km/h

5.6

s**

Võimsus

270

kW**

*WLTP elektritarve 19-20-tolliste velgede puhul. ** Keskmine kütusekulu l/100 km: 1.6–1.4; keskmine energiatarve kWh/100km: 17.9-16.7; keskmine CO₂-heide g/km: 36–31. Keskmine kütusekulu, energiatarve ja CO₂-heide sõltuvad kasutatavatest rehvidest/velgedest.

Dünaamiline Audi A6 Limousine TFSI e

Numbrid ja faktid

Kohandatud vastavalt sinu vajadustele

Audi A6 Limousine TFSI e ühendab kahe maailma parimad omadused: elektriliselt sõidab see äärmiselt vaikselt ja kohalike heitmeteta. Koos TFSI sisepõlemismootoriga aga ei pea loobuma Audile omasest dünaamikast.

Lihtne laadimine

Audi A6 Limousine TFSI e puhul on saadaval lai valik laadimisvõimalusi nii kodus kui teel olles.

Dünaamiline disain – seest ja väljast

Audi A6 Limousine TFSI e on silmatorkavalt sportlikku iseloomuga.

Amazon Alexa ja Amazon Music alati saadaval

Integreerides Amazon Alexa või Amazon Music oma Audisse, saad oma lemmik Amazon häälkäskluse või muusika teenust ka teel olles kasutada. Seda kõike väga lihtsalt ja ilma nutitelefoni ning äppita.

Külgvaade Audi A6 Limousine TFSI e

Functions on Demand

Function on Demand funktsiooniga pakub Audi klientidele veelgi suuremat paindlikust. Mitmeid funktsioone on võimalik igal ajal lisada. myAudi rakendus muudab funktsioonide valiku intuitiivseks ja kiireks.

Audi A6 Avant TFSI e